Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Ірини Пшиченко
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [175]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Ірини Пшиченко [ Додати запис до власного блогу ]

Хвора духовність ( Думки, які говорять)

Хвора духовність. (Думки, які говорять)
Восени, все листя на деревах починає відмирати. Його  часто порівнюють  з золотом. Воно опадає , і коли лежить на землі, то вже мертве. Як те самісіньке золото. Купуючи його, знаходимо якесь дивне щастя, але воно теж мертве, як те осіннє листя. Бо не принесе цей цінний матеріал любові чистої, почуттів джерельних,  віри чесної…
 Весною, знову виросте молоде листя на деревах,як  нова людина, і почне зеленіти, аж до наступної осені.  Можливо, людська душа перероджується , і приходить на Землю, як та весна, декілька раз, із набутим досвідом, з минулих життів. Та це тільки припущення - казка, але хто в що вірить - те і має.
 А представте , що людині було б дозволено жити вічно на Землі. Що тоді було б ? Напевно, ще більше людський рід сперечався за владу і привласнював все матеріальне, що є на Землі. Думаємо, що вічі тут, і все тягнемо до себе, все, що тільки можемо, бо треба   залишити дітям.  Але статки наші не вічні, вони розбиваються об нереальні плани життя.  Тому,  не подарує нам Бог вічного життя на Землі, бо гордість з’їдає  нас , а ми, не можемо скласти собі ціни.
 І до тих пір, поки люди не зрозуміють, що хворі духовно, до тих пір, темна буденність буде призводити до ненормальних діянь. Згадайте, що вся історія побудована на крові, бо розум і серце наші пошкоджені. А постійна боротьба за владу і за великі матеріальні статки шкодить і руйнує країни. Щоб там не було , але всі не можуть люди займати однакову сходинку в суспільстві.  Кожен займає ту позицію до якої йшов, або вигризав своїм здоров’ям, знаннями, -і платив свою особисту ціну.   У Радянському Союзі намагалися всіх зрівняти, але…
 грудень 2014 рік.


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 18.12.2014 | Переглядів: 244
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Ірини Пшиченко у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz