Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Валентина Гриценка
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 3
Незареєстровані: 3
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [244]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Валентина Гриценка [ Додати запис до власного блогу ]

Думають, що війна все спише?

  Вже рік як Українські патріоти захищають свою територію від російських окупантів та терористів. Виникає питання. Чому Україна до цих пір не визнала ДНР і ЛНР терористичними організаціями? Мабуть це комусь вигідно. Росія спокійно може направляти свої війська, військову техніку, тому що вони допомагають ополченцям. Як заявляє їхній Лавров, тим які борються за своє визнання. В разі ж визнання Україною ДНР І ЛНР терористичними організаціями означатиме, що Росія фінансує не якихось "ополченців", а терористів". Чому досі це не роблять? Може, тому, що хтось хоче купувати вугілля в ДНР і далі фінансувати терористів? Може, тому, що хтось і надалі хоче купувати електроенергію в Росії, та спокійно торгувати з окупантами?
  Державна фіскальна служба в листопаді 2014 відшкодувала Алчевському металургійному комбінату, який контролюється терористами, 272 млн гривень ПДВ, в жовтні Алчевський меткомбінат отримав 143 млн. грн.. Тепер вже українська влада фінансує сепаратистів, зате у своїх зменшує зарплатню, збирає налог за власні будівлі, піднімає ціни. Щось незрозуміле коїться. Ще один приклад: у той час коли в молоді потрібно виховувати патріотизм, міністерство освіти видає наказ про вилучення історії України з навчального процесу у негуманітарних вишах і це під час війни. Можна сотні прикладів наводити бездарності влади. А можливо це така тактика державних мужів? Так пояснили б. Чи може вони перейняли естафету у попередників, вважати народ за бидло,яке до пояснень не доросло?. Думають, що війна все спише? Ні не спише.


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 23.01.2015
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Валентина Гриценка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 7
avatar
1
1
Коли виданий "наказ про вилучення історії України з навчального процесу у негуманітарних вишах"? Я щось такого не зустрічав. Цього не повинно бути не лише під час війни, а й у мирний час. Це можна прирівняти до зради національних інтересів...
avatar
1
2
Відповідно до Наказу МОНу від 09.07.2009 № 642 за міністра І.Вакарчука. Обов'язкові предмети гуманітарного циклу: історія України, українська мова, філософія, історія української культури Квіт видав Наказ № 1392 від 25.11.2014 з такою промовистою назвою: "Про визначення таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 09.07.2009 № 642".
avatar
0
3
Дякую. Знайшов в Інеті цей наказ. Крім того, знайшов з цього приводу коментар І. Фаріон. І хоч я не прихильник цієї людини, але вона має рацію. Це знову подарунок для ідеологів Росії. Поки вони (росіяни) приймають усі заходи, щоб виховати у себе патріотів (навіть на кістках громадян інших країн!), ми, українці, продовжуємо зневажати себе і свою історію. Прикро.
avatar
1
7
Вибули праві. Сьогодні, як повідомляє сайт "Преступности.НЕТ", "Нардепы в Верховной Раде сделали первые шаги для признания «ДНР» и «ЛНР» террористическими организациями". Уявіть собі, скільки вже місяців (не днів!!!) триває війна, скільки загиблих (вимірюється тисячами), а наші народні обранці лише (сьогодні) зробили перші кроки у цьому напрямку. Я спочатку був обурений тим, що Європа не квапиться щось робити з путлєром. А тепер усе розумію. Та в порівнянні з нашими діями щодо сепаратизму дії Європи просто блискавичні!
avatar
1
4
Сьогодні маємо позитивний результат з іншого питання: "у Міністерстві освіти і науки повідомили, що підготовка навчальних матеріалів про Євромайдан та російсько-українську війну знаходиться на
завершальному етапі". Сподіваюся вони повернуть вивчення історії рідної держави у навчальні заклади.
avatar
1
5
Європейський союз назвав умову визнання "ДНР" та "ЛНР"  терористами, це буде  після того, як це зробить українська влада.
"Необхідно в першу чергу вжити відповідних кроків українською стороною на офіційному рівні, а вже потім воно може бути виведене на міжнародну арену", - наголосив Томбінські. Чому до цих пір Україна не визнала? Мабуть вигідно.
avatar
1
6
Так, країни Європи не квапляться псувати відношення з путлєром. Проте годі сподіватися на підтримку, коли самі гальмуємо те, що просимо від інших.

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz