Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Ірини Пшиченко
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [175]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Ірини Пшиченко [ Додати запис до власного блогу ]

"Петеушниця" ( Або один кадр реальності)

«Петеушниця.» ( Або один кадр реальності)
 
     Інна вже рік , після медичного коледжу ,працювала в районній лікарні медичною сестрою хірургічного кабінету. Вона була така старанна, що навіть на роботу приходила раніше інших. Їй здавалося, що ця професія принесе радість , бо допомога людям – це , на її думку , було найважливішим в житті.
 Коло дверей хірургічного кабінету стояли вже люди на прийом до лікаря. Інна вийшла в коридор і повідомила, що лікар буде пізніше, хвилин через двадцять. І тому, кому потрібно направлення на аналізи, то вона може надати. Лікарка прийшла, але не через двадцять хвилин, а набагато пізніше. Вона була знервована і чимось невдоволена. Давай швидше пиши, - різко сказала лікарка Інні.- Ну, що ти спиш…. Хоча медсестра, начебто, все швидко робила. А коли дівчина, хотіла порадити бабусі, у якої була рана, чим краще промивати, то «докторка»  промовила, дуже різко, наче хотіла, щоб всі почули, і санітарка ,і всі пацієнти, які були в коридорі: Ти, що там говориш? Хіба ти маєш права щось людям радити? Ти ж «петеушниця»!- Дурна «петеушниця». Інні стало, навіть, трішки погано від цих слів, але промовчала, якось було не чемно відповідати тим же. А «горе- лікар» встала зі столу і вишла з кабінету.
   Коли закінчився робочий день , то медсестра, скинувши медичний халат і прихопивши свою сумочку, вийшла на поріг поліклініки. Був травень і сонце вже по – літньому світило. У серці в Інни ще залишався  брудний  осад від слова «петеушниця». Але тепер вона знала, що думають лікарі про медичних сестер. Скоро літо,- розмірковувала Інна,- і розпочнеться вступна компанія до ВУЗів, то ж і я піду в якийсь. Тільки не знаю ще в який, може це буде не медичного спрямування, бо щось минулі думки не дають йти по цьому напрямку. І чому часто  люди завжди хочуть утвердиться у своєму житті за рахунок інших, принижуючі людину словами, або діями? Мабуть, вони більше не можуть себе проявити і тому , ображають інших. Такі люди будуть завжди, від них ніде не дітися, але я буду старатися обминати їх, або робити щось , щоб менше з ними спілкуватися, - подумала дівчина і посміхнулася сама до себе,-  хоча… Після таких образливих                    слів, можна, життя направити в інше русло. Сонце світило їй в обличчя, неначе кликало до нової дороги, яка не                                    буде  вести до цієї поліклініки….

           Грудень 2014 рік.

ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 16.12.2014 | Переглядів: 371
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Ірини Пшиченко у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz