Головна сторінка

Пт, 20.09.2024, 12:27

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Захисники України
Українські військові-захисники російсько-української війни
Політика в Україні
Економіка України
Українське суспільство, культура, освіта, наука
Історія України. Патріотам.
Видатні постаті України
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

Оновлені теми на форумі

  • Табак
  • Медичний Центр Здоров'я
  • Покупка iphone 16
  • покупки електронних сигарет
  • тури до Чорногорії
  • Головна » Статті » Україна

    В розділі матеріалів: 278
    Показано матеріалів: 46-60
    Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 18 19 »

      Національна поліція України є центральним органом виконавчої влади, який, відповідно до Закону України "Про Національну поліцію", почав свою роботу 7 листопада 2015 року.
      Основна мета наразі – створення нового органу, здатного надати якісний правоохоронний сервіс, відповідно до вимог суспільства.
      Задля досягнення зазначеної мети Національна поліція проводить глобальну переатестацію своїх працівників.
      Починаючи з першого дня служби, робота працівників, які пройшли атестацію, буде оцінюватися згідно з методикою "100 днів якості Національної поліції".
      Оцінка якості роботи працівників буде здійснюватися незалежно від їхніх посад, звань, а також територіального та структурного підпорядкування.
      Ми розглядаємо ці 100 днів як перехідний період для адаптації всіх підрозділів і працівників Національної поліції до нового стандарту якості та оцінки результатів своєї роботи.
      Після завершення 100 днів будуть прийняті кадрові рішення щодо керівного складу територіальних і структурних підрозділів Національної поліції України.
      Основні проекти, які будуть реалізовані в рамках Концепції:

     
      «Протягом двох останніх років мені довелося вислухати дуже багато критики на адресу МОН від абсолютно різних людей. Так багато, що це аж дивно. Проект Закону про освіту, розроблений Міністерством, викликав буквально протести», – зізнається в розмові із журналістом Гал-інфо науковець та експерт РПР «Освіта» Олена Панич. У інтерв’ю Агенції вона розповіла, що саме не було сприйнято в освітянському середовищі.

    Звіт Кабінету міністрів в парламенті, який має відбутися на наступному тижні, визначить долю не тільки прем’єр-міністра, але й більшості інших міністрів. Експерти говорять про кілька можливих сценаріїв: точкову зміну окремих міністрів та/або створення уряду-технократів. Є ймовірність, що все залишиться так, як є, й на якийсь час криза буде відтермінована.

    ...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || АВТОР: Сергій Стуканов | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 15.02.2016

     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 09.02.2016
       Украина лишилась почти 6,5 тыс. активных предприятий      Украина лишилась почти 6,5 тыс. активных предприятий»      Украина лишилась почти 6,5 тыс. активных предприятий           

     

    Фахівці центру експертиз протестували 11 зразків масла різних торговельних марок, з-поміж яких виявили... тільки 4 пачки справжнього масла!

     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || АВТОР: Ірина ШЕЛУПЕЦЬ, газета Експрес | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 08.02.2016

     


    Так само, як з початком війни на Сході, ми згадали про армію. Тоді на два вічних запитання: "Хто винен?" і "Що робити?" – українці доволі швидко дали відповідь: "Винна злочинна влада". А "що" саме робити – яскраво продемонстрували волонтери.

    Сьогодні ж маємо війну за здоров'я. І ми знову виявились не готові.

    Тож, хто винен і що з цим усім тепер робити?

    Політикам зараз найпростіше "повішати всіх собак" на міністра, прозвітувати про героїчне звільнення останнього з посади, при цьому не забути відмітити себе нашим з вами рятівником від "злочинної приватизації".

    25 років ми постійно чуємо щось подібне. За часи незалежності Україна змінила 18 міністрів охорони здоров'я, але не змінила систему охорони здоров'я. Отже, не в міністрах справа, чи не лише в міністрах.

    Де ж реальна проблема?

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || АВТОР: Олександр Ябчанка | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 05.02.2016

     
      Ріст цін на енергію для населення за останній рік спричинив реінкарнацію старих і брунькування нових популістів.

    Саме ріст цін підняв інтерес мас-медіа до питань енергоефективності.

    Він також спонукав уряд виробити політику захисту вразливих споживачів, які не можуть платити за енергію та комунальні послуги, які досі називають житлово-комунальними послугами.

    Як відомо, 98% квартир в Україні приватизовані, тому житлових послуг держава нікому не надає.

    Громадяни сплачують лише за енергетичні послуги - електроенергію, газ, тепло, тверде паливо - та комунальні - воду, каналізацію, прибирання, поточний ремонт будинків - всього 18 складових.

    Нема в Україні житлово-комунальних послуг з часу приватизації житла...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || АВТОР: Святослав Павлюк | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 03.02.2016

     

    Прошедший 2015 год был одним из самых тяжелых за всю историю независимости. Продолжающая война на Донбассе, несмотря на достигнутое перемирие, блокада оккупированного Россией Крыма, выборы в местные органы самоуправления, тотальная коррупция, отсутствие реформ, непрозрачность экономики – эти и другие факторы определили место Украины в мировых рейтингах. К сожалению, наша страна не может похвастаться хорошими показателями. Одним из самых громких провалов за 2015 год была потеря стоимости украинского бренда на $36 млрд. Кроме того, наша страна из-за войны на Донбассе вошла в Топ-15 стран мира по уровню терроризма.

     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 03.01.2016
       Итоги 2015 года: Украина в цифрах      Итоги 2015 года: Украина в цифрах»      Итоги 2015 года: Украина в цифрах           

     

     
    5 ноября Верховная Рада в первом чтении приняла проект Трудового кодекса. Согласно законопроекту, трудовая неделя не будет превышать 40 рабочих часов, а при вредных условиях производства — 36 часов. Но при согласии сотрудника количество часов может быть увеличено до 44. При этом за сверхурочные часы работы платить будут в три раза больше. Также вводится понятие гибкого графика и возможности работы на дому. Запрещается любая дискриминация в сфере труда, в частности нарушение принципа равенства прав и возможностей, прямое или косвенное ограничение прав работников в зависимости от пола, гендерной идентичности и т.д. О том, как данные новшества повлияют на рынок труда, узнавал UBR.ua...
    ...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 21.11.2015

     
      Україна стоїть на порозі реформи середньої освіти. Її необхідність відчувають усі: учні, батьки та учителі. Експерти розробляють стратегії, чиновники анонсують зміни. Як робили освітню реформу у сусідній Польщі, і як внаслідок цього змінилась школа розповідає Галина Титиш у своїй статті для Української правди. Життя.

    Польський війт Марія Батизька-Войцик може годинами розповідати про освіту у своїй ґміні. Саме на освіту її команда зробила ставку ще на наприкінці 90-х.

    Тепер усі 5 публічних шкіл ґміни Лєшноволі – саме так називають неприватні школи у Польщі – потрапляють до невеликого 4-відстоткового прошарку найкращих шкіл Польщі.

    "Від держави ми отримуємо близько половини коштів, іншу ж частину доплачуємо самі", – каже Батизька-Войцик, сидячи у сучасній залі для перемовин у Центрі освіти й спорту в Мисядло.

    Саму будівлю цього центру, який попри свою таку назву є школою для учнів початкової школи (1-6 клас) та гімназії (7-9) класів, ґміна будувала своїм коштом.

    На цей проект їм не вдалося залучити гроші ЄС. Аргументація європейських фондів була проста: Лешноволя – багата ґміна, може й сама витягнути проект на суму 53 мільйонів злотих. 

    І справді – змогла.

     
    Цікаво...
    Хребет Свидовець один з найвищих в Українських Карпатах поряд з Чорногірським хребтом. На всій своїй протяжності він не опускається нижче 1500 метрів, а найвища його точка - г. Близниця - має висоту 1881 м.

    Назвою «Свидовець», як правило, називають кілька хребтів, які тягнуться один за одним. Це Свидовець, Апшинец і хребет Урду-Флавантуч. Тим не менш, весь цей гірський масив прийнято називати Свидовець.

     

     


     

    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           



    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz