Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [162]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Віктора Коваленка [ Додати запис до власного блогу ]

Отже – звершилося!

Отже – звершилося!

  Як вже згадувалось в «Голосі Баштанщини» (№90 від 08.09.16р.), 6 жовтня відбулася презентація Відео кліпу до пісні «Моя Баштанка». «Ну й що ж тут такого особливого?» -- запитає хтось. Можливо й – нічого… Для когось. Адже кожного року в світі та й в Україні, на екрани телевізорів та в Інтернет «вискакує» величезна кількість подібної продукції. Все вірно. Але…

  Вперше в історії Баштанщини, на слова та музику місцевих авторів зроблений відео кліп і пісня про наше рідне місто отримала (за сучасними мірками) завершену форму! І тим більше приємно, що всі учасники телезйомок, і дорослі й малі – жителі Баштанки. Та й два дні з трьох, протягом яких велися зйомки, творчо і з повною віддачею попрацювали наші місцеві телеоператори Валерій Матвієнко і Дмитро Борохов, за що їм величезне «Дякуємо!» (а, загалом, робочий процес тривав з травня по вересень місяць ц.р. і на 99,9% це все – оригінальні зйомки). До речі, в цьому проекті було задіяно близько ста осіб. Тому я вітаю всіх, хто приймав участь у створенні цього маленького, посильного внеску в розвиток і процвітання нашої Баштанки. Також щиро вдячний всім-всім, хто, як міг допомагав нашій дружній творчій команді в цьому непростому процесі – процесі створення, по великому рахунку, НАРОДНОГО кліпу! Окремо хочу подякувати Катерині Болгарчук (фото-салон «Ажур») за розуміння та наданні (абсолютно безкоштовно) для цієї справи, а потім і для презентації кліпу, фото- і відео апаратури.

  А тепер, шановні відвідувачі блогу, пропоную до вашої уваги не публіковані раніше фото з робочого процесу зйомок, а фото- і відео матеріали з презентації кліпа «Моя Баштанка» ви зможете переглянути в слідуючій публікації.

  Ваш В. Коваленко

 


  


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 10.10.2016 | Переглядів: 1227
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Віктора Коваленка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz