Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Олександра Басенка
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 1
Незареєстровані: 1
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [211]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Олександра Басенка [ Додати запис до власного блогу ]

Мушка

Дворова собачка Мушка нарешті здивувала світ виводком з шести чудових цуценят  Дворова собачка Мушка тривалий час ховалася від людей серед бур*янів та купи минулорічних спиляних дерев і нарешті здивувала  світ виводком з шести чудових цуценят.
  Вони час від часу подавали голоси зі свого закутку і прохожі милувались цією ідилією собачого сімейства. Чимало вже чекали моменту щоб заманити кращих песиків до своєї домівки та Мушка пильнувала за кожним членом своєї родини і злісно гарчала при наближенні когось, хто хотів захопити когось з цуциків.
  Від постійного недоїдання у Мушки пропало молоко і цуценята заскиглили всім виводком. Не було чим годувати їх і наступного дня, і третього, і четвертого. А на п’ятий день вона відважилась на те,чого не робила ніколи в своєму житті. Пішла у сусідній двір багатоповерхового будинку і поцупила там каченя. Чимало людей бачили як Муха бігла з птахою в зубах. Кожен відреагував на побачене по своєму. Одні лаяли безпризв *язних собак та їхніх власників і звісно ж, владу, яка нічого не робить для поліпшення життя. Інші - співчували голодній Мусі та її безталанним діткам. Треті вимагали створення собачого притулку або ж навпаки повернути практику знищення бродячих тварин.
  Та найбільший слід та пригода залишила в душі чотирирічної Даринки. Дівчинка вперше в житті бачила розбій і кричущу несправедливість у тваринному світі. І ніяк не може зрозуміти, чому ніхто з дорослих не прогнав тієї собаки і не врятував бідного каченяти. З цим питанням вона зверталась до кожного у дворі. Та люди аж нічим не могли зарадити горю маленької дівчинки. Дехто, правда, пробував заперечити, що ,мовляв, у Мушки ж є цуценята і вони хочуть їсти. А Мушка тим часом ,поласувавши дичиною, виляглася у затінку і годувала своїх вже підрослих красенів – песиків. Втім, інколи їм дещо перепадало з їжі від хазяїна,що жив поруч їхнього лігва. Але саме в той час він десь виїхав у село до своєї родички. А більше нікому ніякого діла до голодних цуциків не було. Даринка пробувала висловити претензії до Мухи… Та лише винувато махала хвостом. А одного дня вивела весь виводок на вулицю і собачата просили у всіх прохожих їсти. Люди охоче давали собачатам все,що мали. Так тривало кілька днів. Раптом красені-песики почали один за одним зникати. Їх відловлювали найспритніші. Врешті-решт залишилася її дочка-єдина з дорослих цуценят,яка майже нічим не відрізнялась від Мушки. А Мушка після того з привітної і доброї собачки перетворилась у злющу вовчицю, яка ночами виє на місяць. А вдень вона тягає по землі розбухле від маститу вим*я і злісно гарчить на кожного хто наближається до неї. Без собачого виводка двір став непривітним і пустим. А кілька будинків по вулиці на околиці райцентру наповнились гавкотом дзвінкоголосих нащадків Мушки. Вони ревно стережуть хазяйське добро і майже нічого не пам*ятають зі свого голодного дитинства.
Олександр Басенко

 


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 18.10.2015
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Олександра Басенка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz