Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 10
Незареєстровані: 10
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [250]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Віктора Коваленка [ Додати запис до власного блогу ]

Про концерт "Небесних ластівок" (з циклу "Небесні ластівки - перерваний політ")

  Дорогі мої «ЛАСТІВОЧКИ»! ДЯКУЮ СЕРДЕЧНО ВСІМ, ХТО ВІДГУКНУВСЯ НА ПЕРШУ ПУБЛІКАЦІЮ ПРО НАШУ ШОУ-СТУДІЮ. І СУДЯЧИ З ПОТУЖНО-ПРИКОЛЬНО-ПОЗИТИВНОГО: «Это же Баштанка, детка!» -- творчий потенціал зберігся і примножився. Я радий за вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
І взагалі (розвиваючи цю тему), як співалось в одній пісні:
«Если б не было бы Николаева –
Не было б Херсона и Одессы!»,
хоча (якщо розібратись більш детально), то й Миколаєв, це – «большая деревня возле Варваровского моста». І «ва-абще» - Що той Миколаєв без Баштанки?! І… -- т.д. і т.п.
Отож, «йдемо далі».
 
«НЕБЕСНІ ЛАСТІВКИ» -- ПЕРЕРВАНИЙ ПОЛІТ…
ПРОМАЙНУЛО-ПРОЙШЛО ДВАДЦЯТЬ ЛІТ!  Перший сольний концерт «Небесних ластівок»… В моїй пам*яті згадка про нього стерлась абсолютно. Можливо це вже «старечий» склероз (21 травня ц.р. «дяді Віті стукне» 59 років), а можливо його й не було, аж до відзначення першої річниці створення шоу-студії? Дорогі «ластівки», давайте разом пригадаємо це.
Але в моїй пам*яті чітко зринають спомини про організаційні клопоти, про напружені репетиції на яких ви «викладались», як то говориться на всі 100%, фантазували і пропонували оригінальні рішення подачі того чи іншого концертного номера. Були проблеми з концертними костюмами для вас, але разом з вашими батьками вони вирішені – костюми були пошиті. Потім, пригадую, ми всі разом знаходили оригінальні способи як їх урізноманітнити. Чого-чого, а фантазії у вас не бракувало!
  Нелегко було вирішити питання по звуко- та світло апаратурі, та мені «пішли на зустріч» працівники тодішнього Миколаївського театру ім. Чкалова Віталій Чурбанов і Сергій Золотарьов (щира вам вдячність, хлопці!). До речі, тоді Баштанка вперше наяву побачила радіо мікрофони, сценічний дим, лазерні спец.ефекти і т.д., і почула професійний концертний звук при виступах місцевих артистів!
  На місці активно і фахово допомагав звукооператор Баштанського РБК Богдан Щур (дякую тобі «Бодя»!). Транспортні проблеми допомогли вирішити С.М. Марковський та В.Ф.Коваленко, директор Баштанського комбікормового заводу (нині покійний). Віддячив миколаївським хлопцям за їхню працю мукою та цукром, яку надав один з баштанських колгоспів (здається «Дружба народів»), бо ж то були «лихие 90-е» (рус.), коли заробітні плати у працівників культури були мізерні та й тих не платили вчасно!
  На цей знаменний концерт була запрошена Ріта Василівна Корольова, тодішній методист Миколаївського обласного центру науково-методичної та культурно-освітньої роботи й куратор нашого району по культурі. При підготовці та проведенні концерту, як завжди чудово й високо-професійно спрацював увесь тодішній склад працівників Будинку культури (директор Олександр Васильович Олійник, режисер-постановщик Любов Крамаренко, хореограф-постановщик  Тетяна Дубогрій-Матвієнко), за що я їм щиро-щиро вдячний!
  Про рівень виконання, організацію, режисуру та,власне, загальну атмосферу всього дійства найкраще й найточніше сказала (коли відлунали останні овації) сама Ріта Корольва: «Коваленко, та тут же селом і не пахне… Це ж обласний рівень!»
  Після цього у нас «розправилися крила»!
  Отже, пропоную до вашої уваги відео з концерту (не впевнений, що саме з того) «Небесних ластівок» та дуету «Зоряний шлях» (Лариса Степанівна Шулюк та я).

 
 

  До речі, мій контактний телефон: 0962192179.
 
 


ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 26.04.2017
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Віктора Коваленка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 1
avatar
2
1
Хочеться подякувати Віктору Героргієвичу, його однодумцям та колегам за багаторічну творчу працю. Завдяки цій праці світ побачили багато висохудожніх творів, деякі з яких сягають корінням ще у 80-90-ті роки XX століття. Сьогодні можна з упевненістю стверджувати, що вони зайняли своє почесне місце у культурній спадщині Башатанки, нашого району, області, всієї України, а їхні презентації стали важливими подіями в житті громади. Також не треба забувати, що творчість - це не лише концертні виступи. За кожним віршем, піснею стоїть натхнення, тривалий пошук та праця зі створення оптимальної мистецької форми та способу презентації.

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz