Хвороба тисячоліття, чума 20-століття чи як іще називають цю хворобу?! І що таке ВІЛ-СНІД… Існує безліч статей, оглядів, відеофільмів, які багато про що свідчать, але часто суті не розкривають. До цих пір людству достовірно не відомо звідки ця хвороба взялась. Тобто така офіційна версія, а як насправді, можливо через якесь століття, з якихось таємних архівів допитливі журналісти дістануть й іншу шокуючу інформацію, про те, що десь у таємних лабораторіях розроблено такий вірус, який би винищив усе людство чи якусь країну, чи одну людину. Але поки що це достовірно не встановлено. Правда в тому, що хвороба ця й далі є невиліковною, вона шириться усіма країнами, континентами планети Земля, й зупинити її можливо лише шляхом широкої інформаційної кампанії. Інфорсування кожного з нас. Такий висновок з семінару-тренінгу у м. Миколаєві в якому я приймав участь 20-21 травня 2015 року, під патронатом Організації Об’єднаних Націй.
Основана мета тренінгу полягала в тому, щоб довести до широкого загалу необхідність дотримання засобів особистої гігієни у повсякденному житті, культури в міжстатевих стосунках - в інтимному житті та позбутись стереотипів щодо осіб, які вже страждають на ВІЛ-СНІД.
Важливо пам.ятати, що це захворювання передається переважно через незахищений секс від партнера партнеру, будь-якої статі та через статеві контакти будь-якого виду.
Захищений секс – це секс з презервативом, і про це не слід забувати ніколи. Нлехтувати цим не можна якщо не заради себе, то заради Ваших близьких!
Великим відкриттям (саме відкриттям) стало те, що саме в Україні СНІД значною мірою розповсюджується через працівників сфери так званого «комерційного сексу», зокрема коли клієнт бажаючи більшої гостроти почуттів, чи просто їх природності доплачує за те, щоб секс відбувся без презерватива. Працівники (працівниці) найдревнішої професії, у свою чергу, вимушено йдуть на такий ризик, щоб мати більший заробіток. Так, є дуже великий відсоток таких екстремалів. І це особи не якоїсь нижньої касти, наркомани, а люди, які мають розум, сім’ї, значний соціальний статус. А в подальшому вони таким чином не просто наражають на небезпеку членів своїх сімей¸ а вже через інфікованого настає зараження на СНІД чоловіка чи дружини… зараження невиліковною хворобою.
Вже з меншим відсотком вірогідності СНІД передається нам через неякісно простерилізовані медичні інструменти, кров хворих на СНІД донорів, чи якимось побутовим шляхом.
Запам’ятайте, що через чихання, повітряно-крапельним шляхом, рукопотискання, дружні обійми, обійми коханих, через посуд чи від комариного укусу СНІД до Вас не перейде. Так ви точно не захворієте на СНІД.
Вірус СНІДУ міститься в клітинах крові інфікованої людини в кількості до декількох мільйонів одиниць у одній клітині. Ліки, медикаменти, які призначені для боротьби зі СНІДОМ досі ще від нього не виліковують. Таких ліків немає. Але завдяки медикаментозному лікуванню, БЕЗКОШТОВНОМУ в Україні, концентрація вірусу в одній клітині зменшується до кількох одиниць (від декількох мільйонів до 20ти).
Перевіртеся самі за першої ж можливості в лікарні та порадьте це зробити своїм близьким, знайомим, родичам, щоб знати точно що цієї хвороби у Вас немає. А якщо сталось таке, що вірус СНІДУ у Вашій крові виявили, то це не кінець життєвого шляху. Завдяки сучасному лікуванню, люди хворі на ВІЛ-СНІД живуть десятиліттями, створюють сім’ї і народжують здорових дітей.
Щоб дитина народилась здоровою від хворої на ВІЛ-СНІД матері, остання має в найбільш ранні сроки, а краще до того як вона зібралась завагітніти пройти усі медичні обстеження з цього приводу. Лікарі призначать необхідний курс медикаментозного лікування, і благословлять Вас на продовження роду людського! Такі ж обстеження слід пройти й батькові народжуваної дитини.
Естетична складова боротьби зі СНІДом полягає в тому що в Україні на даний час суспільство вже ставиться до таких хворих з меншим острахом, чи відразою, стереотипи у поведінці відходять на задній план. Але діюче законодавство передбачає лікарську таємницю з питання захворювання пацієнта на СНІД, і ця інформація не розповсюджується. Лікарі зобов’язані тримати дані про інфікування, хворобу людини на СНІД у таємниці. Заборонено повідомляти про це керівництво хворого, колег по роботі чи навіть близьких родичів. Але звісно ж сам хворий на СНІД має дотримуватись тих стандартів поведінки й особистої гігієни, щоб не наражати на небезпеку зараження інших. Він сам має зробити вибір як, кому і коли краще повідомити про захворювання!
Пропоную додаткове обговорення в коментах…
Раз Ви брали участь у семінарі значить маєте відношення до профілактики СНІДу в районі.Дайте відповідь .Коли було останнє засідання по боротьбі зі СНІдом, які питання розглядалися і хід їх виконання?
Валентине Трохимовичу. Відповім толерантно: являюсь лише одним із суб.єктів профілактики захворювання на СНІД, стосуюсь цього дещо віддалено, як працівник міліції. Тому на засіданнях районних комісій з цього питання ще ні разу не був, не запрошувався. Але з досвіду точно можу сказати, що формат подібних засідань слід радикально змінювати від звичайних розмов до розроблення плану конкретних дій та втілення в життя. Знову ж таки шляхом інформування з найпростіших питань. Давайте витребуємо і опублікуємо рішення останнього засідання комісії, якщо таке було в поточному році...
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.