1 січня відзначаємо день народження Провідника Організації Українських Націоналістів, Героя України Степана Бандери. – Борючись персонально проти Бандери, дискредитуючи його як людину, політика та громадського діяча, радянська влада, а потім і путінська Росія кидали і кидають тінь на весь націоналістичний рух. У своїй пропаганді націоналістичний рух характеризували як сіру масу неуків, які несвідомі того, що роблять, натомість нібито сліпо йдуть за поплічниками Гітлера – Бандерою, Шухевичем, Стецьком... – Степан Бандера був відмінним пропагандистом, як сьогодні модно говорити, – піар-менеджером. Він одним з перших усвідомив, що ведення інформаційних воєн не менш важливе, аніж збройне протистояння.
На початку 1930-х років Бандера розгорнув кампанію боротьби за здоровий спосіб життя ("Борець за волю не вживає алкоголю!") та антимонопольну кампанію. Бандера також розвинув культ героїв та могил, вчив, що нація житиме доти, доки матиме синів і дочок, які готові віддавати за неї життя. Бандера намагався зберегти нерозривний ланцюг мертвих, живих і ненароджених. Повстанець тоді вірив, що віддавши своє життя за Україну, його принаймні на забудуть.
Степан Бандера розумів, що його загибель неминуча. І на останньому Великому зборі 1955 року, де його вибрали головою проводу Закордонних частин ОУН, Бандера сказав: "Я приймаю Ваш вирок смерті". Він насправді міг відійти від справ, не очолювати націоналістичний рух, міг піти на заслужений відпочинок, купатися в славі, писати мемуари, займатися журналістикою, читати лекції, як це часто роблять колишні політики. Але це не був би вже Бандера… Він хотів померти так, аби його смерть запалила сотні тисяч інших українців. Йому це вдалося. Дотепер його бояться, ним лякають. – Він чудово розумів, що на той можна було перемогти лише інформаційно, шляхом виховання нового покоління, шляхом передачі традиції боротьби, збройного опору, навчаючи правдивої історії та української культури. Можна перемогти, коли не дозволиш забути майбутньому поколінню подвиг сучасників. – Степан Бандера був вельми ощадливим та скромним в побуті. Дуже любив майструвати. За характером він був вельми товариським, відкритим, грав на музичних інструментах. В молоді роки любив танцювати, був хорошим спортсменом. Він був звичайною людиною, хотів жити повноцінним життя, попри вельми завантажений графік. Бандера також відмінно стріляв з револьвера та інших видів зброї. Часто закривався в одній із двох кімнат або на кухні вночі – сідав і писав. Він завше відчував у собі борг перед дружиною та дітьми за те, що не приділяє належної уваги.
Ще один біль Бандери – це його родина, яка була репресована та закатована, його увесь час шантажували рідними. Бандера мав доволі тонке почуття гумору, був самоіронічним, частенько кепкував з себе та своїх співбесідників. Одне з головних достоїнств Бандери – він прислухався до думок інших людей, довіряв молоді і завжди робив висновки з невдач. Мусимо рівнятися на таких людей. Російські ЗМІ пишуть, що бандеризація України – це найбільша загроза для Росії. Це правда, бо бандеризація – це думання і діяння в інтересах України.
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.