Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Василя Гонти
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 25
Незареєстровані: 25
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [239]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Василя Гонти [ Додати запис до власного блогу ]

Щодо публікації інформації

  
Шановні блогери!
  Сьогодні на мою адресу надійшла заява від жителя нашого району щодо поширення на моєму сайті неправдивої інформації на нього, що може стати приводом подання заяви до суду. Частину інформації вже видалено. Тому повідомляю, що далі публікації, які містять неперевірену інформацію, або ту інформацію, через яку я можу відповідати у судовій інстанції я буду видаляти без попередження.
  Шановні блогери! Якщо ви бажаєте публікуватися далі на "Моя Баштанщина - мій рідний край!" прошу підійти до мого звернення з розумінням та прислухатися до мого прохання. В інакшому разі реєструйте власні веб-ресурси та публікуйте що вам заманеться. 
  Це не цензура, а моє небажання відповідати перед Законом за вашу інформацію.
 
Уся інша інформація, яка публікувалася вами та не стосується вищезазначених питань лишається на сайті...


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 12.12.2014
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Василя Гонти у соціальних мережах:

Всього коментарів: 411 2 3 »
avatar
-1
1
Шановний Василь Миколайовичу! Ви видалили 7 публікацій, де я розповідав про роботу громадської організації «Майдан Баштанщини» ... Це і є цензура.  Будемо критичний матеріал на владу надалі  подавати в обласні та київські видання, а в місті клеяти на забори,  тільки, що про вас і тих,  скаже громада.   Чекайте офіційне звернення від ГО «Майдан Баштанщини» з приводу цієї  ганебної події, сподіваємось, що Ви не видалите його. А громадянам хочу повідомити, що всі факти, які публікувалися ...  вже направлені в Київ, звичайно через медіа і до офіційних установ.
Відповідь: Коментар відредаговано. Знак "..." означає що частини тексту немає. Щодо наступної статті нічого гарантувати не можу. Ви ображаєтеся, але читайте моє звернення. Здається все пояснив. 
А якщо ви бажаєте розповідати про діяльність власної організації, і тим самим створювати мені проблеми із правоохоронними чи судовими інстанціями, то чесно кажучи закрию блоги раз і назавжди. Як кажуть розмахування руками під час демократії закінчується там, коли починається ніс твого ближнього. У ролі ближнього це я з власним сайтом.
Рекомендую завести собі веб-ресурс і почуватися там, як риба у воді...
avatar
-1
2
Думаю, що, Ви, пане Василю, ніякої відповідальності не несете. Відповідає той, хто розміщує інформацію. Тому,  претензії тільки повинні бути до автора статті.... І чому до вас пристають? Не розумію?
avatar
-1
3
Василь Миколайович так ти радіти повинен,що одні і другі пишуть. Полистай сайт за 2011-2013 роки коли при владі був Янукович, а в районі Рубський,  навряд чи знайдеш , що хтось щось вимагав.Сиділи всі мовчки, а ні пари з уст , язики в задницю від страху позатягувало.                                                                 Для чого ти виправдовуєшся, перед ким. Сайт твій, власний, кого хочеш того і друкуй. А кому не подабається, то вже його проблеми.
avatar
0
7
Дякую, Валентине Трохимовичу, за пораду. Так і зроблю.
avatar
0
4
У  жадобі  ідейної  висі  
зіп'ялись  на  словесні  котурни  
і  шпурляють  недокурки  мислі  
у  невпізнані  прірви,  як  в  урни.  

Бідні  лицарі  коньюнктури!  
Ви  ж  забули  істину  просту,  
що  найвищі  у  світі  котурни  
не  замінять  власного  зросту.
avatar
-1
5
слово котурни має непряме значення — означаючи пихатість, зарозумілість і бундючність.
avatar
-1
6
Василь Миколайовичу! Читайте Цивільний Кодекс там написано, що Ви не несете відповідальності за нас. Ваші дії не зрозумілі. За себе скажу, що я завжди стараюсь бути толерантним і без образ. Навіщо Ви перекрутили мій коментар, там не було нічого образливого, я його повторю, що Ви там найшли не так.
"Шановний Василь Миколайовичу! Ви видалили 7 публікацій, де я розповідав про роботу громадської організації «Майдан Баштанщини», це і  відкриті листи до губернатора області МеріковаВ.І., це і  відкрите звернення до Народного  депутата України  Вадатурського А.О., а також до т.в.о. голови райдержадміністрації Грицюка В.А. та інші. Тобто це звичайна публічна інформаційна політика, яка містить  ту інформацію,  яку громадська організація публічно розкриває  для громади,  реальні дії влади, і ґрунтується на тих фактах, які мають місце. Звісно, всім зрозуміло хто Вас до цього примусив, людям не важко здогадатися. На тепер в газету публікації не беруть, і на місцевому сайті вже  видалили весь матеріал  про владу. Це і є цензура.  Будемо критичний матеріал на владу подавати в обласні та київські видання, а в місті клеяти на забори,  тільки. що про вас скаже громада.   Чекайте офіційне звернення від ГО «Майдан Баштанщини» з приводу цієї  ганебної події, сподіваємось, що Ви не видалите його. А громадянам хочу повідомити, що всі факти, які публікувалися стосовно т.в.о. Грицюка В.А.  вже направлені в Київ, звичайно через медіа і до офіційних установ".
avatar
0
8
Шановний Володимире Івановичу! Як і писав у власному блозі, та за рекомендаціями користувачів інших блогів, припиняю роботу вашого блогу. Без образ...
Також приводжу схожу на погрозу до районної газети цитату з вашого останнього листа та "вміле" маніпулювання поняттями як "війна" та "цензура":
"Якщо не надрукуєте вільну думку виборця, то я розміщу її сам на всіх дошках об’яв міста, заборах, стінах будинків і напишу зверху статті. «В країні війна, а у нас в районній газеті цензура». Слава Україні.
P.S. Кожного дня буду відправляти до Вас свій лист, поки не отримаю від Вас відповідь".
Сподіваюся, на розуміння та підтримку редакції від громади нашого району на подібні дії від декого з представників ГО "Майдан Баштанщини".
avatar
-1
9
Пане Василю, розблокуйте у блозі  хоч ті статті, які залишилися...  Там же немає нічого поганого....
avatar
1
10
Пані я не блокував його блог, лише акаунт. Я зараз перегляну систему серверу.
avatar
0
12
Дякую, що переглянули сервер....
avatar
-1
11
Так, це я в налаштуванні серверу наплутав. Блог В. Токаря могли переглядати лише зареєстровані користувачі. Тепер усі можуть. Перевірте. Я вчора писав пану Володимиру, що як і раніше газета голова до співпраці щодо тих питань, про які члени ГО самі розповідали громаді через газету - допомога військовим, психологічна допомога тощо (здається кількість публікацій від ГО "Майдан Баштащини" у цьому році є найбільшою. Здається публікацій від інших партій й не було).
avatar
-1
16
Пане Василю, блоги Токаря В. І., можуть переглядати тільки зареєстровані читачі, ішнші ні....
 Також , Володимир Іванович не може писати коментарі ... Можливо, Ви розблокували б, щоб він міг друкуватися, а якщо на Вашу думку щось буде протизаконне, то тоді, можна ж видалити...             З повагою І. Пшиченко.
avatar
0
17
Вже точно повинен бути доступ. Минулого разу я не "виходив" з сайту, тепер як і потрібно: "вийшов-зайшов"...
avatar
-2
13
... вибачте, були публікації не від партії конкретно, а від депутатів райради КПУ.
avatar
-1
14
маски шоу . Дійсно , а що тут робити
avatar
0
15
Василь Миколайович ти робити так, як на твою думку правильно, і краще тобі...Всерівно для всіх хорошим не будеш... Будуть нагліть . Говори. Допоможемо.
avatar
0
18
не мстіть за себе, улюблені,але дайте місце гніву Божому, адже написано:" Помста належить Мені,  Я відплачу",- говорить Господь.
avatar
0
19
До пані Лілії:
Ви не приводите повністю цитату, адже якщо вона не буде з початку, то змінюється зміст. Виходить Бог мстить нам за наші дії. НІ! Бог є Любов! Прочитайте цитату повністю: «...живіть у мирі зо всіма людьми. Не метіться самі, улюблені, але дайте місце гніву Божому, бо написано: Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь» (Рим., 12, 18—19)
От і "...живіть у мирі зо всіма людьми". Про це йдеться у цитаті, і це я мав на увазі у своєму зверненні.

До всіх користувачів сайту:
Якщо у діяльності певних осіб на меті не вирішення проблем громади, не допомога ближньому, а "розбори" з певними людьми, то навіщо перетворювати блог на з'ясування рахунків? Відкривайте свій веб-ресурс і пишіть на кожного жителя району те, що нього думаєш. Тільки не тут. Подивіться блоги інших користувачів сайту. Тут є і творчість, і конкретні пропозиції щодо вирішення проблем по міській раді, обговорення програм Уряду й навіть історичні довідки про історію району, тощо.
Тож звертаюся до всіх, якщо у вас є що сказати з тих тем, про які йдеться у коментарі, запрошую відкрити блог на цьому сайті!
Та якщо бажаєте з'ясувати стосунки за допомогою блогу чи райгазети - тут я вам не помічник. Йдіть до суду і там з'ясовуйте, хто винен, а хто ні. Він розставить крапки над "І". Проте остаточне слово таки скаже наша громада, хто і чого вартий...
1-10 11-20 21-22

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz