Та це ж відомо всім – скажете ви. І взагалі – що за дурне питання?! І взагалі – може, щось цей Коваленко «мутно умничает?!» (рус). Але ж, погодьтесь, є люди, які вимірюють свій час (наприклад) кількістю зароблених власним трудом грошей. Є люди, які вимірюють той же-таки час тими ж грішми, але так чи інакше вкраденими в народу! – «І коли вони вже понажираються?! А щоб їх порозривало!» (з нар. гумору). Є й інші, які… та ви й самі, шановні відвідувачі мого блогу,** мабуть інколи «вимірювали» свій час всим, чим тільки завгодно, але тільки не загальноприйнятими одиницями виміру! А ще, до речі, відомі вислови, що час «лікує», біжить, «розставляє» все на свої місця і т.д. і т.п.
А от для мене (на даний момент) ЧАС «втиснувся» в 100 000 переглядів публікацій мого блогу, а це від початку першої публікації (10.11.14р. - "Україна – понад усе!") та й до сьогоднішнього дня, 23 листопада 2017 року, тобто до публікації "Зі святом вас, працівники культури!" (12.11.2017). Неймовірно, але – факт (а ще я у блогосфері вже понад три роки: 10.11.2014-23.11.2017)!
От і виходить, що наш земний ЧАС… унікально-ПАРАДОКСАЛЬНО-універсальний! А ще є одна «цікавинка-лукавинка» -- чомусь ця кількість переглядів в мене твердо асоціюється з кількістю відвідувачів. Тобто це – сто тисяч відвідувачів!!! Знову ж таки – неймовірно, але сприйняття чомусь саме таке!
Дуже приємний, але й багато до чого зобов'язуючий ФАКТ…
Також приємно усвідомлювати, що справа, яку ми разом з адміністратором блогу Василем Гонтою розпочали три роки тому дала такі вагомі результати (як для районного блогера). І, чесне слово, це додає творчої снаги та відганяє спокусу робити свою справу за відомим висловом: «А… и так сойдёт!» (рус., Сл. зайця з відомого мультику). Хочеться також зазначити, що за цей період нам вдалося нагромадити дуже великий об'єм мультимедійної інформації переважно з місцевих матеріалів, саме про наших земляків та про наші українські справи. Може хтось звинуватить нас у «містечковому патріотизмі», так я «имею вам сказать» (одесс. говор) – ВЕЛИКА БАТЬКІВЩИНА розпочинається з маленької батьківщини, розпочинається-розвивається і підживлюється життєдайними соками з тієї місцини де народився, виріс і живеш або ж маєш в ній родове коріння! Це – аксіома.
Я також чітко усвідомлюю, що без допомоги друзів, які в міру своїх сил та можливостей допомагали «розкручувати» блог, (абсолютно безкорисно) було б довше дійти і до цієї публікації і до людського визнання, тому величезне їм «ДЯКУЮ!» Окрема подяка за плідну й фахову співпрацю «цікавезному» інтернет-ресурсу «Типова Баштанка», нашому неповторному й прогресивному «ГБ», особисто Василю Гонті та усім-всім, хто писав свої коментарі до минулих публікацій, а також тим хто цікавився ними. Я впевнений – всі разом ми творимо велику, ДОБРУ спільну справу розвитку національних комунікацій! І на доказ цієї тези, я хотів би акцентувати вашу увагу саме на першій публікації (можу вас запевнити, що тоді це був спонтанний вибір!) та відео з творчої зустрічі-презентації збірки моїх поезій «Зачарований промінь. Друге видання. Доповнене.». Презентація відбулася 23 вересня в кінотеатрі «Юність» і була присвячена Дню народження нашого міста.
Мені здається що це все було дуже символічно і склалося-сталося не «просто так»…
Та вернемося до ста тисяч... Коли вже друкувались останні рядки цього тексту, з*явилася думка: «А як це може виглядати наяву?» Можливо, наприклад, от так:
Ну як, друзі, вражає? Мене особисто – так!
І зі всього цього – висновок:
Ми рухаємось по вірному інформаційному шляху, стоїмо на вірній громадянській, професійній та творчій позиціях, а отже потрібно удосконалюючись йти далі, далі й далі! Проте виникає запитання – А що ж буде, як то говориться, «на виході»? – Не знаю. Побачимо. Але:
«Дорогу осилить пішки ідучий»***
Тож йдімо разом і… З нетерпінням чекаю на ваші відгуки-коментарі.
Їх ви можете надсилати за ел. Адресою районної газети "Голос Баштанщини" gazeta-bashtanka@ukr.net, з поміткою: «Для блога В.Коваленка» або ж лишайте у коментарі до цієї публікації у блозі.
З найкращими побажаннями до всіх, хто ознайомився з цією публікацією! А також і до тих, хто колись стане відвідувачем цього блогу.
Ваш Віктор Коваленко. 10.11.17р. м. Баштанка
*-- ПОНЯТТЯ ЧАСУ В АНТИЧНІЙ ФІЛОСОФІЇ
У класичної античності час розглядається у зв'язку з життям космосу, а тому часом ототожнюється з рухом небосхилу. Платон аналізує поняття часу в контексті поділу всього сущого на буття і становлення. Перше існує вічно, друге виникає і зникає в часі. Час є рухливий образ вічності, подобу вічності в емпіричному світі становлення. Платон мислить час як категорію космічну: воно твориться разом з космосом, явлено в русі небесних тіл і підпорядковується закону числа.
ЕТРУСК
Етруски – давньо-слов*янські племена, які приблизно з 8-го ст. до н.е. населяли північно-західні землі сучасної Італії. Мали дуже високу культуру, котра стала основою Кріто-Мікенської, Греко-Римської та інш. античних культур.
від авт.публ. на 3varta.com.ua/zagadkov-etruskired
ΠλάτωνЗахіднафілософія
Античнафілософія
Платон
Народився пр. 428–427 ДРХ[1]
Афіни
Помер пр. 348–347 ДРХ
БЛОГЕР – ПРОФЕСІЯ ЧИ ЗВИЧАЙНЕ ХОББІ?
ОЛЕГ ВОЛОЩУК
Блог… Кожному з нас, хто так чиінакшестикається з всесвітньою мережею, відомеце слово. Ми зустрічаємо в інтернетібезлічсайтів, блогів, порталів, інтернет-магазинів і з кожним роком їхстає все більше, як стаєбільше і користувачівінтернету. Щотаке блог і хтотакіблогери? Захоплення, хоббі, трата часу чивсе такипрофесія? Давайте спробуєморозібрати детально.
Є просто буття - вічність. Час це відносність. Кожна мить може бути вічністю, але коли це ставиться в рамки - то це вже часовий відрізок. В космосі немає часу, час придумали люди, щоб обмежити своє перебування в вічності. Бо вічність, це страх. А коли обмежуєш своє перебування в вічності, страх зникає - бо є розуміння, що все рано чи пізно закінчується. Це пов`язано зі стражданнями. Дорогу можна осилити і на авто, і на підводі.
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.