І знову про ставки. Добре що 17.грудня 2014 року на зустрічі з головою райдержадміністрації піднімали питання про ставки.Жаль, що не було міського голови,кого ця проблема повина найбільше хвилювать.Неодноразово в газеті на сайті піднімалося питання ставків, але реакції ніякої. Можливо вже не тільки пора обговорювати, а більш радикальними методами вимагати від влади не розповідей про те, чому ставки стали вигрібними ямами, а коли їх зроблять місцем відпочинку?
Хотілося б почути, що скаже міський голова з цього питання.? Хоча і так відомо. Скаже , що скоро будуть вибори виберете нового голову так нехай він і думає. Мабуть немає ніде такого населеного пункту, як Баштанка, де протяжність ставків 10 км., а купатись ніде.
Знищення ставків в Баштанці розпочалося коли Баштанський район перестав очолювати Матвійчук Іван Євтіхович, який особисто слідкував за центральним ставком, і відпочивав під час літа тільки на ставку, а не на морі як нинішні «слуги» народу, тому і ставок був впорядкований. Мабуть він розумів, що центральний ставок не тільки окраса міста, алей майже пів року біля нього активний відпочинок. Після Матвійчука І. Є. народні «слуги» різного ґатунку, які проживають в районі ставка почали своє лайно відводити в ставок, а за ними і всі останні, адже ні від влади, від контролюючих екологічних служб ніяких реагувань не було.
Чи хоча б одного притягнули до відповідальності за знищення ставків? Ні одного! Чи можливо знову привести ставки в нормальний стан? Можливо! Але при умові, що в місті буде влада. Влада, яка попередить всіх, хто поробив каналізаційні відводи в ставки, негайно їх знищити. Хто ігноруватиме, щомісяця накладатиме штрафи, а їх портрети вивішуватимуть в центрі на видному місці. Пустить техніку, щоб всі труби переорати. Зараз вішають лапшу, що центральний ставок замулений його треба чистити. Так чистіть, а не розповідайте, про якісь проблеми. Раз лізете до влади значить вважаєте в змозі вирішувати проблеми, а не ще більше їх накопичувати.
Ясно, що каральними методами проблему ставків не вирішити. Зате можна попередити виникнення інших проблем. Порадьте в кого повино бути бажання і воля? І, що для цього потрібно зробити, щоб бажання і воля виникли?
Коментар В. Кота через соцмережу "Фейсбук": "Спробую донести своє бачення вирішення проблеми. Сьогодні водойми вже доведені до такого стану, коли так просто, шукаючи винних та вживаючи до них «каральних» методів проблему не вирішити. Одна з причин забруднення дійсно те, що значна частина населення міста скидає стоки в ставки: Центральний, Солоний, Лікарняний (вже нема), Свічин… На даний момент в нас каналізовано всього 27% території населеного пункту. «Вигрібні ями», або індивідуальні очисні споруди не відповідають ніяким вимогам та не працюють. Отже, треба каналізувати частину міста: каналізаційні колектори, насосна станція (як мінімум одна) і перехопити стоки вздовж водойм і балок – вулиці Баштанської республіки, Соборна, Набережна, Енгельса, Реца, Гагаріна, Головського … За розрахунками, протягом 5 років ці роботи можна виконати… Наступний етап, складніший – розчищення водойм та балок від мулу (є декілька способів, швидко – дорожче), укріплення берегів разом із благо устроєм (набережні, парки…), зони відпочинку (роботи для душі і задоволення… Якби це почали 10 років тому – то вже мали брезультат. Треба бажання і воля (політична)…"
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.