Головна сторінка

Чт, 23.01.2025, 18:56

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Захисники України
Українські військові-захисники російсько-української війни
Політика в Україні
Економіка України
Українське суспільство, культура, освіта, наука
Історія України. Патріотам.
Видатні постаті України
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

Оновлені теми на форумі

  • Приватний ліцей в Одесі
  • Прокат авто Одесса
  • пограти в казино
  • Ігровий клуб Prematch
  • Ігри
  • Головна » Статті » Україна

    В розділі матеріалів: 287
    Показано матеріалів: 136-150
    Сторінки: « 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 19 20 »

        Кабинет министров внес изменения в Правила дорожного движения Украины с целью приведения их в соответствие с законом "О дорожном движении".

         Согласно постановлению правительства №1029 от 26 сентября 2011 года, водитель не обязан иметь при себе талон, который прилагался к правам, не нужна доверенность на вождение автомобиля, достаточно лишь прав и техпаспорта.

         Из ПДД исключены упоминания о дорожных листах и документации на груз.

         Расширено определение мопеда: отныне это двухколесное транспортное средство не только с двигателем объемом до 50 куб см, но и с электродвигателем мощностью до 4 кВт.

         Водитель мопеда, как и водитель мотоцикла, обязан ездить в застегнутом шлеме.

         Водитель должен предъявлять документы, а не передавать их инспектору ГАИ, как требовалось ранее.

         Согласно новой редакции, инспектор может провести проверку технического состояния транспортного средства с помощью ...
        ...

     
        Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Особливого значення набуває використання державних прапорів при проведенні протокольних заходів, оскільки саме з прапором передусім асоціюється та чи інша держава.

        В міжнародній практиці склалася особлива система правил використання державного прапора, так званий «етикет прапора». Хоча правила ці не закріплені спеціальними міжнародними договорами, їх всюди дотримуються як своєрідних звичаєвих норм. В одних країнах ці питання відображені у внутрішньому законодавстві (США, Російська Федерація), в інших – регулюються винятково звичаями (Канада).

        В Україні, на жаль, часто не дотримуються правил етикету щодо прапора чи то через необізнаність з ними, чи то через звичайну недбалість. Це справляє негативний вплив на імідж держави, а в ряді випадків може розглядатись і як прояв неповаги до символів тієї чи іншої держави.

        Давно існує необхідність створення правової основи використання Державного прапора України. Невдовзі після набуття Україною незалежності Верховна Рада прийняла постанови про державні символи України – прапор, герб, гімн. Постановою «Про Державний прапор України» від 28 січня 1992 р. було затверджено лише опис державного прапора, що являє собою «прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору, нижньої – жовтого кольору, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3»...
        ...

     
        Янукович установив, що персональну відповідальність за  реалізацію Програми економічних реформ 2010–2014 та національного плану дій на 2011 рік несуть керівники напрямів реформ.

         Президент призначив міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка відповідальним за реформу нафтогазової промисловості, вугільної галузі і електроенергетики.

        Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко призначений керівником напряму реформ "Міжнародна інтеграція та співпраця".

        Депутат Владислав Каськів очолить напрям реформ "Впровадження національних проектів".

        Приватизацією, управлінням державною власністю, дерегуляцією і розвитком підприємництва займеться перший віце-прем'єр - міністра економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв.

        Віце-прем'єр - міністр інфраструктури Борис Колесніков призначений керівником напряму реформ "Розвиток транспортної інфраструктури".

        Міністр юстиції Олександр Лавринович очолить реформу системи органів виконавчої влади, а міністр охорони здоров'я Ілля Ємець - реформу медичного обслуговування.

       Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк займеться розвитком сільського господарства та земельною реформою, а міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник - реформою системи освіти.

        Крім того, заступник глави адміністрації президента Станіслав Скубашевський відповідатиме за реформу державної служби...
        ...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 22.12.2010

     
    Вік виходу на пенсію, в дужках - прийняті рішення про підвищення віку

    Чоловіки/жінки
    Велика Британія 65 (66) / 60 (65)

    Італія 65 / 60 (65)

    Німеччина 65 (67) / 65 (67)

    Словаччина 62 / 62

    США 67 / 67

    Угорщина 62 / 61 (62)

    Україна 60 / 55

    Франція...
       ...

     
    Азаров    Премьер-министр Украины Николай Азаров считает главным итогом года то, что правительству удалось стабилизировать крайне непростую финансовую ситуацию в стране. Об этом глава правительства заявил в ходе совещания относительно завершения финансового года.

        Как сообщает Департамент информации и массовых коммуникаций Секретариата Кабмина, Н.Азаров отметил: "Главный итог года - это то, что правительству удалось стабилизировать крайне непростую финансовую ситуацию, которую мы получили в наследство. Финансы государства были разбалансированы, не было Закона о Государственном бюджете, огромные долги, практически банкротство таких монополий как "Нефтегаз Украины". Сегодня же мы уверенно можем утверждать, что навели порядок в государственных финансах".

        Также Премьер указал на то, что согласованная политика правительства и Национального банка позволили обеспечить стабильность национальной валюты. "Есть уверенность, что финансовая стабильность и стабильность курса гривни будут служить надежной основой социально-экономического развития страны в следующем году", - сказал он.

        Кроме того, Н.Азаров подчеркнул, что достаточные остатки средств на казначейском счету позволяют своевременно и в полном объеме финансировать расходы, гарантируют выплату зарплат бюджетникам и пенсий как за декабрь, так и за январь и далее. "Достаточный ресурс в Казначействе позволяет нам уверенно смотреть в следующий бюджетный год и начать его организованно, с хорошим запасом прочности", - указал Н.Азаров.
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 21.12.2010

     
    Маєток Святого Миколая
        У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір, який є чи не найдивовижнішим регіоном України, з ласки Божої на окраїні села Пістинь Косівського району на території Національного природного парку «Гуцульщина» з 2004 року активно діє «Маєток Святого Миколая».
        Цей проект втілюється в життя на ентузіазмі працівників Парку, які активно залучають до цієї великої і благородної справи Косівську райдержадміністрацію, Косівський районний центр дитячої творчості, Косівський інститут прикладного і декоративного мистецтва Львівської академії мистецтв, районний осередок Національної Спілки майстрів народної творчості України та духовенство району.
        Посильною працею допомагає також багато бізнесменів і окремих громадян, які хочуть робити для дітей свято, дарувати їм радість, а найголовніше — навчити їх бути щирими, чесними, працьовитими, слухняними, виявляти повагу до старших.
        Національний природний парк „Гуцульщина” в 2002 році розробив та реалізує проект „Туристичний комплекс „Маєток Святого Миколая”. За наказом директора НПП «Гуцульщина» №95 від 17 грудня 2003 року в структурі Парку створено виробничий рекреаційний підрозділ «Туристичний комплекс «Маєток Святого Миколая», затверджено Положення і склад Ради.
    Проект підтриманий Івано-Франківською ОДА, Державною туристичною адміністрацією України, а в 2006 році — Президентом України (Указ №481 від 06.06.06р.). Кабінет Міністрів України (Постанова №768 від 23 травня 2007 року) затвердив Державну програму збереження, відродження і розвитку народних художніх промислів на період до 2010 року, в якій п. 17 передбачив створення Туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая» на території Національного природного парку «Гуцульщина»...
       ...

     
    Президент України Віктор Янукович   Президент України Віктор Янукович заявляє про нагальну необхідність проведення в нашій державі пенсійної реформи. Це Глава держави сказав на відкритті українсько-латвійського бізнес-форуму сьогодні у Ризі, в якому Віктор Янукович взяв участь разом зі своїм латвійським колегою – Президентом Валдісом Затлерсом.

        «У нас зараз на черзі дуже важка пенсійна реформа. Але фактично закон вже підготовлений, порядок, послідовність реалізації пенсійної реформи – визначені. Вона розрахована на багато років. Ми не бачимо іншого шляху і не бачимо більш значної, більш відповідальної і більш необхідної реформи соціальної політики держави, та й економічної, ніж пенсійна реформа», –  наголосив Віктор Янукович.

        Президент зауважив, що сьогодні в Україні близько 15 мільйонів пенсіонерів...
        ...

     
        Проектом Государственного бюджета на 2011 год планируется установить размер помощи при рождении первого ребенка в размере 17 900 гривен на начало года. Об этом во время представления проекта Госбюджета-2011 сказал министр финансов Федор Ярошенко, передает корреспондент ИМК.

        "Помощь на первого ребенка составит на начало года 17,9 тыс., а на конец - 19,1 тыс. Помощь на второго ребенка - на начало года 36,7 тыс. грн., на конец - 39,2 тыс. грн. Помощь на третьего ребенка на начало года - 73,4 тыс. грн., на конец - 78,3 тыс. грн.", - сказал министр.

        Он также отметил, что увеличивается размер пособия по уходу за ребенком.

        "Размер пособия по уходу за ребенком, в частности максимальный размер помощи на детей, над которыми установлена опека или попечительство, повысился с 1632 грн...
       ...

     
        До кінця року Верховна Рада України збирається розглянути у другому читанні проект нового Трудового кодексу. Проект, який уже понад рік припадає пилом у комітетах ВРУ, має замінити чинний радянський Кодекс законів про працю, датований ще 1971 р. І якщо радянський КЗпП був орієнтований передусім на захист прав працівника, то нинішня "біблія трудового народу" прихильніша до роботодавця. Розглянемо детально новели, які впроваджує ТК.

    Прийом на роботу:

        - запроваджується випробувальний термін для інвалідів та молодих фахівців ВНЗ;
        - скасовується випробувальний термін для вагітних і обраних на посаду переможців конкурсного відбору на заміщення вакантної посади (коли на одне місце є кілька претендентів).

    Робочий час:
        - вводиться обмеження робочого часу не більше 12 годин на день;
        - збільшення робочого часу можливе лише за письмової згоди працівника і якщо частину часу він перебуває в режимі очікування і при цьому може відпочивати протягом зміни;
        - загальна тривалість робочого часу не має перевищувати 48 годин на тиждень, але в сукупності робочий час за місяць не може перевищувати норму (з розрахунку вісім годин за один робочий день);
        - за перевищення норми належить додатковий відпочинок або оплата в подвійному розмірі (за бажанням працівника);
        - можливість працювати вдома і гнучкий робочий графік на розсуд працівника протягом дня (але за місяць він зобов'язаний відпрацювати норму з розрахунку вісім годин на день, помножених на кількість робочих днів).

    Право на страйк:

        ...

     

    Продажа билетов на матчи финальной части чемпионата Европы по футболу 2012 года ориентировочно начнется 1 марта 2011 года. Об этом на пресс-конференции в Харькове сообщил директор турнира, руководитель Местного организационного «Евро-2012 Украина» Маркиян Лубкивский.

    «1 февраля начнется сбор заявок на билеты на Евро, и с 1 марта ориентировочно ...


     
                В Украине практически любой инфраструктурный проект, финансируемый за бюджетные средства, часто имеет коррупционную составляющую. И ситуация с подготовкой к Евро-2102 лучшее тому подтверждение. Потому неудивительно, что представители новой власти в открытую говорят о пересмотре тендеров под Евро-2012. Причем под ревизию могут попасть как старые контракты, заключенные еще при Тимошенко, так и новые, в которых до сих пор может тянуться старый коррупционный шлейф.
    Евро-2012 уже давно называют одной из самых масштабных схем распила бюджетных средств за времена независимости. Миллиарды гривен идут на строительство дорог, стадионов и аэропортов, причем большинство тендеров на освоение средств идет по процедуре закупки у одного участника, а в подобной схеме без отката просто не обойтись. Тем более, если государственные закупки проводятся при участии печально известного «человека тендера» из БЮТ Антона Яценко.

               Еще во времена легендарной Тендерной палаты госзакупки стали одним из важных источников финансирования практически всех влиятельных парламентских сил. До 2008 года депутаты, причастные к Тендерной палате, имели от этого свою долю и, понятно, делились ею с партийными боссами. В 2008 году Тендерную палату уничтожили, и на подготовке к Евро-2012 схема тендерного распила...
    Читати далі...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: dm | 26.11.2010

     
    Десятка корисних продуктів осені     Цього року в Україні аномально тепла осінь. Але вже за тиждень-два до нас прийде зима. Різка зміна погоди небезпечна для здоров'я, а отже своєму організму необхідно допомогти – як прогулянками на свіжому повітрі, фізичними вправами, так і повноцінним сном та корисним харчуванням.

    и знаєте ви, які овочі та фрукти найкраще допомагають організму адаптуватись до змін погоди, сірих днів і наближення зими?

        Як ми почуватимемось у цю пору року: чи будемо пчихати-кашляти і ходити з червоними очима і носами, чи насолоджуватимемось осінніми туманами, бігаючи вранці на стадіоні, а у морозний день катаючись на лижах - залежить від нас самих.

        Осінь дає нам ключі до власного здоров'я, даруючи різноманіття фруктів та овочів, що зміцнюють імунітет, дають енергію та силу. Зверніть увагу на продукти, які повинні бути на вашому осінньому столі.

        Яблука

        Завдяки вмісту флавоноїдів, що є одним із найпотужніших антиоксидантів, які захищають клітини від руйнівного впливу вільних радикалів, яблука мають сильні протизапальні властивості, допомагають боротися із загальними інфекціями та алергіями...

        Одне свіже осіннє яблуко приносить організму більшу користь, ніж ковтання аптечних вітамінів. 100 грамів яблук мають ефект, рівноцінний 1500 мг таблетованого вітаміну С, але при цьому важливо їсти яблука зі шкіркою, оскільки саме в ній міститься більше за все флавоноїдів.

        Журавлина
       
    Журавлина має сильні протизапальні властивості і ефективна у профілактиці та лікуванні захворювань ясен, виразок у ротовій порожнині, інфекцій сечових шляхів і багатьох форм раку.

         Виявилось, що свіжий сік журавлини попереджує інфекції сечового міхура, не даючи бактеріям затримуватись на його стінках...

        Гарбуз

        Безсумнівно є ще одним важливим овочем осені, тому що він наповнений природними антиоксидантами, якими є бета-каротин, вітаміни С, Є та фолієва кислота...

       ...

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || АВТОР: Оксана Скиталінська | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 25.11.2010

     
    Група ТНК-ВР може інвестувати в розвиток газового бізнесу в Україні до 2 млрд. доларів впродовж найближчих 25 років.

    Про це повідомили у прес-службі ТОВ "ТНК-ВР Коммерс" ,передає УНІАН.
    Як зазначили у компанії, ТНК-ВР хоче вивчити можливості видобування газу з нетрадиційних джерел.
    Йдеться про звичайний газ метан, що міститься у низькопроникних породах - щільних піщаниках і глинистих сланцях, що утруднює і здорожує його видобування.
    "Ми маємо намір використовувати передові технології, що позитивно зарекомендували себе на міжнародних ринках, зокрема в США, де видобуток газу з нетрадиційних джерел торік перевищив...
    Читати далі...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: dm | 20.11.2010

     
    В Україні внутрішні паспорти можуть замінити пластиковою ID-картою, яка діє в багатьох країнах світу.

    Однак директор Держдепартаменту ГІРФО МВС України Євген Мамонов точної дати поки не називає, повідомляє газета "Сегодня".

    За неофіційною інформацією це може статися до 2015 року.

    "Консорціум ЄДАПС запевнив нас, що технічно готовий виробляти такий документ вже зараз. Його вартість буде ...
    Читати далі...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || ОПУБЛІКУВАВ: dm | 20.11.2010
    Коментарів: 1

     

    Горілка подорожчає    Такий прогноз дає асоціація «Укргорілка».

        «З 1 вересня була підвищена ставка акцизного збору до 39,4 грн за 1 л 100%-го етилового спирту (раніше 34 грн – ІФ). Концерн «Укрспирт» вкотре, користуючись монопольним становищем на ринку, підвищив вартість спирту майже на 30% – до 115 грн за 1 декалітр (дал)», – говориться в повідомленні асоціації з посиланням на її голову Івана Жолнера.

        За розрахунками «Укргорілки», об’єктивна ціна спирту з урахуванням зміни ситуації на сировинних ринках не повинна перевищувати 99 грн за 1 дал.

       Асоціація додає, що вартість пляшки також збільшується на 20%, про що заявили скляні заводи в ході «круглого столу» минулого тижня.

       Крім того, наголошується в повідомленні, наразі лобіюється питання про введення нових захисних елементів і збільшення вартості акцизної марки в кілька разів, що не вплине на боротьбу з тіньовим ринком, однак призведе до чергового підвищення цін...

        ...

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 14.09.2010

     

    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           



    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz