Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Баштанка, блог Антоніни Заворотнюк
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 1
Незареєстровані: 1
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [240]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Антоніни Заворотнюк [ Додати запис до власного блогу ]

Відпочиваємо активно й з користю або як направити енергію дітей у потрібне русло

- Так, синку, ми тебе розпестили… Напевно, доведеться тебе карати!
- Як це, ви розпестили, а мене карати?
  Знайома ситуація? На сьогодні інформації про виховання дітей настільки багато, що інколи не знаєш, кого слухати і важко збагнути, а що ж найважливіше. Зараз діти на канікулах  і у дорослих більше часу на спілкування  зі своїми чадами, але й частіше виникають труднощі. Тут важливі вміння батьків знаходити конструктивні способи виходу з різноманітних ситуацій. Як же правильно організувати відпочинок дитини, направити  її енергію в потрібне, а головне, в корисне русло? 
  Не забуваємо, що літні канікули – це саме відпочинок, тому не перевантажуйте своїх нащадків, не примушуйте займатися тим, що не подобається. Спочатку батькам треба розібратися, що цікавить дитину, тоді вона буде отримувати від цього заняття і користь, і насолоду. Як бути тоді, скажете ви, якщо дитина мало чим цікавиться або ж сидить цілими днями біля комп’ютера? Не допускайте цього! Продумайте програму активного відпочинку, виходячи з інтересів дитини, яка включає в себе різноманітні заняття: спортивні, щоб діти могли підтримувати своє здоров’я  і розвиватися фізично; оздоровчі, щоб покращити своє самопочуття;  навчальні, щоб розвивати свій навчальний потенціал; розважальні, щоб отримати насолоду від відпочинку. Давайте дитині завдання та доручення, привчайте до взаємодопомоги. А якщо ще й похвалите – тоді помічник  по дому і господарству вам забезпечений: і дитина при ділі, і батьки задоволені!  Це я веду до того, що потрібно показати дитині позитивні ресурси, які вона може використовувати, в яких може знайти себе та розвиватися. Розкрийте їй безліч можливостей, а вона вже обов’язково обере собі хоч одну із них.А  якщо ви самі пасивно відпочиваєте, то навряд чи зможете привчити свою дитину відпочивати активно, з користю. І не забувайте про читання книг, адже це справжнє навчання життєвих мудростей і розвиток емоційного світу! Відвідайте разом з дитиною бібліотеку, частіше купуйте нові книги, діліться одне з одним враженнями від прочитаного.
  Тут доречна дуже повчальна історія, яку я люблю зачитувати батькам. Молода пара зайшла до магазину дитячих іграшок. Подружжя тривалий час обирало подарунок, оглядаючи полиці та перебираючи забавки. Однак довго не могли вирішити, що купити. До них підійшов  ввічливий продавець. — Розумієте,— почала пояснювати жінка,— ми маємо маленьку дівчинку, але цілий день нас не буває вдома. — Донечка рідко усміхається,— продовжував чоловік. — Ми хотіли б купити їй щось, що б зробило її щасливою,— говорила далі жінка,— навіть коли нас немає вдома... Щось, щоб її забавляло, розраджувало, коли вона сама. — Вибачте,— посміхнувся продавець,— батьків ми не продаємо.
  Наші діти  вже дорослі, скажете мені ви, можуть уже самі про себе подбати, організувати своє дозвілля і без батьків. Та насправді, чим старша дитина, тим актуальніша ця історія, адже їй ще більше необхідно батьківської любові та підтримки (але без фанатизму!). Одним словом, знаходьте час на своїх дітей. Будьте ближчими до них! Покажіть, що життя яскраве, коли воно наповнене працею, добром, любов’ю і нехай кожна хвилина вашого спілкування буде довірливою та прекрасною. Гармонії вам та взаєморозуміння!

 
 


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 03.07.2016
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Антоніни Заворотнюк у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz