Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Ірини Пшиченко
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [175]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Ірини Пшиченко [ Додати запис до власного блогу ]

Чужі помилки ( Або один кадр реальності)

Осінній день…. Сьогодні тепло, як для осені, і сірувато – блакитне небо зовсім не сумне і приємний шелест жовтого листя підіймає настрій. Я йшла парком і  милувалася жовтнем. Почувши, що хтось мене позвав,- я оглянулася. До мене підійшов мій знайомий, якого , десь з місяців шість, не бачила. Привітавшись один до одного, ми пішли разом по парку , розмовляючи про буденне життя.
  Мій знайомий був високого зросту чоловік, років шістдесяти, але вигляд був у нього охайний і солідний, бо в минулому він займав керівні посади. Його слова були спрямовані на особисту  проблему, яка тривожила на цей час. Бо одинокий він у свій квартирі, і дні стали однакові і невеселі. І мав він, колись, коханку і був одружений два рази, та все якось десь пропало , як наче і не було. Начебто не було цих жінок, бо зараз така сіра самотність, що нічого не радує. Все провалилося у бездонну яму, яка нагадує тільки про смуток у минулі дні.
   Не знаю,- сказав мій знайомий,- чи зможу ще знайти собі жінку для спокійного і впевненого життя. Зараз порядна людина в дефіциті. Він глибоко вдихнув повітря, і попрощавшись,  пішов у комфортну квартиру із сумними стінами. А я все дивилася йому вслід і думала: Все мала ця людина, а тепер шукає подругу життя. Чомусь, думаємо, що будемо все життя молодими і гарними і ніколи не прийде старість. А от виходить, що старість треба відробити в молодості і зберегти коло себе тих, хто найдорожчий і найрідніший. Краще вчитися на чужих помилках,- подумала я, - і пішла, піднімаючи на мить, осіннє листя ногами ,відкинувши з думок, чужі, печалі…
Листопад 2014 рік.


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 13.11.2014 | Переглядів: 336
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Ірини Пшиченко у соціальних мережах:

Всього коментарів: 4
avatar
1
1
Рядки з останньої публікації, які мені найбільше сподобалися: "Зараз порядна людина в дефіциті"​, "Старість треба відробити в молодості"...
avatar
0
2
Ця публікація з циклу "Один кадр реальності" мені сподобалася найбільше. Гарний сюжет - повчальний, філософський. Добре, що ви обрали подібний формат - невеликий за розміром. Він популярний серед населення, адже більшість не читає великі твори. Усе у дво- трихвилинному форматі. Цей формат нав'язали користувачам Інету наші соціальні мережі. Можливо про це напишу у наступній публікації свого блогу.
avatar
1
3
Думаю, що такі слова можна взяти за афоризми..... Хоча, пишу не для цього, а з надією, щоб хоча б одна людина задумалася над своїм життям сьогодні... На чужих помилках легше вчитися чим на своїх, але......
 Так, ви праві, пане Василю, більшість  читає короткі твори, бо в сучаснім світі обмаль часу...
avatar
0
4
Шкода, що обмаль часу не тому, що багато читаємо, спілкуємося по ділу, а що забивається наша увага та розум різного роду сміттям з ТБ, Інтернету та ін.

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz