25 листопада на офіційному Інтернет сайті Кабінету Міністрів України прес-службою Міністерства оборони України оприлюднено інформацію про благодійну допомогу в рамках акції “Підтримай Українську армію”1.
Цифри, як для пересічного українця значні, але для цільового придбання техніки – не дуже. Наприклад лише один БТР2 швидкої медичної допомоги, на яку надавала кошти громада Миколаївщини коштує понад 2 млн. грн., а про придбання літаків й мови не може бути – надто дорого. Але додавши народні кошти до фінансових вливань, які робив Уряд в Українську Армію у цьому році, вийде достатня сума, щоб наші військові були забезпечені усім для захисту нашої держави. Здавалося і волонтерів не треба, бо ж армія за ці кошти і одягнена, і нагодована. Проте насправді ситуація набагато гірша. Сьогодні спілкувався з баштанським підприємцем, який особисто відвозив допомогу нашим військовим (спільно з підприємцями з інших районів для військових Казанківського, Баштанського та Новобузького районів). За його словами, наші хлопці одягнені і нагодовані лише завдяки волонтерам. Держава надала зброю і техніку (не йде в порівняння з нашим ворогом). А це при тому, як щодня ми чуємо які суми йдуть на матеріально-технічне забезпечення військових! Крім того, генерали звітують, що наші військові одягнені по-зимовому. Навіщо ця брехня від влади, особливо від військових, я не розумію, тим більше, що волонтери все-одно розкажуть про реальний стан справ у війську. Правду кажуть у народі: «Кому війна, а кому мати рідна».
Який буде бойовий дух наших військових, якщо за словами одного солдата з села (проживає в районі) їх частина лише на тому тижні була забезпечена теплим взуттям. А скільки днів майже зимова погода у країні?
Добре, що хоч наші військові, з якими тримає зв’язок волонтер-журналіст редакції «Голосу Баштанщини» Юлія Дубогрій, зазначають, що вони поки не мають потреби в їжі (хоча не відмовляються, якщо надсилаємо макарони, чай, каву та ін.).
Вони усі чекають одного – нашої допомоги та ротації, бо виснажені, й вже понад три місяці не бачили з свої сім'ї та рідню.
1Прес-служба Міністерства оборони:
Станом на 25 листопада в рамках акції “Підтримай Українську армію” на рахунки Міністерства оборони України в якості допомоги Збройним Силам України від юридичних і фізичних осіб надійшло 151,589 мільйона гривень.
З цієї суми 139,666 мільйона гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України.
За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер “565” на підтримку Української армії перераховано 36,901 мільйона гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗС України).
Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 155,86 тисячі доларів США, 78,6 тисячі євро, 5,3 тисячі чеських крон, 450 канадських доларів, 140 швейцарських франків, 12,5 тисячі польських злотих. Всього продано іноземної валюти в гривневому еквіваленті 3 млн. 166,5 тисячі гривень.
Міністерство оборони, Збройні Сили України висловлюють щиру вдячність усім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної акції “Підтримай Українську армію”, та продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.
На рахунки Міноборони в рамках акції "Підтримай Українську армію" надійшло151,558 мільйона гривень
Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247772453&cat_id=244277212
2З публікації в мережі Інтернет про вартість "БТР-4":
"БТР-4" - це справжня назва "Буцефалів". Вони - 100-% український продукт із трьома принциповими перевагами. По-перше - цей бронетранспортер унікальний за своїми технічними характеристиками. Він може легко модифікуватися від практично непробивної броні до полегшеного варіанту для швидкого пересування. Такі метаморфози дозволяє інноваційне компонування: водій розміщений попереду, двигун посередині, а загін десанту – розташовується позаду. Так набагато безпечніше виходити, коли супротивник веде вогонь. "Буцефал" може стріляти гранатами, ракетами і протитанковими снарядами. Вражає цілі на землі, воді і в повітрі. Ця машина, яку відразу зарахували до еліти світового ринку "БТР", - коштує лише півтора мільйона доларів, що у 5 разів дешевше за найближчого європейського конкурента. У "БТР-4" українці геть відмовились од радянських лекал і комплектуючих із Росії. Тому "Буцефал" виявився найнеприємнішою українською зброєю для військової промисловості сусідів.
Джерело: http://tsn.ua/ukrayina/nacgvariya-otrimaye-38-ukrayinskih-unikalnih-btriv-yaki-stali-nepriyemnim-syurprizom-dlya-rosiyan-348991.html
Василь Миколайович! Пропоную друкувати (починаючи з наступного номера) в кожному номері районки дані про кожного Героя Небесної Cотні. Матеріали про всіх Героїв можете взяти на сайті Української правди. Пам’ятаєте як 20.11.14 на «круглому столі» в міськраді сильно тхнуло сепаратизмом. Наші хлопці на Донбасі вбивають дух сепаратизму і тероризму, а нам тут потрібно боротися з цим ганебним явищем. Слава Україні!
Героям Слава! Я "за", у разі вашу ініціативу підтримають інші громадські організації, політичні партії та жителі району. Достатньо їм просто написати тут, у коментарях до публікації. Тільки нехай вони під час реєстрації вказують реальні прізвища та ім'я. Якщо не бажають реєструватися на сайті, тут є відповідні форми від соцмереж "Вконтактє" та "Фейсбук"...
Щодо політичних партій то я думаю вони скажуть свою думку, а от щодо громадських організацій то я дивився в державному реєстрі їх наявність і кількість то хочу всім повідомити, що з приходом до влади регіоналів у 2010 році, протягом року при кожній сільській раді було створено громадську організацію з однаковою адресою знаходження і в основному членством в ній всіх жителів сільської громади (подивіться на сайті паспорти с/р), і тому думку потрібно питати напевно у сільських голів (це якийсь абсурд). Інші громадські організації це товариства власників корів, бджолярів та інших. Я вважаю ініціативу щодо Героїв Небесної сотні підтримають більшість наших громадян, а меншості це буде корисно надалі.
Я усе розумію, тому й написав, що нехай висловляться за вашу пропозицію не лише партії, ГО, а й жителі міста і району. Запрошуйте їх, бо активність наших громадян бажає кращого. Тільки під час реєстрації на сайті вказують реальні дані, щоб не було фейкових реєстрацій. Обійцяю, що 15-20 голосів достатньо, щоб розпочати публікацію, яку ви пропонуєте. Також якщо реєстрація на сайті для когось буде складною, то нехай напишуть повідомлення у відповідних формах від "Фейсбуку" та "Вконтактє".
До речі, це цікава тема для допису у блозі. Саме про "активну" діяльність розтиражованих під час виборів громадських організацій. Активність переважної більшості з них "здулася" ще у перший рік після створення...
Щодо активності та патріотичності то давайте не будемо ці слова брати в лапки або на глузд виставляти. На цю тему я готую статтю від громадської організації у нашу районку і побачимо як Ви її візьмете до друку. Для редакції це буде іспит на наявність цензури. Страх та бідність наші вороги. Нас чекає ще справжня війна з путінським бандитським збродом, тільки наш Український народ зможе спинити московського супостата. І з цим необхідно боротися кожному де б він не був. Слава Україні!
Якщо у статті йтиметься знову про ті питання, які й раніше ми з вами обговорювали на сайті, то відповідь мою знаєте. Якщо ж ви піднімаєте інші питання - запрошую до співпраці.
При входженні в блог людям теж потрібно реєструватися? Чи тільки в коментарі. Скажіть скільки на сайті зареєстрованих. Напевно мало, бо немає активності в коментарях або просто ще люди бояться висловлювати свою думку і позицію.
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.