Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Валентина Гриценка
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 1
Незареєстровані: 1
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [236]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Валентина Гриценка [ Додати запис до власного блогу ]

Чи все так буде як говорилось? (зустріч з головою РДА В. А. Грицюком)

  Вже неодноразово було звернення до міської ради, щодо увіковічення памяті Небесної Сотні в Баштанці. Районна організація політичної партії ВО "Свобода" пропонувала назвати одну із вулиць нашого міста вулицею "Небесної Сотні". Керівництво міської  ради відповіло, що для цього потрібні великі кошти, а тому будуть вирішувати питання дати цю назву площі. На 100 відсотків впевнений в тому, що там, де керівництво в повному складі має статус «Будинку пристарілих», такі питання потрібно вирішувати за допомогою тиску, так як наприклад відбувалося з «бованом» (ленін, що стояв напроти райдержадміністрації та районної ради). Питання зняття його з постаменту вирішили протягом декількох годин.
В. А. Грицюк, т. в. о. голови Баштанської райдержадміністрації  Знаючи про те, що затверджений в кінці-кінців хоча б виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації звернувся до нього з цього питання. В. А. Грицюк підтримав цю пропозицію і говорив про те, що дійсно потрібно назвати вулицю, а не площу яка утворена фонтаном і двома клумбами. Також підтримав пропозицію про те, що проводити День памяті жертвам Голодомору обов’язково потрібно проводити як і раніше (кілька років назад) з Ходи від пенсійного фонду, а не так як проводила цей День влада від партії регіонів. Прийшли до знаку Жертвам Голодомору квіти кинули і потікали...
 

 
  Говорили також про так звану медичну реформу завдячуючи якій знищили стаціонарні відділення в Лоцкинській, Привільненській, Інгульській дільничних лікарнях, знищили нагло залякуючи фашиськими методами сільських голів і головних лікарів цих лікарень. Просив звернути увагу райдержадміністрації на так зване відділення сімейної медицини яке розміщене на третьому поверсі дитячого відділення. Також я цікавився питанням чи, ще довго будуть протирати штани в адміністрації, та в райраді ті, які вже давно навіть смердіти там не повинні. Виконуючий обов’язки голови говорив, що недовго. Також виконуючий обов’язки голови погодився, що відділом освіти повинен керувати патріот, тому що не все гаразд в деяких навчальних закладах з патріотичним вихованням. Я запропонував кількох людей на певні посади в райдержадміністрацію. Віталій Грицюк пообіцяв зустрітися з ними і переговорити...
  Чи так все буде як говорилось, покаже час. Висновки робити ніколи не пізно.

   Рекомендуємо переглянути наступні публікації на сайті:
- День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій у 2006 році: інформація про подію; фотогалерея.
- Демонтаж пам'ятника Леніну в Баштанці. Повний варіант;
- Скільки опудалам ще стояти в Україні?


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 08.11.2014
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Валентина Гриценка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 8
avatar
0
1
Якщо думати про кошти, можна перейменувати частину вулиці, коли вона дійсно велика. Сьогодні опублікував новину, де Київрада після відповідного обговорення вирішила перейменувати частину вулиці Інститутська на вулицю Героїв Небесної Сотні. Було б бажання. Можна і в Баштанці провести відповідне обговорення. Якщо більшість жителів вулиці (навіть дуже великої і чисельної) виявлять бажання перейменувати вулицю - то давайте всю перейменувати.
До речі, у Баштанці є вулиці, які важливі по значенню, а от на частині цих вулиць проживає геть мало людей. Це частина вул. Ювілейна, Баштанської Республіки та ін...

Рекомендую читачам блогу Валентина Гриценка прочитати новину про рішення Київради. Ось відповідний лінк:
http://bashtanka.pp.net.ua/news/2014-11-09-5592
avatar
1
2
Побачимо скільки прийделюдей на громадське слухання, з приводу вищесказаної теми. Яке відбудеться 20 листопада у приміщенні міської ради о 16:00.
avatar
1
3
Відповідно до законодавства України громадське обговорення може відбуватися в будь яких формах (конференція, форум, громадські слухання, засідання за круглим столом, збори, зустрічі, теле- або радіодебати, Інтернет-конференція, електронна консультація).Прийде 5 чоловік значить проведемо засідання за круглим столом. За Законом це також громадське обговорення.
avatar
0
4
Щодо питань обговорення пам'ятного знаку - запрошуйте редакцію газети, щоб інформувати громадськість району.
avatar
1
5
Звісно, приходьте на громадське слухання....
avatar
0
6
Тому, що виконуючий обовязки не може знімати чи призначати когось на посади. Він може тільки обіцяти, що в разі його призначення ці люди працюватимуть. А якщо не призначать?
avatar
1
7
Шановний пане Олександр всі прізвища я озвучував на мітингах які проводила "Свобода" біля погруддя Т.Шевченка, а також біля райдержадміністрації під час пікетування.Мабуть вам це було нецікаво тому ви на заходах не були відповідно і не чули прізвищ.
avatar
0
8
Підтверджую, що коли відбувся Баштанський майдан, Валентин Гриценко називав прізвища кандидатур на певні посади у районі.

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz