Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 02.04.2020, 00:39

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Політика в Україні
Економіка України
Українське суспільство
Історія України. Патріотам.
Видатні постаті України
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Україна

В розділі матеріалів: 250
Показано матеріалів: 16-30
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 16 17 »


Так само, як з початком війни на Сході, ми згадали про армію. Тоді на два вічних запитання: "Хто винен?" і "Що робити?" – українці доволі швидко дали відповідь: "Винна злочинна влада". А "що" саме робити – яскраво продемонстрували волонтери.

Сьогодні ж маємо війну за здоров'я. І ми знову виявились не готові.

Тож, хто винен і що з цим усім тепер робити?

Політикам зараз найпростіше "повішати всіх собак" на міністра, прозвітувати про героїчне звільнення останнього з посади, при цьому не забути відмітити себе нашим з вами рятівником від "злочинної приватизації".

25 років ми постійно чуємо щось подібне. За часи незалежності Україна змінила 18 міністрів охорони здоров'я, але не змінила систему охорони здоров'я. Отже, не в міністрах справа, чи не лише в міністрах.

Де ж реальна проблема?

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || АВТОР: Олександр Ябчанка | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 05.02.2016

 
  Ріст цін на енергію для населення за останній рік спричинив реінкарнацію старих і брунькування нових популістів.

Саме ріст цін підняв інтерес мас-медіа до питань енергоефективності.

Він також спонукав уряд виробити політику захисту вразливих споживачів, які не можуть платити за енергію та комунальні послуги, які досі називають житлово-комунальними послугами.

Як відомо, 98% квартир в Україні приватизовані, тому житлових послуг держава нікому не надає.

Громадяни сплачують лише за енергетичні послуги - електроенергію, газ, тепло, тверде паливо - та комунальні - воду, каналізацію, прибирання, поточний ремонт будинків - всього 18 складових.

Нема в Україні житлово-комунальних послуг з часу приватизації житла...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Економіка України || АВТОР: Святослав Павлюк | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 03.02.2016

 

Прошедший 2015 год был одним из самых тяжелых за всю историю независимости. Продолжающая война на Донбассе, несмотря на достигнутое перемирие, блокада оккупированного Россией Крыма, выборы в местные органы самоуправления, тотальная коррупция, отсутствие реформ, непрозрачность экономики – эти и другие факторы определили место Украины в мировых рейтингах. К сожалению, наша страна не может похвастаться хорошими показателями. Одним из самых громких провалов за 2015 год была потеря стоимости украинского бренда на $36 млрд. Кроме того, наша страна из-за войны на Донбассе вошла в Топ-15 стран мира по уровню терроризма.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 03.01.2016

 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 03.01.2016
   Итоги 2015 года: Украина в цифрах      Итоги 2015 года: Украина в цифрах»      Итоги 2015 года: Украина в цифрах           

 

 
5 ноября Верховная Рада в первом чтении приняла проект Трудового кодекса. Согласно законопроекту, трудовая неделя не будет превышать 40 рабочих часов, а при вредных условиях производства — 36 часов. Но при согласии сотрудника количество часов может быть увеличено до 44. При этом за сверхурочные часы работы платить будут в три раза больше. Также вводится понятие гибкого графика и возможности работы на дому. Запрещается любая дискриминация в сфере труда, в частности нарушение принципа равенства прав и возможностей, прямое или косвенное ограничение прав работников в зависимости от пола, гендерной идентичности и т.д. О том, как данные новшества повлияют на рынок труда, узнавал UBR.ua...
...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 21.11.2015

 
  Україна стоїть на порозі реформи середньої освіти. Її необхідність відчувають усі: учні, батьки та учителі. Експерти розробляють стратегії, чиновники анонсують зміни. Як робили освітню реформу у сусідній Польщі, і як внаслідок цього змінилась школа розповідає Галина Титиш у своїй статті для Української правди. Життя.

Польський війт Марія Батизька-Войцик може годинами розповідати про освіту у своїй ґміні. Саме на освіту її команда зробила ставку ще на наприкінці 90-х.

Тепер усі 5 публічних шкіл ґміни Лєшноволі – саме так називають неприватні школи у Польщі – потрапляють до невеликого 4-відстоткового прошарку найкращих шкіл Польщі.

"Від держави ми отримуємо близько половини коштів, іншу ж частину доплачуємо самі", – каже Батизька-Войцик, сидячи у сучасній залі для перемовин у Центрі освіти й спорту в Мисядло.

Саму будівлю цього центру, який попри свою таку назву є школою для учнів початкової школи (1-6 клас) та гімназії (7-9) класів, ґміна будувала своїм коштом.

На цей проект їм не вдалося залучити гроші ЄС. Аргументація європейських фондів була проста: Лешноволя – багата ґміна, може й сама витягнути проект на суму 53 мільйонів злотих. 

І справді – змогла.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 07.11.2015

 
Цікаво...
Хребет Свидовець один з найвищих в Українських Карпатах поряд з Чорногірським хребтом. На всій своїй протяжності він не опускається нижче 1500 метрів, а найвища його точка - г. Близниця - має висоту 1881 м.

Назвою «Свидовець», як правило, називають кілька хребтів, які тягнуться один за одним. Це Свидовець, Апшинец і хребет Урду-Флавантуч. Тим не менш, весь цей гірський масив прийнято називати Свидовець.

 

 

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 15.09.2015

 
  У цьому огляді, складеному фахівцем із закупівлі книг і завзятим бібліофілом, немає нічого зайвого.
  Дорогі бібліофіли, приділіть увагу тим виданням, які цього дійсно варті. На щастя, рік видався врожайним на шедеври літератури в українських книжкових, і нудьга нам не загрожує (далі рос.)...
 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 10.09.2015

 
  Вступивший недавно в силу новый Закон Украины о местных выборах многих поставил в тупик. Избирательная система в целом и отдельные нормы Закона настолько лихо закручены, словно их специально запутывали — чтоб было как можно более непонятно.

Известный николаевский юрист Владимир Тимошин одним из первых разобрался в данном законе и подготовил своеобразный «путеводитель» для широкого круга николаевцев, которые интересуются политикой - «Что необходимо знать о новом Законе о выборах».

Полагаем, что данный материал будет интересен нашему читателю...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Політика в Україні || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 15.08.2015

 
Інна Романівна Совсун народилася 21 вересня 1984 року у Харкові, там саме закінчила школу.
  У 2005 році отримала ступінь бакалавра політології в НаУКМА. Магістерську програму продовжила з того самого напрямку та отримала диплом магістра політології у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. У 2006–2007 роках навчалася в Лундському університеті (Королівство Швеція), де отримала звання магістра з Європейської політики.
   Займалася дослідженням вищої освіти та науки. До призначення на посаду в міністерстві очолювала некомерційний аналітичний центр «Центр дослідження суспільства», одним з ключових напрямів роботи якої є аналіз освітньої політики.
  У 2009 році працювала менеджером освітніх проектів у ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА».
  З 2007 року активно займалася громадською діяльністю у соціальних рухах та організаціях.
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Видатні постаті України || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 09.07.2015
   Інна Романівна Совсун - біографічна довідка та перші кроки на посаді першої заступниці Міністра освіти та науки      Інна Романівна Совсун - біографічна довідка та перші кроки на посаді першої заступниці Міністра освіти та науки»                 

 
  Аналітичний центр «CEDOS» опублікував 10 кроків для абітурієнтів, що допоможуть проаналізувати пропозиції університетів на освітньому ринку та визначитись з вибором навчального закладу.
  Ці кроки підкажуть абітурієнтам, як краще обирати університет, та яку інформацію потрібно зібрати про навчальний заклад щоби здійснити правильний вибір.
 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 01.07.2015
   10 кроків для вибору вищого навчального закладу      10 кроків для вибору вищого навчального закладу»                 

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz