Откажется ли массовый российский турист от привычных маршрутов в пользу Крыма, почему до полуострова по-прежнему тяжело добраться, и кто спасет туристический сезон, выяснила DW.
Спустя год с лишним после начала российско-украинского конфликта Крыму предстоит второй туристический сезон. Власти РФ активно пытаются привлечь туристов из российских регионов. Украинцы в Крым не едут. В апреле власти непризнанной Республики Крым заявили, что ожидают в этом году 5 миллионов туристов - на один миллион человек больше, чем в 2014 году.
По их словам, привлечению туристов поможет решение транспортных проблем: увеличение пропускной способности как в симферопольском аэропорту (до 200 рейсов в сутки), так и на керченской переправе благодаря шести новым паромам, строительство "отстойников" перед переправой, запуск "Аэроэкспресса" - регулярных троллейбусов и автобусов из аэропорта в центр города.
Однако депутаты крымского парламента говорят о срыве подготовки к туристическому сезону: отсутствии инвесторов, низкой узнаваемости Крыма в российских регионах и сорванном соглашении с туроператором "Пегас -Трэвел". Они обвиняют в этом министра туризма и курортов в правительстве непризнанной республики.
Идея сделать Украину странной, которая зарабатывает на туризме, активно обсуждается еще с начала 90-х годов. Уже забыли, но когда в 2005 году Ющенко отменял визы для жителей ЕС, то было много разговоров, что в Украину массово поедут туристы из ЕС. Какая-то часть туристов действительно приехала в Украину после отмены виз, но радикально, ничего не изменилось. Тоже самое были большие надежды на Евро-2012, что это даст стимул для роста туризма. Но, пока это только идея или точнее прожекты.
Почему же Украине никак не получается привлекать массово туристов.. Есть некоторые мысли...
Займатися боксом почав в 13 років. У 1994 році завоював титул чемпіона Європи з боксу серед юніорів. В 1995 р. здобув золоту медаль на I Всесвітніх іграх військовослужбовців в Італії, а у 1996 р. — срібну медаль чемпіонату Європи. Цього ж року досягає найвищого результату у своїй любительській кар'єрі, здобуваючи золоту медаль на XXVI Літніх Олімпійських іграх в Атланті. Володимир п'ять разів завойовував титул чемпіона України з боксу.
Професійну кар'єру почав після перемоги на Олімпіаді-96, приєднавшись разом з старшим братом до німецького клубу «Universum Box-Promotion». Тренувався під керівництвом Фріца Здунека.
Перший титул чемпіона світу здобув 14 жовтня 2000 року в бою проти переможця Віталія Кличка — Кріса Берда.
1 грудня 2005 р. Володимир і Віталій Клички одержали найпрестижнішу медіа-премію Німеччини — Бамбі (Bambi).
10 березня 2007 в Мангаймі Володимир Кличко провів захист титулу чемпіона світу у важкій вазі за версією IBF. У другому раунді він технічним нокаутом переміг американського боксера Рея Остіна. Нокаут Остіну став 43-м в статистиці Кличка і 48 перемогою в його професійній кар'єрі.
...
Сергій Миронович Квіт народився в українському місті Ужгород, що тоді входило до складу Закарпатської області, Української РСР, СРСР. У 1982 році Квіт закінчив середню школу № 17 у місті Львів. У 1983–1985 роках, у зв'язку з військовим обов'язком, Сергій проходив службу у 29-й окремій спортивній роті Прикарпатського військового округу, Радянської армії.
Після військової служби Сергій Миронович поступив на підготовче відділення факультету журналістики Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка, який закінчив у 1991 році. Тоді ж, у студентські роки, Сергій Квіт розпочав журналістську діяльність. У 1990 році він виступив членом-засновником Асоціації «Нова література».
...
"Ми самі повинні стати тими змінами, які хочемо бачити в світі", - сказав колись Махатма Ганді. Сьогодні в Україні великий запит на зміни. Те покоління, яке виховується нині у школах – і буде майбутнім України.
Розуміючи це, багато активістів взялись розвивати рух альтернативної освіти.
Одне з перших критичних зауважень до звичайних шкіл - заниження самооцінки дітей.
Дослідження показують, що за чотири класи молодшої школи більшість дітей встигають переконати, що вони ніхто. І це – причина для паніки.
Головний інструмент зниження самоповаги – оцінки. Забув зошит – два. Погана поведінка – двійка. Для вчителя "2" лиш цифра, для дитини – діагноз.
Плюс критика та нав’язування ярликів – "ти нездара, гіперактивний, лінивий.." Як результат – комплекс неповноцінності. А звідси дуже багато проблем у дорослому віці.
Часто і самі батьки стають співучасниками цього процесу. Вони демонструють, що їм важливіші оцінки, які стоять у щоденнику дитини, ніж те, що вона насправді знає чи відчуває.
Сучасна наука доводить, найкраще дитина вчиться на власних помилках. Школа ж виробляє страх перед помилками. За неправильні відповіді – покарання. У майбутньому це вкорінить страх перед експериментами, спробою здійснити щось нове.
...
Ліна Костенко – перлина сучасної української літератури. Її твори не лише цікаві та влучні, а й глибоко актуальні. Уже багато років вона залишається справжнім борцем з неправдою, показовістю, пристосуванством, а зброя її – твори. Вона вміє зачепити, змусити думати, мріяти та діяти. Твори Ліни Костенко перекладені англійською, білоруською, естонською, італійською, німецькою, словацькою та французькою мовами. Сьогодні видатна українка святкує свій ювілей.
Ліна Костенко - з родини вчителів. З ранніх років їй прищеплювали високі моральні, етичні та естетичні смаки, подавали літературні, фольклорні та історичні взірці для наслідування.
Пропонуємо найцікавіші цитати видатної української письменниці про жіночність, кохання та свободу.
...
За кілька місяців стартує зовнішнє незалежне оцінювання – 2015. Одним із важливих цьогорічних нововведень в оцінюванні є запровадження європейської практики визначення його результатів, що передбачає встановлення так званого порогового бала «здав/не здав». Насамперед про те, чому виникла необхідність відмовитися від тієї системи, що існувала дотепер.
Як відомо, починаючи із 2006 року, результати зовнішнього незалежного оцінювання визначали з використанням еквіпроцентильного перетворення первинних балів за шкалою 100-200 балів. Оскільки всі учасники зовнішнього оцінювання отримували позитивні результати, то для участі в конкурсі для вступу до вищих навчальних закладів допускалися абітурієнти, які отримали не менше 140 балів із профільних дисциплін і не менше 124 балів з інших предметів.
Коли і кому прийшла в голову ідея визначити 124 бали тим бар’єром, що відмежовував абітурієнтів, котрі начебто успішно склали тест, від тих, хто такий тест начебто не склав ― таємниця за сімома печатками...
...
Днями на щорічному конгресі Європейської асоціації археологів Наталія Бурдо і Михайло Відейко розповіли про спільну знахідку українських і британських учених на Кіровоградщині. Новина вмить облетіла світові й вітчизняні медіа.
Насправді мова йшла про знайдене під час розкопок на території Новоархангельського району поблизу села Небелівка поселення трипільців, яке можна назвати мегаполісом у часи мідного віку. Знахідка хронологічно відноситься до 5500-2750 років до нашої ери. Вік шість тисяч років має і величезний древній храм, який археологи віднайшли на території цього поселення. Він схожий на культові споруди Близького Сходу того ж періоду. Вражає? Та ще більше приголомшать ті факти, які в ексклюзивному інтерв’ю «КП» розповів кіровоградський археолог Валентин Собчук. Він безпосередньо брав участь у розкопках, про які нині заговорила світова спільнота...
...
Верховна Рада все-таки змогла продавити бюджетні законопроекти, які повинні дати зелене світло для отримання траншу МВФ
Вечірнє засідання, яке два рази переносилось на годину, все більше обростало емоціями. "Каменем спотикання" для нардепів став пенсійний законопроект, який передбачає скасування спецпенсій, і обмеження виплати пенсії працюючим пенсіонерам.
За чотири години вмовлянь, криків, ультиматумів основа коаліції знайшла аргументи для депутатів-популістів, які відпрацьовували образ захисників простого народу.
З п’ятого разу Рада знайшла достатню кількість голосів для пенсійного закону. Причому попередні чотири рази голосів для повторного внесення законопроекту було з запасом, а на голосування не вистачало.
Серед найбільших соціально-популістично спрямованих фракцій ("Опозиційний блок" не рахуємо) все-таки здалася і проголосувала майже вся Радикальна партія Ляшка, "Батьківщина" так і не відступила від своїх електоральних гасел...
...
Соціальні медіа є невід’ємною частиною сучасного суспільства. Наші діти практично постійно заходять в «Instagram», «Facebook», «Twitter», «Контакт» і, звісно, на багато інших сайтів, про які ми знаємо трохи менше. Якщо ви хочете привнести у процес навчання «цілий світ», розгляньте можливість інтеграції ваших уроків і соціальних медіа.
Більше не будемо відволікатись
Якщо використовувати соціальні медіа обережно і з розумом, вони можуть слугувати як корисний інструмент, а не як відволікаючий фактор, як це буває зазвичай. Нещодавно на сайті Edutopia було опубліковано матеріал, в якому йдеться про те, що соціальні медіа не тільки збагачують шкільні заняття сучасними технологіями, а й допомагають малозабезпеченим учням подолати цифрову нерівність. Адже такі школярі не мають постійного доступу до соціальних медіа, як їхні більш забезпечені однокласники. Чому ж вони повинні бути відсторонені в той час, як технології продовжують крокувати вперед?
...
Письменниця Оксана Забужко в ефірі програми "Вечір з Миколою Княжицьким" розповіла, чому європейці 23 роки не помічали України, як деградує російська культура і як нам пережити війну
Про актуальність "Музею покинутих секретів" та 100 років історичної самотності України
Про вшанування на Майдані роковин загибелі Небесної сотні
Про Russia Today
Про те, що може протиставити українське суспільство російській пропаганді
Про деградацію російської культури
Про Суркова та "притомних" митців Росії
Про КДБ як основу російського реваншизму Про виставу "Повертайся живим"
Про те як пережити кризу та війну на Донбасі
В LB.ua полагали, что в новом составе Рады есть только один «неолигарх» - Сергей Тарута. Оказалось, что экс-губернатор Донецкой области не одинок. Ведь наследник бизнес-империи «Нибулон» Андрей Вадатурский в аргументированной форме поясняет, почему он не олигарх — ходит пешком, 20 лет прожил в «хрущёвке», сам себе готовит в гостиничном номере.
Он настолько эмоционально доказывает свою «неолигархичность», что впору переиначить классика: «Я олігарх? Се новина для мене»...
Вадатурский произносит слово “трактор” через ярко выраженную «х», а селян по старинке называет «колхозниками».
Мы говорили с депутатом об инициативах профильного министерства, о некомандном Яценюке и необходимости прекратить войну на Донбассе. А для начала вспомнили выборы-2014.
На вашем округе баллотировались пенсионер Владимир Альшевский и бизнесмен Ольшевский. Сомнительно, что клон был создан кем-то из конкурентов. А вам-то это зачем понадобилось?
Этот кандидат — точно не моя креатура. Я даже не знаю, как он выглядит. И мне так и не удалось узнать, «от кого» он шел. Вначале я думал, что это все-таки выдумка Ольшевского: чтобы обвинить «олигарха Вадатурского» в применении грязных технологий...
...
Харчування має важливе значення для здоров’я імунної системи, захисту від застуди, профілактики загострень хронічних захворювань та розвитку нових, пов’язаних із хронічним стресом. Особливо це стосується солдат, які нині перебувають у зоні бойових дій.
Аби тримати імунітет "у бойовій готовності", лікар-дієтолог Оксана Скиталінська дає поради щодо харчування і приготування їжі у цей непростий для організму період.
За словами лікаря, основою кишкового імунітету є кисломолочні бактерії.
Нездорове харчування, з великою кількістю солодощів (цукерки, солодке печиво), нездорових жирів (жирні консерви, салямі і т.д.) змінюють склад мікрофлори кишечника - зменшується кількість корисних бактерій та збільшується - хвороботворних. Це, в свою чергу, пригнічує виробництво особливого білка імуноглобуліну А, який активізує захисні сили кишечника та слизових оболонок...
...