Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Ірини Пшиченко
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [200]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Ірини Пшиченко [ Додати запис до власного блогу ]

Придумана війна ( Думки, які говорять)

Придумана війна.
  Колись була партія, яка була при владі, ну, зовсім недавно. І завжди намагалася витіснити тих, які були в інших партіях, або мали іншу думку і при цьому, не запрошували інакомислячих  на заходи, які проводила влада і витісняли  їх, не даючи людям  отримати роботу. А конкурси, які проводили на державну службу, то зовсім були смішні і не потрібні. Визнавалися переможцями конкурсів ті, які повинні були пройти на ту чи іншу посаду.
 Отож, придумали люди собі війну, і борються, начебто зі своїми страшними ворогами. Влада змінилася, але ті, які були  в попередній владі, - залишилися. І тепер вони закликають до співпраці і до розуміння. А як же політична відповідальність, як же ті, які були по іншу сторону барикади?  Обличчя не змінюються, але риторика слів змінилася. Люди придумали війну, якої не було. Боролися з партіями, гралися словами, нищили долі, а тепер вони відкриті до діалогу з усіма. Так можливо, війни немає, -її просто не було. Вона утворюється штучно, бо хтось хоче бути начальником, хтось хоче когось принизити і отримує велике задоволення від того, коли пригноблює  і радіє, що людина, або суспільство стогне у безвиході. Війна завжди комусь вигідна, навіть дуже. І та війна , яка на Сході України, теж вигідна деяким , бо бажають бути малим царем, або яскравим гнобителем великої держави, або просто,  займатися бізнесом і багатіти , продаючи зброю, -і все  байдуже… А ви, людоньки, збирайте матеріальну допомогу, підтримуйте бійців, бо ми ж патріоти, -як же інакше… Інакше не може й бути… Придумана війна  людей, братів , сестер, сусідів, країн і мов…. Як багато війн… Але війна починається із жадібності і заздрості  людської…. Вона починається там, де вже немає місця для духовності, яка пов’язана з моральною мотивацією вчинків. Або коротше кажучи, яка мораль, такі і дії….
Листопад 2014 рік.


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 18.11.2014
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Ірини Пшиченко у соціальних мережах:

Всього коментарів: 3
avatar
1
1
Скільки разів переконувався, і революція гідності ще раз підтвердила усім відомі вислови: "Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе", "Не плюй у криницю, бо доведеться з неї ще води напитися". Які б не були політичні погляди, головне, що ми - баштанці, ми - українці, Україна - єдина
avatar
1
2
так Вася , осорбливо єдині ті , хто знімає з зарплатних карточок гроші в своїх підлеглих і підкуповує сучих мєнтів і вспливає десь зверху. Та народна мудрість гласить , що зверху плава тільки гімно . Ні , ми єдині , коли справедливість та верховенство права . От тоді , без іллюзій ..
avatar
1
3
не правда , війна не оголошена іде . Хто загинув ?? гордість , слава нації !!!!! Ось хто . Змінили морди влади . Яка ж велика помилка їхня думати , що все залишиться , як було . Кров пролито ! Безцінну кров ! Відплата неминуча , і хлопці напоготові

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz