Головна сторінка

Ср, 06.11.2024, 02:27

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Захисники України
Українські військові-захисники російсько-української війни
Політика в Україні
Економіка України
Українське суспільство, культура, освіта, наука
Історія України. Патріотам.
Видатні постаті України
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

Оновлені теми на форумі

  • Ремонт під ключ
  • регистрации в казино
  • Кто играл на Azino
  • Геологія ділянок в Києві
  • Як правильно грати на BetOn
  • Головна » Статті » Україна

    В розділі матеріалів: 283
    Показано матеріалів: 211-225
    Сторінки: « 1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 »

    Украинец Дмитрий Халаджи в очередной раз продемонстрировал свою недюжинную силу, записав на свой счет новые рекорды.
    Украинец Дмитрий Халаджи в очередной раз продемонстрировал свою недюжинную силу, записав на свой счет новые рекорды.

    В родном Комсомольске (Донецкая область) он повторил силовые достижения, продемонстрированные русским богатырем Иваном Заикиным около ста лет назад в Париже.

    Халаджи согнул на спине пятиметровую стальную железнодорожную рельсу.

    Кроме того, он сломал 100-килограмовое бревно, лежа на гвоздях.

    "Парижанам особенно понравились два силовых номера (Ивана Заикина - ред.) - ломание бревна и сгибание рельсы. Одна рельса даже хранится в парижской кунсткамере", - рассказал Халаджи.

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 02.11.2008
    Коментарів: 1

     

    С 1 ноября в Украине вводится в действие новый ГОСТ на пищевые продукты, в первую очередь — сгущенное молоко и сливочное масло

    Теперь, если в сливочном масле присутствуют примеси растительного масла, изготовитель должен будет указать на нем — «спрэд». Согласно новым ГОСТам, название продукта должно наноситься на упаковку одинаковым шрифтом с его собственным названием и торговой маркой. Кроме того, цвет шрифта должен отличаться от цвета упаковки.
        Чтобы сэкономить на себестоимости, производители добавляют в продукцию пальмовые, а также другие растительные жиры. При этом часто компании либо вообще не размещают на своей упаковке данных о содержании растительных масел, либо пишут информацию о добавках мелким шрифтом, что делает ознакомление покупателя с содержанием продукта практически невозможным.
       При этом ожидать, что уже с понедельника на полках появятся сгущенка и масло в новых упаковках, не стоит. Как сообщают в Госпотребстандарте, чтобы минимизировать потери производителей от введения новых правил, был введен переходной период до 1 мая 2009 года. До этого времени производители имеют право использовать старый упаковочный материал.

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 31.10.2008

     

    Переведення годинників впливає і на фізичний, і на психологічний стан людини. Такий перехід для організму людини не проходить безслідно. Він викликає так званий часовий стрес, в результаті якого відбувається короткочасний збій, - діасинхронозУ неділю, 26 жовтня, о 04:00 годині (за київським часом) в Україні відбудеться перехід на зимовий час. Це сприймається багатьма як можливість провести в ліжку зайву годинку. Проте фахівці вважають, що переведення стрілок на годину назад не геть безневинний для організму.

    Переведення годинників впливає і на фізичний, і на психологічний стан людини. Такий перехід для організму людини не проходить безслідно. Він викликає так званий часовий стрес, в результаті якого відбувається короткочасний збій, - діасинхроноз. Це означає, що наш внутрішній біологічний час перестає синхронізуватися із зовнішнім часом. На психологічному рівні стан діасинхронозу призводить до підвищеної стомлюваності, зниження працездатності, виникає емоційна нестриманість, дратливість, порушується сон. Це зачіпає всіх людей, навіть абсолютно здорових.

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 25.10.2008
    Коментарів: 2

     
     Президент України Віктор Ющенко, повідомила 14 жовтня його прес-служба, підписав прийнятий Верховною Радою Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху”    Президент України Віктор Ющенко, повідомила 14 жовтня його прес-служба, підписав прийнятий Верховною Радою Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху”.

      
            Цей закон, без перебільшення, чи не найбільше з інших новоприйнятих законодавчих актів обговорювали й обговорюють у народі. Адже відтепер водіям, які порушили правила дорожнього руху, загрожують санкції, яких Україна ще не знала. Наприклад, за порушення правил перевезення пасажирів новим законом передбачені штрафи від 170 до 340 гривень, за створення аварійної ситуації на дорозі – від 340 до 680 гривень. Мінімальний штраф (за непристебнуті ремені безпеки) відтепер становитиме від 51 до 85 гривень. Максимальний – за керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння – від 2 тис. 550 до 3 тис. 400 гривень.
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 24.10.2008
    Коментарів: 2

     
         Перший день після закінчення терміну зберігання – і ніяких знижок! Згідно з санітарним законодавством, продукти, термін вживання яких закінчився, вважаються небезпечними, і їх подальша реалізація заборонена, – говорить головний санітарний лікар столиці Ірина Козлова. – Торговці, у яких з’явився протермінований товар, зобов’язані його або утилізувати, або передати в комунальне підприємство «Притулок тварин».
         На практиці згодувати протерміноване чотириногим друзям в супермаркетах не поспішають. Цвіль зішкрібають, і виходить цілком свіженька нарізка сиру або ковбаси.
    Випадковість і закономірність
         За останні шість місяців кожен другий українець купував неякісні продукти: такі дані соціологічного дослідження, проведеного компанією GFK Україна за замовленням спільного проекту ЄС і Програми розвитку ООН.
         Неякісні продукти харчування доводилося купувати 51% респондентів!
    69% опитаних при виборі товару керуються терміном придатності. 48% орієнтуються на ціну, 37% – на склад товару. У той же час 35% опитаних спираються на особистий досвід споживання товару, 29% – на візуальну оцінку його зовнішнього вигляду, 24% – на цілісність упаковки.
    – Якщо термін придатності закінчується у оселедця, його коптять або заморожують – ділиться досвідом Марина, продавець супермаркету, який ми пообіцяли не називати. – Позеленілих курей віддають у відділ кулінарії, це нормальна практика. Але найчастіше у нас лежать протерміновані молочні продукти, вони особливо ходові. Зазвичай покупці беруть їх, не зважаючи на термін реалізації.
    ....
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 25.09.2008
    Коментарів: 2

     
    На Днепропетровщине сотни рожениц подали иски в суд, требуя давать на ребенка не меньше прожиточного минимумаНа Днепропетровщине сотни рожениц подали иски в суд, требуя давать на ребенка не меньше прожиточного минимума


    В Павлограде Днепропетровской области молодые мамы массово начали добиваться увеличения выплат на новорожденных в судебном порядке. По этому поводу иски уже подали около 600 человек, есть уже и первые выигранные дела.

    "Сейчас денег, которые дают в месяц, не хватает даже на питание малыша. За ребенка страна платит 130 грн. в месяц, а одна только пачка детской смеси стоит 70 грн., я уже не говорю о памперсах и всем остальном. Я судилась почти год. Но повышенной выплаты пока не дали. Да и почему положенных законом денег я должна добиваться через суд, нанимать адвоката?" — рассказала "Сегодня" жительница Павлограда Юлия Гадьо, которая год назад родила девочку. Нескольким женщинам Павлограда по решениям судов уже выплачивают не по 130 грн., а, как и полагается, в размере прожиточного минимума — около 600 грн.

     

         Государственный комитет статистики обнародовал официальные зарплаты украинцев за июнь. Согласно статистике, самые высокие зарплаты получают финансисты, авиаторы и госслужащие. Самый низкий уровень — у работников рыбных хозяйств, в сельском хозяйстве и отельно-ресторанном бизнесе.

     

        По данным Госкомстата, 16,1% финансистов и 15,6% работников авиации получали в июне официальную зарплату не менее 5 тысяч гривен. Такой же высокой зарплатой могли похвастаться 9,7% работников предприятий по добыче полезных ископаемых, 9,1% служащих государственных управлений и 7,4% работников предприятий нефтеперерабатывающей отрасли.

     

        Елена Глущенко, консультант рекрутинговой компании World Staff, отмечает высокий спрос на опытных финансистов не только со стороны банковской сферы. По ее словам, международные компании готовы платить опытным бухгалтерам более тысячи долларов. Средняя зарплата бухгалтера в таких компаниях, по данным World Staff, составляет 1,2-1,3 тысячи долларов.

     

        Главбухам платят еще больше.....

     
        Інколи буває важко вгадати яка політика стосовно Росії є найкращою. Зазвичай проросійські політики звинувачують своїх опонентів у провалі стосунків з Росією. Ці звинувачення настільки голослівні, що нагадують літературні сварки баби Палажки з Бабою Параскою. Якщо без жартів, то особливих успіхів у взаєминах з Росією не можуть досягнути навіть її палкі прихильники в українській політиці і владі. Висновок один - Україна повинна поховати смішний і недолугий міф про дружбу народів, явно не відповідний сучасності. Сімейний тип поведінки і фатальна роль поганої невістки для України вже не підходять. Змінити стиль української політики і державного мислення непросто, але без нового підходу до внутрішньої і зовнішньої політики Україна програватиме усім і в першу чергу Росії.

         Для того, щоб зіграти на тонких струнах україно-російських взаємин, нашій політичній еліті треба на найближчих виборах замінити “кнопкодавів” і “блок-менів” на підготовлених стратегів інформаційного змагання.
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Політика в Україні || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.09.2008

     
    Крым не является спорной территорией, а Россия давно признала границы Украины, заявил премьер-министр РФ Владимир Путин. Об этом он сказал в интервью немецкой телекомпании ARD. Отвечая на вопрос журналиста о том, является ли Крым следующей целью РФ, российский премьер возмутился: "У нас не было и здесь (в Южной Осетии – ред.) никакой цели. Поэтому, считаю, говорить о какой-то следующей цели некорректно".

    Путин пояснил, что "Крым не является никакой спорной территорией". "Там не было никакого этнического конфликта, в отличие от конфликта между Южной Осетией и Грузией".

    "Там, внутри общества, в Крыму, происходят сложные процессы. Там проблемы крымских татар, украинского населения, русского населения, вообще славянского населения. Но это внутриполитическая проблема самой Украины", - добавил он.

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Політика в Україні || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 01.09.2008

     
     Тільки Сталін на стіні!    Уривки з книги запорізького журналіста Пилипа Юрика "Тільки Сталін на стіні! Фольклор епохи соціалізму та будівництва комунізму", виданої в друкарні Запорізького об'єднання "Просвіта"
    в 2003 році.

        Важно відносити цю народну творчість до розділу "Кумедії" з огляду на її сумне підгрунтя. Гумор та дотепність завжди були притаманними нашому народові й допомагали в скрутні часи.
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Історія України. Патріотам. || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 25.08.2008

     
    ...
    V
    Ввечері голову вчора одрізала
    Галі... дитині моїй,
    Вдосвіта, вранці сьогодні поснідала...
    Що це я, що це я? Боженьку мій!

    Так, я одрізала пилкою голову,
    Думала: м'ясо я з'їм...
    Думала - м'ясо, я їла я коливо...
    Коливо, коливо, бий мене грім!

    Царство небесне їй. Ти не лишилася
    В світі без мене сама,
    Мати твоя не корилась, а билася,
    Тільки... вже сили нема.

    Людоньки!.. (Що це я - сплю?)
    Вбила дитину свою!..
    З холоду, з голоду я збожеволіла...
    Людоньки!.. (Що це я - сплю?)
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Історія України. Патріотам. || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 14.08.2008
    Коментарів: 1

     
        71 рік тому, 5 серпня 1937 року, на виконання постанови Політбюро ЦК ВКП(б) від 2 липня 1937 року П 51/94 “Про антирадянські елементи», за наказом НКВД СРСР № 00447, в СРСР розпочалася наймасовіша за всю радянську епоху «чистка» суспільства від «антирадянських елементів». Її теоретично обґрунтував новий нарком НКВД Ніколай Єжов і зредаґував сам Сталін.

          ЦК ВКП(б) запропонував подати в ЦК склади позасудових органів – «трійок», а також кількість осіб, що підлягають розстрілу та висланню.
        У кожну республіку, область, район спускалися ліміти на репресування за І і ІІ категоріями (І – розстріл, ІІ – ув’язнення, співвідношення 3 до 1).
        «Трійки” поєднували в собі слідство, обвинувачення, суд і виконавця вироків. На все “слідство” відводилося 10 діб. Участь захисника, прокурора, а часом і самого звинуваченого, оскарження вироку та клопотання про помилування не передбачалися, а вирок виконувався негайно після його винесення. Цілком у дусі настанови творця радянської держави В.І.Леніна, який учив: “Будьте зразково нещадними... Розстрілювати, нікого не питаючи і не допускаючи ідіотської тяганини” (В.И. Ленин, ПСС, Москва, Политиздат, 1981 г., т. 50, стор. 165). І відповідно до настанови «любимца партии и народа» С.М.Кірова, який учив «Карати по-справжньому, щоб на тому світі був помітний приріст населення, завдяки діяльності нашого ГПУ» (Промова з нагоди 15-річчя ГПУ, цит. за кн.: Сергій Шевченко. Архіпелаг особливого призначення. – К.: Фенікс, 2006. – С. 21.

        Тридцять сьомий рік — це гігантський масштаб репресій, що охопили всі реґіони й усі без винятку верстви суспільства, від вищого керівництва країни до далеких від політики селян і робітників. Це колосальні фальсифікації звинувачень. Це безпрецедентна плановість терористичних «спецоперацій»: «чистки» не міг уникнути ніхто. За 15 місяців кампанії за політичними звинуваченнями в СРСР було заарештовано більше 1,7 млн. (одного мільйона семисот тисяч) осіб. А разом із жертвами депортацій і засудженими так званими «соціально шкідливими елементами» кількість репресованих перевищує два мільйони (Тези Міжнародного товариства „Меморіал”).

         Усього під час Великого Терору до розстрілу з політичних мотивів були приречені 681.692 (шістсот вісімдесят одна тисяча шістсот дев`яносто дві) особи. (Борис Соколов. Наркомы страха. Ягода. Ежов. Берия. Абакумов. – М.: АСТ-ПРЕСС КНИГА, 2001. – С. 130)....
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Історія України. Патріотам. || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.08.2008

     
         У депутатів розпочався сезон відпусток. Верховна Рада розтікається по країні та за її межі.

         Приміром, бютівець Терьохін вже заніс у плани Сардинію та Іспанію, соціалістка Семенюк - греблю у Феодосії, регіоналка Бережна - розпивання вин в Італії, а її соратник Сивкович - Сибір...

    Після славнозвісних пригод Валентини Петрівни Семенюк у Туреччині голова ФДМ туди поки не збирається.

        Хоча за її словами турецький відпочинок обійшовся їй з чоловіком у 15 тисяч гривень - а "це в 1,5 рази дешевше, ніж відпочивати в Криму", - їде Семенюк саме у Крим.

    "Рибу ловити будемо зі звичайного човна. Ніяких моторок, підемо на веслах. Гребти будемо разом з чоловіком", - сміється вона, пише "Сегодня". Окрім того заплановані походи у музеї - ходити в музеї - Айвазовського та Гріна.

        Адже їде Семенюк-Самсоненко саме у Феодосію, на батьківщину чоловіка Віталія.

         "Я там буду вдруге у своєму житті. У перший раз ми побували цього року на день Конституції. Там живуть дочка чоловіка (у неї квартира) і його мама. У останньої невеликий будинок, де ми і будемо жити", - повідомляє леді "СС".
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.08.2008
    Коментарів: 1

     
    Стремление многих "колбасников" удешевить свою продукцию привело к тому, что мяса в ней становится все меньше, а химии все больше.
        Для придания колбасе вида мясной стали применяют многочисленные химические вещества - стабилизаторы, ароматизаторы, красители... Также используют не натуральные специи, а вытяжки из них. Чтобы продукция имела соответствующий цвет, добовляют ферментированный рис, а для увеличения срока хранения - антиокислители. В результате колбаса стоит недорого, приятная на вид, хорошо пахнет, имеет неплохой вкус, долго хранится, только вот польза от нее очень сомнительная.
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 03.08.2008

     
    Госпотребстандарт отменил приказ о введении с 1 августа новых стандартов для производства колбасы, которые жестко регламентируют содержание мяса в колбасе разных сортов. Следовательно до апреля в 2009 г. украинского потребителя и дальше будут кормить колбасой неизвестного происхождения. Из чего сейчас состоят колбасные изделия и что нас ожидает по новым стандартам, узнавал УНИАН
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Економіка України || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 03.08.2008

     

    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           



    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz