Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 7
Незареєстровані: 7
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [227]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Віктора Коваленка [ Додати запис до власного блогу ]

БРАВО, ОЛЕКСАНДРЕ! 
1.
БРАВО, ОЛЕКСАНДРЕ!
22 лютого ц.р., я був запрошений на відкриття персональної виставки картин талановитого художника, нашого земляка Олександра Бо  ндаренка де й привітав його улюбленою піснею з репертуару Володимира Висоцького «Здесь вам не равнина…» та двома авторськими піснями – «Память звонкая» (сл. Василя Шведова) й прем*єрною «Предноворічний місяць» (сл. Ірини Пшиченко-Тихоступ). А ще подарував йому збірочку своїх поезій «Зачарований промінь. Друге видання. Доповнене», декілька екземплярів якої є у фондах баштанської Центральної районної бібліотеки, багато з яких ілюстрацій до віршів високо професійно і неповторно виконав саме Саша. Тож – «Браво, Олександре і нових тобі вдалих художніх творів!!!»
  А ще хочу повторити для вас, дорогі друзі, відповідь на запитання (в показане інтерв*ю на жаль це не ввійшло), журналістки телеканалу «Миколаїв» (сюжет з ТНМ пропонується). Звучало це приблизно так:
  - «Вікторе, як ви вважаєте, що спільного у ваших піснях та картинах Олександра?»
 - «Мабуть ота внутрішня глибинна філософія, яку митці вільно чи невільно закладають в процесі творення. Але вже тільки від майстерності автора залежить наскільки її (ту філософію) зрозуміють глядачі та слухачі. Проте й вони повинні мати відповідний інтелектуальний рівень!»
(До речі, на цьому заході, від Миколаївського обласного Ценру народної творчості й мені була вручена Почесна грамота).
Пропоную також до вашої уваги сюжети з теленовин «ТМ» і сайту Миколаївського ОЦНТ, декілька своїх авторських фото з цього заходу та скріни з деяких моїх поезій, чудові ілюстрації до яких намалював Олександр Бондаренко.
Віктор Коваленко.

 


 

P. S.
Поки готувався цей матеріал, на моєму блозі з*явилася ще одна публікація з 2000-ма переглядів! Нагадаю, що перша була – «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ВАЛЬС».
  Отже, ще одна публікація «2000-к» – «Підтримайте «Голос Баштанщини»!». Символічно, чи те так?!
  З чим я щиро й вітаю весь творчий колектив нашої рідної «районки» та всіх небайдужих громадян, які в той скрутний переломний момент підтримали її! І пропоную пригадати, як виборювалась тоді (згідно чинного законодавства!), незалежність нашого «ГБ» (а ця тема, мабуть, актуальна для деяких ЗМІ і дотепер!)

2. ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ! ДРУЗІ!
  Я щиро вдячний за допомогу та сприяння в організації персональної виставки (м. Миколаїв, музей «Старо-флотські казарми»), НТО «Прибужжя» (Кривцова В.) Баштанській міській раді (Луценко Л.І.), відділу розвитку культури та туризму (Ракітіна Н.М.), Баштанському краєзнавчому музею (Требух О.М.), мистецькому клубу «Роксолана» (Іщенко Н., Гребьонкін В.Д., Пшиченко І.), майстриням Латарія І., Козявко О., а також талановитим баштанським музикам Коваленко В. і Политвода О. та всім миколаївцям, які знайшли час і прийшли, щоб розділити разом зі мною радість і свято Музи творчості!
  Ще й ще раз дякую ВСІМ!
  Олександр Бондаренко. м. Баштанка

3. «Роксоланівці» - на персональній виставці художника Олександра Бондаренка
  22 лютого у приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею в рамках ІV виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини 2018-2019» відбулося відкриття першої персональної виставки баштанського художника-аматора, члена народного творчого об’єднання «Прибужжя» Олександра Бондаренка, на якій було представлено біля тридцяти картин нашого талановитого земляка.
  Олександр Бондаренко - учасник літературно-мистецького об’єднання «Роксолана», що працює при Баштанській центральній районній бібліотеці. На засіданнях клубу неодноразово проводились його творчі вечори та працювали персональні виставки художніх робіт майстра, творчість якого багатогранна. Олександр Іванович не тільки пише картини, а й займається різьбою по дереву та гіпсу, карбуванням по металу, моделюванням, написанням ікон. За майже тридцятирічний період своєї творчості художником було написано понад сто картин. Він любить писати пейзажі, в яких відображена краса рідного краю, а також його приваблює морська тематика. Роботи Бондаренка неодноразово презентувались на різних виставках художніх робіт як у Баштанці, так і за її межами. Але виставки такого рівня, яка була організована ТО «Прибужжя» у Миколаєві, ще не було. Тому порадуватись разом із художником-земляком та привітати його з новим творчим досягненням приїхали до обласного центру і його колеги по клубу – «роксоланівці». Взагалі із Баштанки на відкриття виставки Олександра Івановича завітала ціла делегація: представники Баштанської міської ради, працівники закладів культури міста та району, рідні, друзі та шанувальники творчості.
  Учасників та гостей заходу привітала директор Миколаївського обласного центру народної творчості, заслужена артистка України Наталія Баштова, яка вручила Олександрові Бондаренку грамоту Миколаївського обласного центру народної творчості за особистий внесок у розвиток української народної творчості.
  Виставку відкрила керівник обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя», заслужений працівник культури України Валентина Кривцова, яка привітала Олександра Бондаренка з такою вагомою подією у творчому житті та ознайомила присутніх з його життєвим та творчим шляхом. Вітав художника заступник директор краєзнавчого музею Валерій Чернявський та подарував ювілейний альбом з фотографіями робіт із фондів музею. Щиро вітали Олександра Івановича секретар Баштанської міської ради Людмила Луценко, начальник відділу розвитку культури і туризму Баштанської міської ради Наталія Ракітіна, директор Баштанського краєзнавчого музею Олег Требух, а також члени літературно-мистецького клубу «Роксолана» Наталія Іщенко, Володимир Гребьонкін, Ірина Пшиченко. Вітали художника і колеги по пензлю: Олена Козявко та Ірина Латарія. Прекрасні музичні привітання подарували автору Віктор Коваленко та Олександр Полівода
  На відкритті виставки картин Олександра Бондаренка у обласному краєзнавчому музеї було надзвичайно людно. Всі присутні висловили слова захоплення та побажали майстрові успіхів у творчій діяльності, здійснення усіх його задумів.
З сайту Баштанської ЦБС

ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 16.03.2018
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Віктора Коваленка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 1
avatar
0
1
Дуже вдячна за картини від О. Бондаренка, та особливе спасибі за пісні В.Коваленку. Натхнення та удачі на творчій дорозі! hands

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz