Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  ФОРУМ
  БАШТАНКА TV

  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації

Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Баштанський відділ ДРАЦС
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- ДНЗ «Баштанський професійний ліцей»
- Управління соціального захисту населення Баштанської РДА
- Баштанський відділ УДМС (паспортний стіл)
- Центральна районна бібліотека
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби
- Баштанський РТЦК та СП
- КУ «Центр надання соціальних послуг Баштанської міської ради»


Переглядають сайт: 2
Незареєстровані: 2
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

вхід на сайт

Персональний блог
Віктора Коваленка [297]
Василя Гонти [31]
Юлії Дубогрій [4]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
Оновлені теми на форумі

  • Магазин меблів
  • почати грати в слоти
  • казино з великим вибором
  • де знайти інформацію про Столицю розваг
  • увійти в Місто Слотів

  • » Усі блоги " » блог Віктора Коваленка [ Додати запис до власного блогу ]

    ПОЛТАВОК БАГАТО, А БАШТАНКА – ОДНА!!!


    «ПОЛТАВОК БАГАТО, А БАШТАНКА – ОДНА!»
     

    Шановні відвідувачі мого блогу, воістину: «всьому своя пора, всьому – свій час!» тож мабуть настала пора і прийшов час розібратись в тих подіях столітньої давнини, бо ж іще ніхто не відміняв історичної формули: «народ, який не знає свого минулого – не має свого майбутнього і погано живе в сьогоденні.» тож давайте всі разом «розберемося» в справжньому минулому нашої країни і, зокрема в минулому нашого міста баштанка. В цьому – наш шанс отримати краще сьогодення! В подальших публікаціях я буду надавати інформацію по цій темі, зараз же до вашої уваги трохи науково-історичної інформації, відео ролик «я люблю баштанку!» та скрін статті з «голосу баштанщини»:

    ДЕКІЛЬКА ЦИТАТ: … 1917-1920 роки характеризувалися чисельним і організованим спалахом повстансько-партизанського руху селян у губерніях Півдня України. В регіоні він проявив себе у таких напрямках: березень-червень 1917 року – аграрний; весна-зима 1918 року – анти гетьманський (правління Скоропадського; прим. моя), весна-літо 1919 – антибільшовицький; осінь 1919 – зима 1920 року – анти денікінський. Антибільшовицький і анти денікінські напрями – складова частина єдиного повстансько-партизанського руху селян (України; прим. моя)
    … Селянство Півдня України стало перед вибором: більшовицька чи денікінськи влада, але кожна з них проводила антиукраїнську політику, спрямовану в першу чергу проти селян. Повстанський рух набув різних напрямків, зокрема антибільшовицького та анти денікінського…


    --- ОТЖЕ ВИХОДИТЬ ЩО – ЛЕНІН=ДЕНІКІН=СТАЛІН?! ----

      ВЕЛИКИЙ ІНТЕРЕС ГРОМАДЯН ДО ІСТОРІЇ НЕ ВИПАДКОВИЙ…
      …. Він зумовлений тим, що кожна свідома людина намагається не лише більш об’єктивно пізнати минуле, але і по можливості передбачити майбутнє. Звернення до минулого (справжнього, а не фальсифікованого; прим. моя) дає змогу визначити правильні орієнтири в житті, передбачити ефективні методи розв’язання різних проблем. ...Повстанський рух селян Півдня України, особливо у 1919-1920 роках вписав своєрідну сторінку в історію України. … Нестабільна політична ситуація, обтяжена першою Світовою війною, постійна зміна влад, невирішеність аграрних, національних, військових та релігійних проблем штовхали селян на боротьбу за встановлення власної «селянської влади», яка, за їхнім розумінням, повинна допомогти вижити в скрутній ситуації і дасть землю. … Повстанський рух селян у 1919 році досяг найвищої точки розвитку. Були створені формування державного типу – Висунська та Баштанська республіки…
    … Головна різниця у названих виступах (антибільшовицьких та анти денікінських) полягала в тому, що селянство весною-літом 1919 року своїм ворогом вважало більшовиків, які створювали комуни (насильно; прим. моя), проводили продрозверстку (насильне віднімання продуктів та збіжжя; прим. моя) та примусову мобілізацію, а восени – порівнявши денікінщину з владою більшовиків, прийшло до висновку, що денікінщина ще гірше, бо при її володарюванні повністю забирали землю, насаджуючи поміщика і теж проводили реквізицію і мобілізацію…
    Маніфест «До українського народу» отамана М. Григор*єва від 9 травня 1919 року: «Політичні спекулянти обманули тебе і хитрими способами твою довірливість, бо замість землі і волі накидають тобі насильно комуну, « чрезвичайку» (ЧК) і комісарів. Селяни і робітники! Вас є 92% в Україні. Беріть владу! Хай не буде диктатури ні окремої особи, ні партії (більшовиків; прим. моя) Хай живе влада народу України! Хай живе свобода друку, совісті, зібрань, спілок,страйку, праці й професій, недоторканість особи, думки, оселі, переконань та релігії…» …12-14 травня 1919 року в Миколаєві сталося антибільшовицьке повстання флотського півекіпажу, які виявили солідарність з ідеями григор’ївщини…
    «ПОВСТАНСЬКО-ПАРТИЗАНСЬКИЙ РУХ на Півдні України 1917-1944р.р.»; Є.Г.Горбунов, Ю.В.Котляр, М.М.Шитюк.
    «ПОВСТАНСЬКИЙ РУХ СЕЛЯН ПІВДНЯ УКРАЇНИ. Висунська і Баштанська республіки. (1919-1920р.р.)»; Ю.В.КОТЛЯР.

     




    ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

    Опубліковано: 13.02.2020
    Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Віктора Коваленка у соціальних мережах:

    Всього коментарів: 0

    Ваш коментар до публікації:
    ComForm">
    avatar
     

    НОВІ КОМЕНТАРІ ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ:

     

    Щоправда, таки декілька ворожих куль прошило стаканчик-кав'ярню...

    Завтра у місті Баштанка відбудеться відкриття пам'ятної дошки Сергію Семеліту.

    На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.



    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           
     

    Copyright MyCorp © 2006
    Хостинг від uCoz