Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Баштанка, блог Антоніни Заворотнюк
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 2
Незареєстровані: 2
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [240]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Антоніни Заворотнюк [ Додати запис до власного блогу ]

Чим більше ми допомагаємо іншим, тим більше ми допомагаємо собі

    Кажуть, які наші думки – таке й наше життя. Та хіба ми думали про війну, втрату близьких, постійну боротьбу за виживання? Хіба ми хотіли відчувати страх завтрашнього дня? Де взяти сили, щоб жити далі і хоча б сподіватися на покращення ситуації  в цілому в країні та в житті кожного з нас? Гіперстресова ситуація сьогодення безумовно впливає на наше фізичне на психічне здоров’я. Зазвичай погане запам’ятовується на довше, ніж хороше, тому щоб не відчувати себе психологічно самотніми життєво необхідні розуміння та взаємопідтримка оточуючих. 
Декілька рекомендацій для тих, кому погано.
Як діяти...
… коли життя втратило сенс? Найперше розберіться, що заважає вам досягти щастя і благополуччя? Можливо події, які сталися – це можливість щось змінити у житті, вийти на новий рівень розвитку. Пам’ятайте, важливо не те, що з нами відбувається, а те як ми на це реагуємо, як ми ставимося до ситуації. Можливо, ви згущуєте фарби чи висуваєте занадто високі вимоги до свого життя? Подивіться на все з іншого боку. Ви зовсім не зобов’язані бути ідеальною людиною! Зосередьтеся і прийміть з вдячністю все те, що вже є у вашому житті. Поставте собі нову мету і намітьте кроки для її досягнення. Відчуття новизни допоможе позбутися нав’язливих думок і переживань. Слухайте своє серце і  повірте – чудеса стаються, а мрії справджуються!
… коли ви на межі зриву? Стримувати свої емоції не слід, так як це може призвести до затяжної депресії, або навіть хвороби. Поплачте, вилийте душу людині, якій довіряєте – це принесе полегшення. Подумайте, не перевантажуєте ви свій організм фізично чи психологічно? Можливо, саме час відпочити та розслабитися? Якщо ви часто відчуваєте такий емоційний стан, тоді перегляньте свій розпорядок дня, особливо приділіть увагу режиму сну, навчіться технікам самоконтролю і релаксації. Перетворюйте погані, тривожні думки в світлі, більш позитивні. Пам’ятайте, ви повинні керувати своїми емоціями, а не вони вами!
… коли здається, що оточуючим байдуже до вас? Часто ми звинувачуємо людей у байдужості і невмінню бачити страждання ближнього. Та чи варто сподіватися зацікавленості до власної особистості і чекати поки люди здогадаються про ваші труднощі і запропонують допомогу? Потрібно самим шукати контакти і ресурси. Відкрийте серце і душу тому, хто може вам допомогти. Не мовчіть про свої проблеми, адже світ не без добрих людей!
… коли проблема не вирішується тривалий час? Звісно, кожна ситуація дуже індивідуальна. Тому, якщо поруч немає людини, яка б могла підтримати і ви відчуваєте, що не можете справитися з труднощами самостійно, обов’язково зверніться за допомогою до фахівців. Будь-яка інформація, якою ви ділитеся з психологом, конфіденційна і не підлягає розголошенню третім особам. Не залишайтеся з проблемою сам на сам!

   P.S. Часто буває, що близькі та друзі не розуміють проблеми і не поділяють вашого занепокоєння, або ж їхньої допомоги недостатньо для позитивного вирішення ситуації. Тоді порятунок - група психологічної підтримки. У такій групі можна не тільки поділитися своїми проблемами та переживаннями, а й розібратися в собі та своїх почуттях, опанувати корисні навички. Головна сутність роботи групи – взаємопідтримка та взаємодопомога учасників, адже чим більше ми допомагаємо іншим, тим більше ми допомагаємо собі.
      Чи потрібні такі групи підтримки в нашому місті? Ви маєте ресурси та можливість допомогти у організації роботи таких груп , або ж хочете стати її учасником? Висловлюйте свої думки, запитання та пропозиції в коментарях, на електронну скриньку antoninazavorotnyuk@yandex.ua, або зателефонувавши мені особисто (096)729-53-48. Долучайтеся до доброї справи – змінити життя на краще у наших руках!
© Ваш особистий психолог
Антоніна Заворотнюк


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 06.05.2016
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Антоніни Заворотнюк у соціальних мережах:

Всього коментарів: 2
avatar
0
1
Для роботи групи психологічної підтримки необхідне приміщення, а поки що у нас тільки Інтернет простір ... Група для тих, кому потрібна підтримка і тих, хто може її надати vk.com/psi_pidtrymka
avatar
0
2
Опубліковано в "Голосі Баштанщини".

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz