Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 5
Незареєстровані: 5
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [250]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Віктора Коваленка [ Додати запис до власного блогу ]

ЛІТА МОЇ… «СПРЕСОВАНІ» В ХВИЛИНКИ!


  Саме такі слова для заголовку афіші вибрали організатори моєї творчої зустрічі з інтелігенцією та студентською молоддю міста Миколаєва, працівники Миколаївської Централізованої бібліотечної системи імені Марка   Кропивницького, яка відбулася 23 травня ц.р.. Тому, мабуть, буде доречно надати до вашої уваги повний текст вірша, з якого ті слова, власне, й взяті:

МІЙ ТВОРЧО-ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ

Як в чорно-білому кіно

Спливають в пам*яті картинки.

Лунають звуки внутрішні,

Мелодій і пісень, що відбулись давно,

Звучать слова і ноти… Й те все – в мені!

В проспіваних Піснях – минулого відтінки

І лиш мої минулі ночі й дні,

А загалом – літа мої… «спресовані» в хвилинки!

27-28.09.15р.                            11:00-10:50

  Наразі пригадались мені  єсєнинські  рядки: «…Как мало пройдено дорог, как много сделано ошибок.» (Сергей Есенин, стихотворение «Мне грустно на тебя смотреть…»; 1923 год). Але щодо себе, то: «Немало пройдено дорог, но… много сделано ошибок!»

  Але ще є великий творчий потенціал, ще є багацько творчих задумів і є бажання, величезне бажання і досвід щоби втілити ті задуми в реальні, висококласні проекти во-славу двох моїх маленьких батьківщин – Казанківщини й Баштанщини, дорогої нам Миколаївщини і всієї Великої УКРАЇНИ! А от Чого немає, так це – коштів. Як завжди. Також хотілося б більше допомоги від влади… Проте, вже немає й  підлих, (звісно – не всіх)  т. з.  «колег» та заздрісних і зрадливих «друзів», що вже добре саме по собі.

 Ну, в общем, обстановка «типа» -- «пипа» (рус.)

 Та є Надія, як завжди, на власні сили й на поміч справжніх, перевірених часом  творчих побратимів й порядних, розумних, талановито-чудових наших жінок. Справжніх, галактичного виміру, достойних поваги українських жінок. Справжніх, передусім – по ДУХУ! Справді, Надія – є…

  Тож, бо, як говориться в народі: «Чи ж нам звикати?!» Буду й далі йти (хоч і повзти!) цим своїм «творчо-життєвим» тернистим шляхом, настільки стане сил!  І в цьому, друзі ви мої, можете не сумніватись!!! Як не мали сумніву в цьому й мої давнії добрі друзі і колеги, які прийшли привітати мене з ювілеєм та творчим святом, а це –

  Дирекція та студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв, студенти університету ім.. адмірала Макарова, заслужений працівник культури України, композитор Євгеній Долгов та його дружина поетеса й співачка Юлія Ковалевська, поет Аркадій Суров з дружиною Людмилою, старійшина миколаївських музик, композитор і супер-класний гітарист Віктор Білоног, спортивний журналіст і поет Сергій Разумяк, заслужений працівник культури України Надія Богза, головний бібліограф відділу документів і наукових розвідок з питань краєзнавства ОУНБ ім. О. Гмирьова,  Марина Тасинкевич та багато інших.

  Величезна подяка за допомогу у підготовці та проведенню творчої зустрічі заслуженій журналістці України Інзі Харжевській, прес-секретарю ФК «Миколаїв» Вадиму Кучмію та всьому чудовому, високопрофесійному колективу МЦБ ім.. М. Кропивницького Централізованої бібліотечної системи для дорослих міста Миколаєва на чолі з Тетяною Василівною Твердою, а також знімальній групі муніципального ТК «МАРТ».       

  Вдячний за поздоровлення від нашої Баштанської  районної Центральної бібліотеки та  клубу «Роксолана», від редакції районної газети «Голос Баштанщини», інтернет-ресурсу «Типова Баштанка», від Валентини Юр*євої, Юрія Мельника і Володимира Гребьонкіна, від новобужан Сергія Карабузи й Володимира Вакаря та багатьох інших, хто не забув поздоровити мене з ювілеєм.

  Я всім «до щему сердечного й до сліз на очах» -- щиро-щиро ВДЯЧНИЙ!!! А ще, після цих двох заходів (  зсилка------обласний краєзнавчий музей «Старо-флотські казарми»-------- та Центральна міська бібліотека ім. Марка Кропивницького), остаточно переконався – мені є що сказати людям! І поетичним словом і своїми піснями.

  І, що цікаво, поки готувалась дана публікація, чомусь (?!) склався вірш з умовно-іронічно-поетичної рубрики (скорочено УІПРу) «Актуально і повчально!» (О-о-о, так це ж – їдея!)

 Отож –

В народних депутатів є «не пленарні тижні».

І «відпускні».

І вихідні. А загалом, у них (здається) –

Постійні і… «критичні» дні!

26-29.05.18р.                  7:30-08:00

 

  А тепер до вашої уваги відео з творчої зустрічі від ТК «МАРТ», декілька авторських (зроблених перед початком зустрічі) та інших подальших світлин (від бібліотеки) й поздоровлення від друзів. До речі, зверніть увагу на фото з художньої виставки картин видатного українського художника Андрія Антонюка, які саме в цей час експонувались в тому ж залі (і це, мені здається було дуже символічне співпадіння),  де і  я мав честь проводити свою творчу зустріч! Воістину – на все є Воля Небес! До речі, маю давній подарунок від Шевченківського лауреата, високошанованого мною поета  Дмитра Креміня,(це був їх спільний творчий проект з покійним нині Андрієм Антонюком) – збірку поезій «Лампада над Синюхою», з особистим автографом-побажанням від пана Дмитра, Чим я дуже пишаюсь!   
 Добірка фотографій:

 ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 07.06.2018
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Віктора Коваленка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz