Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Валентина Гриценка
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [175]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Валентина Гриценка [ Додати запис до власного блогу ]

Схаменіться, дармоїди!

  Схаменіться дармоїди. Мабуть так не можна жити. Адже влада звалюючи все на війну зовсім забула проводити реформи.
  З кожним днем ціни все піднімаються і піднімаються.Нещодавно брав в аптеці ліки, всього два найменування, заплатив 300 грн. Дивишся на ті ліки і думаєш пити їх чи тільки понюхать, щоб і на слідуючий раз вистачило...
  Думаю, те, про що говорять люди, не загорами. А говорять слідуюче. Було в нас двоє Льонів президентами - Кравчук і Кучма. Потім двоє Віть - Ющенко і Янукович. Зараз Петя президент. Виходить слідуючий також буде Петя. І є впевненість в тому, що завдяки таким «потугам» влади це буде Петя Cимоненко.
  Влада слабка і ледача хоча і прогресивніша в порівнянні з попередниками. Своїми діями гілки влади роблять все, щоб досягти точки народного кипіння. Здається, що вже настала пора не тільки ділити портфелі, та торгуватися навколо якої партії створювати коаліцію, а й щось робити із стрімким підняттям цін, а то своєю поведінкою влада тільки стимулює суспільство до більшої активності, до третьої революції. Здається, що не за горами передреволюційна ситуація. А якщо вона буде - то народна хвиля буде такою, що вона зможе знести все навколо. І це бути не так, як під час, останіх двух революцій коли одні мільйонери боролися проти інших мільярдерів для того, щоб самими стати мільярдерами. Будуть інші мотиви.


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 13.11.2014 | Переглядів: 502
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Валентина Гриценка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 4
avatar
1
1
Цікаво, а коли було таке, що влада була хороша і пригожа.... Щось я таке не пам"ятаю... Одні, чомусь, у нас проблеми , одна і таж погана влада... Можливо ми самі винні?....
avatar
1
2
Усе може бути. А звідки ж ті самі олігархи, бандюки та інші? З нас, українців. Вони й відзеркалюють наше суспільство. Звичайно, є й "козачки заслані" з інших країн, але то вже інша тема для розмов.
avatar
0
3
Влада не може бути хорошою, а тим більше пригожою вона не дівка. Вважаю, що влада повина бути розумною. Щодо центральної влади пока розуму багато не бачу.ВВажаю, що маю право її критикувать так як я її обирав. Думаю, що ті які постійно говорять, що ми самі вині в тому, що така влада.Самі не проти дорватись до влади і натовкти побільше в кармани, тому і винять себе в цьому.Як приклад:-був неодноразово на одних зборах. Так говорили не про те, що треба зробити, щоб покращити життя громади, а як посадити свою дупу до владного крісла.
avatar
1
4
Так, я не проти дорватися до влади і натовкти побілше кармани.... tongue А так наші люди люблять говорити про те , що всі погані, особливо влада, а ми хороші, ну, просто ідеальні... І чомуж такі розумні вибирають "погану" владу?... Одні і тіж турботи, повторюються сотні тисяч раз... Нехай самі громадяни, особисто, покращують своє життя... Сонце світить всім однаково, а доля у кожного своя... І не всі ображаються на владу... Рабам доля не всміхається..

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz