Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [153]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Віктора Коваленка [ Додати запис до власного блогу ]

БАШТАНСЬКИЙ «ПОЕТИЧНИЙ ПРОРИВ!» - презентація збірки «Зачарований промінь»


  3 травня у місті Миколаєві наш земляк Віктор Коваленко презентував збірку “Зачарований промінь”.
  Серед запрошених були Баштанський міський голова Іван Рубський, перший заступник голови РДА, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський, члени літературно-мистецького клубу «Роксолана» та шанувальники таланту творчої душі. Свято вийшло майже сімейним, адже на нього прийшли найближчі друзі відомого митця Баштанщини. Провела творчу зустріч заслужений журналіст України Інга Хоржевська.
  Виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський звернувся до письменника з теплими словами вдячності та побажаннями успіхів в подальшій творчості.
  Баштанський міський голова Іван Рубський нагородив грамотою самодіяльного композитора за високий професіоналізм, плідну працю, активну участь у культурному житі Баштанської об’єднаної територіальної громади, особистий внесок у розвиток аматорського мистецтва та з нагоди творчої зустрічі-презентації збірки поезій “Зачарований промінь”.
  Продовж всього заходу Віктор Коваленко запросив всіх присутніх поринути у дивовижно яскравий світ поетичного слова, адже для нього – це особливий формат спілкування із навколишнім світом. Дзвінкоголосе, поетичне слово поспішає бути почутим, щоб відізватися у серцях людей, торкнути легкою, ніжною мелодією найтонші струни людської душі. Неповторну атмосферу надавали чудові пісенні композиції у виконанні митця. І оскільки кожен захід не обходиться без прем’єр, то Віктор Коваленко презентував пісню на вірші Сергія Єсеніна.
  Своїми враженнями поділилися відомі й шановні гості вечора, заслужений працівник культури України Євген Долгов, голова Миколаївської обласної організації Спілки письменників України Віра Марущак, заслужений працівник культури України Вячеслав Качурін, спортивний журналіст Сергій Разумяк та земляки: Юрій Мельник, Лілія Атнажева, Валентина Юр’єва, Ірина Пшиченко, Любов Штефан, Володимир Гребьонкін. Багато добрих і чуйних слів прозвучало про поета та його творчість.
  Такі заходи дійсно дуже важливі у наш час. Вони дарують нам відпочинок і насолоду, дають змогу здійснити подорож у світ краси та мистецтва…
Любов Ковальова.

Висловлюю щиру ВДЯЧНІСЬ:
Дирекції Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старо-флотські казарми», голові Баштанської РДА Славінському О.Д., голові районної ради Петрову А.Л., Міському голові Рубському І.В., зав. відділом культури та туризму Баштанської ОТГ, приватному підприємцю Годованюку В.К. за допомогу та всім, хто підтримав мене своєю присутністю на цій зустрічі-презентації збірки поезій «Зачарований промінь»!
З ПОВАГОЮ – Віктор Коваленко.

P.S. Як стало відомо редакції «Голосу Баштанщини», дана презентація збірки – своєрідний баштанський поетичний прорив, адже до цього у Старофлотських казармах подібних презентацій поетичного слова ще не було!
«Голос Баштанщини» №44-45; субота, 12.05.2018 року.
 
Відеосюжети з презентації поетичної збірки:
ч. 1

Ч. 2

 
Добірка фотографій з презентації:
 
ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 29.05.2018 | Переглядів: 1051
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Віктора Коваленка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz