Завжди чую, як говорять люди в Баштанці: Він був начальником і відремонтував дорогу, побудував дитячий будинок або ще щось. І ще такий вислів про начальника: Він «маладєц»!!!
Що за помилкові роздуми людей? – Не розумію…. Якщо людина займала «високу» посаду в суспільстві, то це не значить, що її потрібно хвалити. Вона була зобов’язана робити ті справи, які потрібно було виконувати , відповідно до своїх повноважень. Ну, була людина головою адміністрації чи мером міста. - І що? Якщо долею випало таке людині, то значить треба служити суспільству, а не шукати визнання. Думаю, що всі розуміють, що кожний посадовець отримує зарплату,-і буває непогану. А якщо подивитися скільки у цієї людини будинків, квартир, автомобілів, де навчаються і працюють його діти, то взагалі розумієш, що не треба возвеличувати таких людей. Вони ж працюють високопосадовцями за якусь плату. От, якби безкоштовно, тоді зрозуміло, що людина безкорислива.
А ще про вчителів згадалося. Як почнуть у нас говорити про заслуженого , або якось вчителя, аж смішно стає. Нащо його хвалити? Вони що зарплату не отримують, чи бідують? Чи , може безкоштовні додаткові заняття проводять? Щось я не розумію,- за що хвальба іде по всьому місту? І хто дає параметри важкої і поважної роботи? Хто може сказати , що цей, чи той кращий керівник, чи робітник? І хто дійсно безкоштовно, або навпаки, вкладаючи свої особисті кошти, служить суспільству і переживає за людей.
Були люди і є, яких саджали в тюрми, за їх правдиві слова і дії , - вони були ізгої в цьому суспільстві. Але людство відкидало таких , хоча вони дійсно всім серцем служили іншим, бо любили свою країну, як рідну матір. Потім, через роки, ставили таким особистостям пам’ятники.
А ще, зараз дуже хвалять всяких там бізнесменів, за те, що вони подарували м’ячі, книги, фотоапарати школам, чи дитячим садкам. Так, потрібно ділитися, можливо, - це похвально, але подвигу в цьому немає. Це стосується і священнослужителів. А то, я часом не розумію, чи то служитель церкви, чи бізнесмен . Хороші люди – заможними не бувають. І чому у нас завжди хвалять тих, хто зовсім не заслуговує на похвалу?.....
І спитав Ісус у багатої людини: Чи можеш ти віддати всі свої статки бідним?
Ні, не можу, - відповів багач.
Для заможних до раю дороги немає, - вимовив Ісус.
Як завжди не дуже розуміючи людей, але бажаю, щоб вам всесвіт надіслав думку, щоб ви могли бачити дійсний талант в людях і розумітися у своїх виборах. Але треба заслужити, щоб думки ваші були від позитивного світла, а не від тупої темноти, - Ірина Пшиченко.
А чи потрібна похвала дорослим? Адже дорослі самі про себе все знають і намагатися робити свої, дорослі, справи вони просто зобов'язані - це ж дорослі, не діти. І виходить, що оточуючим нас людям ми частіше роздаємо зауваження, помічаючи всі їхні помилки і недоліки. Але, можливо, похвала - це прояв уваги до людей? Того самого уваги, якого так часто не вистачає всім нам, що вийшов з дитячого віку, дорослим.
Згадайте, що ви відчували, коли вас хто-небудь похвалив. Часто це сприймається як найкращий подарунок: душа співає, весь світ здається розфарбованим яскравими фарбами, з'являється готовність гори звернути, зробити свою справу ще краще, ще старанніше. І що найцінніше - прокидається бажання служити людям, дарувати себе. Така окрилює похвала, без всякої лестощів, просто визнання здібностей, здатна зробити людину щасливою.
Похвала потрібна всім - добре слово, сказане іншій людині, будь то дитина або дорослий, робить навколишній світ кращим і добрішим. Похвала, увага - подарунок, який потрібно дарувати близьким кожен день, роблячи їх життя світлішим, а їх самих - щасливішими. Хваліть своїх близьких, говорите добрі, підбадьорливі слова оточуючим - цього так часом не вистачає в наш складний, непростий час!
В тому і помилка людини, що вона хоче, щоб її вихваляли . Людина на стільки слабкодуха і горда , що не може сама любити, не чекаючи від інших, сама творити і діяти, не просячи інших. Високодуховність є в тому, що людина вже щаслива від того, що робить добрі справи, а не від того, що її вихваляють. Суспільсту завжди потрібні люди, яких возвеличують, бо їм нема на кого рівнятися. І хто сказав, що людина , яку возвеличують - мудра? У моїй статті головна думка не про рідних, а про тих, хто взяв на себе місію служити суспільству, а не особистій сім'ї. І хто сказав, що більшість людей володіє здоровим глуздом? Але ж ця більшість визначає кращих в суспільстві. Сталін вже був "найкращим".... До речі, похвала і підтримка - це різні речі...
С kovalenkovita2017 я согласен полностью, но с автором соглашусь лишь в высказывании о нынешних священнослужителях которые поставили фиксированные ставки на все ихние услуги и берут поборы (по другому не назовешь) с людей, которые потом идут не на благо церкви, а на ихние личные нужды.
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.