Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [158]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Віктора Коваленка [ Додати запис до власного блогу ]

КОМУ ВОЙНА, А КОМУ – МАТЬ РОДНА?! (Давня народна приказка)

  І це ж яку потрібно мати «нє хотєлку» отим державним мужам з Міністерства інфраструктури України (і не тільки з нього), щоби, як то говориться, наша українська преса стала на повний зріст і заговорила на повний голос?! Які ж тільки «штучки» не придумують, які тільки дурнуваті, м’яко кажучи, викрутаси та витівки не демонструють – то Закон про роздержавлення ЗМІ не виконують, або ж «волинять» з його реальним втіленням в життя, то ситуацію з газетним папером доводять до абсурду! І т.д. і т.п., а по суті – не виконують в повній мірі свої службові обов’язки.

  Аж ось знову… Знову продемонстрували свою  неповагу до нас (чи може свої не компетентність й безалаберність?), до нас – передплатників ЗМІ, зокрема – до читачів «Голосу Баштанщини», його редакційного колективу та до баштанських листонош (можливо з обласними ЗМІ ситуація краща? – Не знаю).

  Мається на увазі доставка проплачених на рік вперед (!) номерів газети. Про це писалось в «Голосі Баштанщини» (субота, 1.12.18р., №115), замітка «Відсутність доставки преси під час оголошення воєнного стану – злочин!». Ось деякі цитати з неї:

«Якщо дирекція ПАТ «Укрпошта» не в змозі самотужки вирішити проблему з доставкою, то необхідне обов’язкове втручання районної, обласної влади, прокуратури (усі отримують нашу газету, тож вони в курсі справи і, сподіваємося, діятимуть без направлення відповідних офіційних листів від редакції райгазети). На переконання працівників газети, відсутність доставки преси під час оголошеного воєнного стану – злочин.
Ми друкуємо і продовжуватимемо друкувати надважливу інформацію з питань національної безпеки, оборони країни, особливостей воєнного стану тощо.»

  А тепер питання до вас, шановні земляки: «Щоб ви зробили з продавцем, продавчинею чи господарем підприємства з надання якихось послуг, якби вам за авансовані наперед товар чи послугу відповіли, що їх не буде, бо щось там, у них, реформується. Га? І при цьому, вищезгадані персонажі пустили б собі на величезну зарплатню ваші ж кровні, зароблені трудом гроші?!»

  Мабуть, в кращому випадку на таких горе-продавців і підприємців були б позови до суду, а в гіршому – була б застосована груба фізична сила. А щоб було з такими чиновниками під час Великої війни 1941-45р.р.? (Не приведи Господь такого повтору!) Всі, хто пережив її і ті, хто хоч трохи колись цікавився темою тієї страшної війни, вам можуть сказати, що у кращому випадку Гендиректора ПАТ «Укрпошта» за такі «фокуси» перевели б на посаду листоноші, а його безпосереднього керівника міністра – на посаду «старшого» листоноші. Ну, а в гіршому – обох би просто розстріляли, як тоді часто бувало, без суду і слідства! – «За вредительство» (рус.). Була тоді така стаття в УК.

  От такі то, друзі, справи. От такі, то, весело-невеселі висновки…

  Проте, друзі, ЖИТТЯ продовжується і саме тому, вам в подарунок від мене – вірш, який склався напередодні:

ЩОДО ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ.

(введений 03.12.18р.)

Не знаю я,

Що буде з Україною і з нами завтра…

Тож – не марнуймо не час.

Й давайте створимо ШЕДЕВР! Сьогодні!

Поки бажання й сили є у нас

І незважаючи на те, що сталося…

 Напередодні!

Віктор Коваленко                                   
4-6.12.2018р.

 

Публікація, що була у "Голосі Баштанщини":


Недоставлена преса -
фото журналіста у поштовому відділенні м. Баштанка

Про проблему з доставкою повідомляли на відомому сайті "Преступности.НЕТ":


Стаття про недоставку газет у Баштанському районі на сайті газети "Урядовий курєр":


 ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 18.12.2018 | Переглядів: 463
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Віктора Коваленка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz