Вже рік як Українські патріоти захищають свою територію від російських окупантів та терористів. Виникає питання. Чому Україна до цих пір не визнала ДНР і ЛНР терористичними організаціями? Мабуть це комусь вигідно. Росія спокійно може направляти свої війська, військову техніку, тому що вони допомагають ополченцям. Як заявляє їхній Лавров, тим які борються за своє визнання. В разі ж визнання Україною ДНР І ЛНР терористичними організаціями означатиме, що Росія фінансує не якихось "ополченців", а терористів". Чому досі це не роблять? Може, тому, що хтось хоче купувати вугілля в ДНР і далі фінансувати терористів? Може, тому, що хтось і надалі хоче купувати електроенергію в Росії, та спокійно торгувати з окупантами?
Державна фіскальна служба в листопаді 2014 відшкодувала Алчевському металургійному комбінату, який контролюється терористами, 272 млн гривень ПДВ, в жовтні Алчевський меткомбінат отримав 143 млн. грн.. Тепер вже українська влада фінансує сепаратистів, зате у своїх зменшує зарплатню, збирає налог за власні будівлі, піднімає ціни. Щось незрозуміле коїться. Ще один приклад: у той час коли в молоді потрібно виховувати патріотизм, міністерство освіти видає наказ про вилучення історії України з навчального процесу у негуманітарних вишах і це під час війни. Можна сотні прикладів наводити бездарності влади. А можливо це така тактика державних мужів? Так пояснили б. Чи може вони перейняли естафету у попередників, вважати народ за бидло,яке до пояснень не доросло?.Думають, що війна все спише? Ні не спише.
Коли виданий "наказ про вилучення історії України з навчального процесу у негуманітарних вишах"? Я щось такого не зустрічав. Цього не повинно бути не лише під час війни, а й у мирний час. Це можна прирівняти до зради національних інтересів...
Відповідно до Наказу МОНу від 09.07.2009 № 642 за міністра І.Вакарчука. Обов'язкові предмети гуманітарного циклу: історія України, українська мова, філософія, історія української культури Квіт видав Наказ № 1392 від 25.11.2014 з такою промовистою назвою: "Про визначення таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 09.07.2009 № 642".
Дякую. Знайшов в Інеті цей наказ. Крім того, знайшов з цього приводу коментар І. Фаріон. І хоч я не прихильник цієї людини, але вона має рацію. Це знову подарунок для ідеологів Росії. Поки вони (росіяни) приймають усі заходи, щоб виховати у себе патріотів (навіть на кістках громадян інших країн!), ми, українці, продовжуємо зневажати себе і свою історію. Прикро.
Вибули праві. Сьогодні, як повідомляє сайт "Преступности.НЕТ", "Нардепы в Верховной Раде сделали первые шаги для признания «ДНР» и «ЛНР» террористическими организациями". Уявіть собі, скільки вже місяців (не днів!!!) триває війна, скільки загиблих (вимірюється тисячами), а наші народні обранці лише (сьогодні) зробили перші кроки у цьому напрямку. Я спочатку був обурений тим, що Європа не квапиться щось робити з путлєром. А тепер усе розумію. Та в порівнянні з нашими діями щодо сепаратизму дії Європи просто блискавичні!
Сьогодні маємо позитивний результат з іншого питання: "у Міністерстві освіти і науки повідомили, що підготовка навчальних матеріалів про Євромайдан та російсько-українську війну знаходиться на завершальному етапі". Сподіваюся вони повернуть вивчення історії рідної держави у навчальні заклади.
Європейський союз назвав умову визнання "ДНР" та "ЛНР" терористами, це буде після того, як це зробить українська влада. "Необхідно в першу чергу вжити відповідних кроків українською стороною на офіційному рівні, а вже потім воно може бути виведене на міжнародну арену", - наголосив Томбінські. Чому до цих пір Україна не визнала? Мабуть вигідно.
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.