Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Ірини Пшиченко
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [176]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Ірини Пшиченко [ Додати запис до власного блогу ]

Шлях до фінішу солодший. (Думки, які говорять)

  У кожного своя мрія у житті. Спочатку , може , бути золота медаль, далі інститут, далі будинок і ось, ще залишилося купити «круту» машину і все, - життя вдалося. Але коли тримаєш все те, про що мріяв,  щастя покидає серце і настає пустота. І, тоді, знову приходять мрії, які заповнюють серце і воно  стає повне, як склянка, яка була пустою , а тепер в неї налили води. 
  Що ж, самий  шлях до мрії веселіший і солодший, чим сам приз. Бо виходить , що  шлях до фінішу і є – життя, коли радуєшся своїм досягненням сьогодні, своїми зустрічами, словами, навіть сльозами від перегляду фільму. А суспільство все біжить за планами, мріями, яких зараз немає і невідомо, коли вони будуть.  Чи може хтось зараз згадати, хто був останньою "Міс України"? А от , якщо запитати, хто був вашим найкращим педагогом, або другом, то відповідь знайдеться. Але людина, доходячи до фінішу,  з тієї досягнутої хвилини щастя, починає знову будувати плани про майбутнє…
   І кожен ранок починає  свою дорогу , бо сам шлях і є, самим солодким для людини. Тож треба радіти сьогоднішньому і сказати своєму другу , чи сусіду щось хороше і добре, а може просто , попросити пробачення, хоча, це не завжди буває просто, бо може , настане час, коли так і не дійдете до свого омріюваного фінішу, а життя вже буде закінчуватися…..
Листопад 2014.


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 10.11.2014 | Переглядів: 303
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Ірини Пшиченко у соціальних мережах:

Всього коментарів: 2
avatar
1
1
Той, хто не відкриє своє серце Богу (а Бог є любов) то матиме в душі пустоту, яку іноді можуть зайняти геть не приємні речі. Принаймні так кажуть духівники. І я підтримую їх переконання. Ви праві, можна їздити у найдорожчому авто, відпочивати щопівроку за кордоном, але в душі буде пустота. А ще іноді гірше - почуття ненаситності, яке потім може перейти в почуття ненависті. Це вже набагато гірше. 
Сподобалися рядки, які у останньому абзаці публікації. Так, робіть побільше добрих справ, щоб про вас потім не сказали: "Він їв, пив, відпочивав, працював на себе. Але ж чи жив? Ні, він помер ще за життя, бо коли мертва душа - мертва й людина..."
avatar
1
2
Робити добрі справи - це і є життя, це і є шлях, до фінішу -мети.....

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz