Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Ірини Пшиченко
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [200]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Ірини Пшиченко [ Додати запис до власного блогу ]

Жити по- іншому ( Або один кадр реальності)

  Наталка фарбувала ворота в блакитний колір. Коли закінчила, відійшла в сторону і подумала: Гарні ворота, ось ще квіточки домалюю - буде ідеально. Головне, щоб сусіди не осудили. Я ж завжди стараюся, щоб коло двору було охайно: квіти цвітуть, доріжка підметена, трава висапана.
  А от сусідка Людмила два роки не фарбувала свої ворота, бо їй завжди ніколи. Говорить, що часу не вистачає, або грошей на фарбу немає. Та вона ,чомусь, ніколи не переймається про те, що скажуть сусіди, або прохожі. Говорить так: Це не головне в житті. Основне, щоб я була в гармонії сама з собою, а ворота зачекають. А квіти… Може на них буде час, але не зараз.
 А й справді, Людмилі не було коли займатися квітами, городом, бо на даний час, отримує другу вищу освіту, виховує сина, займається спортом, працює. Та, може і правду , фарбовані ворота – це не саме головне в житті? – Сама себе запитала Наталія. Я чомусь боюся, що мене осудять люди, скажуть, що не гарна господиня. Тридцять п’ять років, а боюся слів людей. Все, досить, - сказала в голос  Наталія, – завтра піду до перукарні і пофарбую  своє волосся. Завжди хотіла яскравий колір волосся мати, ну , наприклад, червоно – рудий.  І будь що буде. А сусіди? – запитала сама в себе в голос жіночка, – тепер буду жити по – іншому, може теж піду навчатися до інституту, як моя сусідка. Знання нікому не заважають жити, а от довгі язики сусідів…
листопад 2014 рік.


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 14.11.2014
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Ірини Пшиченко у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz