Головна сторінка

Чт, 23.01.2025, 05:54

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Захисники України
Українські військові-захисники російсько-української війни
Політика в Україні
Економіка України
Українське суспільство, культура, освіта, наука
Історія України. Патріотам.
Видатні постаті України
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

Оновлені теми на форумі

  • Прокат авто Одесса
  • пограти в казино
  • Ігровий клуб Prematch
  • Ігри
  • Дрібна побутова техніка
  • Головна » Статті » Україна

    В розділі матеріалів: 287
    Показано матеріалів: 61-75
    Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 19 20 »


    Прошедший 2015 год был одним из самых тяжелых за всю историю независимости. Продолжающая война на Донбассе, несмотря на достигнутое перемирие, блокада оккупированного Россией Крыма, выборы в местные органы самоуправления, тотальная коррупция, отсутствие реформ, непрозрачность экономики – эти и другие факторы определили место Украины в мировых рейтингах. К сожалению, наша страна не может похвастаться хорошими показателями. Одним из самых громких провалов за 2015 год была потеря стоимости украинского бренда на $36 млрд. Кроме того, наша страна из-за войны на Донбассе вошла в Топ-15 стран мира по уровню терроризма.

     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 03.01.2016
       Итоги 2015 года: Украина в цифрах      Итоги 2015 года: Украина в цифрах»      Итоги 2015 года: Украина в цифрах           

     

     
    5 ноября Верховная Рада в первом чтении приняла проект Трудового кодекса. Согласно законопроекту, трудовая неделя не будет превышать 40 рабочих часов, а при вредных условиях производства — 36 часов. Но при согласии сотрудника количество часов может быть увеличено до 44. При этом за сверхурочные часы работы платить будут в три раза больше. Также вводится понятие гибкого графика и возможности работы на дому. Запрещается любая дискриминация в сфере труда, в частности нарушение принципа равенства прав и возможностей, прямое или косвенное ограничение прав работников в зависимости от пола, гендерной идентичности и т.д. О том, как данные новшества повлияют на рынок труда, узнавал UBR.ua...
    ...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 21.11.2015

     
      Україна стоїть на порозі реформи середньої освіти. Її необхідність відчувають усі: учні, батьки та учителі. Експерти розробляють стратегії, чиновники анонсують зміни. Як робили освітню реформу у сусідній Польщі, і як внаслідок цього змінилась школа розповідає Галина Титиш у своїй статті для Української правди. Життя.

    Польський війт Марія Батизька-Войцик може годинами розповідати про освіту у своїй ґміні. Саме на освіту її команда зробила ставку ще на наприкінці 90-х.

    Тепер усі 5 публічних шкіл ґміни Лєшноволі – саме так називають неприватні школи у Польщі – потрапляють до невеликого 4-відстоткового прошарку найкращих шкіл Польщі.

    "Від держави ми отримуємо близько половини коштів, іншу ж частину доплачуємо самі", – каже Батизька-Войцик, сидячи у сучасній залі для перемовин у Центрі освіти й спорту в Мисядло.

    Саму будівлю цього центру, який попри свою таку назву є школою для учнів початкової школи (1-6 клас) та гімназії (7-9) класів, ґміна будувала своїм коштом.

    На цей проект їм не вдалося залучити гроші ЄС. Аргументація європейських фондів була проста: Лешноволя – багата ґміна, може й сама витягнути проект на суму 53 мільйонів злотих. 

    І справді – змогла.

     
    Цікаво...
    Хребет Свидовець один з найвищих в Українських Карпатах поряд з Чорногірським хребтом. На всій своїй протяжності він не опускається нижче 1500 метрів, а найвища його точка - г. Близниця - має висоту 1881 м.

    Назвою «Свидовець», як правило, називають кілька хребтів, які тягнуться один за одним. Це Свидовець, Апшинец і хребет Урду-Флавантуч. Тим не менш, весь цей гірський масив прийнято називати Свидовець.

     

     


     
      У цьому огляді, складеному фахівцем із закупівлі книг і завзятим бібліофілом, немає нічого зайвого.
      Дорогі бібліофіли, приділіть увагу тим виданням, які цього дійсно варті. На щастя, рік видався врожайним на шедеври літератури в українських книжкових, і нудьга нам не загрожує (далі рос.)...
     

     
      Вступивший недавно в силу новый Закон Украины о местных выборах многих поставил в тупик. Избирательная система в целом и отдельные нормы Закона настолько лихо закручены, словно их специально запутывали — чтоб было как можно более непонятно.

    Известный николаевский юрист Владимир Тимошин одним из первых разобрался в данном законе и подготовил своеобразный «путеводитель» для широкого круга николаевцев, которые интересуются политикой - «Что необходимо знать о новом Законе о выборах».

    Полагаем, что данный материал будет интересен нашему читателю...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Політика в Україні || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 15.08.2015

     
    Інна Романівна Совсун народилася 21 вересня 1984 року у Харкові, там саме закінчила школу.
      У 2005 році отримала ступінь бакалавра політології в НаУКМА. Магістерську програму продовжила з того самого напрямку та отримала диплом магістра політології у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. У 2006–2007 роках навчалася в Лундському університеті (Королівство Швеція), де отримала звання магістра з Європейської політики.
       Займалася дослідженням вищої освіти та науки. До призначення на посаду в міністерстві очолювала некомерційний аналітичний центр «Центр дослідження суспільства», одним з ключових напрямів роботи якої є аналіз освітньої політики.
      У 2009 році працювала менеджером освітніх проектів у ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА».
      З 2007 року активно займалася громадською діяльністю у соціальних рухах та організаціях.
       ...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Видатні постаті України || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 09.07.2015
       Інна Романівна Совсун - біографічна довідка та перші кроки на посаді першої заступниці Міністра освіти та науки      Інна Романівна Совсун - біографічна довідка та перші кроки на посаді першої заступниці Міністра освіти та науки»                 

     
      Аналітичний центр «CEDOS» опублікував 10 кроків для абітурієнтів, що допоможуть проаналізувати пропозиції університетів на освітньому ринку та визначитись з вибором навчального закладу.
      Ці кроки підкажуть абітурієнтам, як краще обирати університет, та яку інформацію потрібно зібрати про навчальний заклад щоби здійснити правильний вибір.
     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 01.07.2015
       10 кроків для вибору вищого навчального закладу      10 кроків для вибору вищого навчального закладу»                 

     
     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Видатні постаті України || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 27.06.2015
       Яценюк Арсеній Петрович - біографія      Яценюк Арсеній Петрович - біографія»      Яценюк Арсеній Петрович - біографія           

     

    К сожалению, сейчас Украина, можно сказать, стоит на обочине технического прогресса и высокотехнологического производства. Мы не производим ни современную электронику, ни новейшие виды транспорта, и это при том, что ранее Украина располагала обширной производственной базой. В этом материале мы обсудим, возможно ли в Украине производство одного из наиболее технологичных сегодня видов транспорта – электромобилей.

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || АВТОР: Лев Шевченко | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 23.06.2015

     

    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           



    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz