Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 29.05.2020, 20:51

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Політика в Україні
Економіка України
Українське суспільство
Історія України. Патріотам.
Видатні постаті України
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Україна » Українське суспільство

В категорії матеріалів: 133
Показано матеріалів: 16-30
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 8 9 »

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам

Прошедший 2015 год был одним из самых тяжелых за всю историю независимости. Продолжающая война на Донбассе, несмотря на достигнутое перемирие, блокада оккупированного Россией Крыма, выборы в местные органы самоуправления, тотальная коррупция, отсутствие реформ, непрозрачность экономики – эти и другие факторы определили место Украины в мировых рейтингах. К сожалению, наша страна не может похвастаться хорошими показателями. Одним из самых громких провалов за 2015 год была потеря стоимости украинского бренда на $36 млрд. Кроме того, наша страна из-за войны на Донбассе вошла в Топ-15 стран мира по уровню терроризма.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 03.01.2016

 
  Україна стоїть на порозі реформи середньої освіти. Її необхідність відчувають усі: учні, батьки та учителі. Експерти розробляють стратегії, чиновники анонсують зміни. Як робили освітню реформу у сусідній Польщі, і як внаслідок цього змінилась школа розповідає Галина Титиш у своїй статті для Української правди. Життя.

Польський війт Марія Батизька-Войцик може годинами розповідати про освіту у своїй ґміні. Саме на освіту її команда зробила ставку ще на наприкінці 90-х.

Тепер усі 5 публічних шкіл ґміни Лєшноволі – саме так називають неприватні школи у Польщі – потрапляють до невеликого 4-відстоткового прошарку найкращих шкіл Польщі.

"Від держави ми отримуємо близько половини коштів, іншу ж частину доплачуємо самі", – каже Батизька-Войцик, сидячи у сучасній залі для перемовин у Центрі освіти й спорту в Мисядло.

Саму будівлю цього центру, який попри свою таку назву є школою для учнів початкової школи (1-6 клас) та гімназії (7-9) класів, ґміна будувала своїм коштом.

На цей проект їм не вдалося залучити гроші ЄС. Аргументація європейських фондів була проста: Лешноволя – багата ґміна, може й сама витягнути проект на суму 53 мільйонів злотих. 

І справді – змогла.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 07.11.2015

 
Цікаво...
Хребет Свидовець один з найвищих в Українських Карпатах поряд з Чорногірським хребтом. На всій своїй протяжності він не опускається нижче 1500 метрів, а найвища його точка - г. Близниця - має висоту 1881 м.

Назвою «Свидовець», як правило, називають кілька хребтів, які тягнуться один за одним. Це Свидовець, Апшинец і хребет Урду-Флавантуч. Тим не менш, весь цей гірський масив прийнято називати Свидовець.

 

 

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 15.09.2015

 
  У цьому огляді, складеному фахівцем із закупівлі книг і завзятим бібліофілом, немає нічого зайвого.
  Дорогі бібліофіли, приділіть увагу тим виданням, які цього дійсно варті. На щастя, рік видався врожайним на шедеври літератури в українських книжкових, і нудьга нам не загрожує (далі рос.)...
 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 10.09.2015

 
  Аналітичний центр «CEDOS» опублікував 10 кроків для абітурієнтів, що допоможуть проаналізувати пропозиції університетів на освітньому ринку та визначитись з вибором навчального закладу.
  Ці кроки підкажуть абітурієнтам, як краще обирати університет, та яку інформацію потрібно зібрати про навчальний заклад щоби здійснити правильний вибір.
 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 01.07.2015
   10 кроків для вибору вищого навчального закладу      10 кроків для вибору вищого навчального закладу»                 

 

СМС-листування депутатів та посадовців більше не таємниця для громадськості завдяки професійним фотографам

СМС-листування народних обранців, посадовців та прокурорів останнім часом у центрі уваги фотокорів. Завдяки публікації знімків таких переписок викриваються схеми, зв'язки, статки та "договірняки".

Декому вистачає розуму і волі визнати провину і піти, декого за наявністю таких фотодоказів перевіряють і, врешті, звільняють з посад. Проте більшості  - все одно, вони спокійно собі продовжують "служити народу".
  ..

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 13.06.2015

 
  Зачастую для того, чтобы выбрать фильм, книгу, музыку, мы советуемся со своими знакомыми и ищем информацию в интернете. Но вкусы у всех разные, и иногда разрекламированное нам с энтузиазмом друзьями кино оказывается совершенно не интересным.
  Для того, чтобы читатели "Обозревателя"  имели возможность получить нужную подсказку у настоящих экспертов, каждую субботу в рубрике "Оно того стоит!" мы будем публиковать для вас рекомендации от профессионалов, которые облегчат вам выбор в разных сферах.
  Сегодня знакомим вас со списком стоящих фильмов от известного режиссера, а создателя первого украинского триллера "Штольня" и первого отечественного блокбастера "Тени незабытых предков" Любомира Левицкого.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 05.06.2015

 

Зважаючи на особливо важливу роль музеїв історичного профілю навчальних закладів у патріотичному вихованні дітей та учнів, формуванні їхньої громадянської позиції, Міністерство освіти і науки України направляє Методичні рекомендації щодо засад діяльності музеїв історичного профілю дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, які перебувають у сфері управління МОН України, для використання в практичній роботі...


(на фото: Баштанська ЗОШ №2, у якій є шкільний музей, а школа носить ім'я учасниці партизанського руху Августини Павлівни Півень)

  ...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 04.06.2015

 
Украина за всю историю независимости не сильно спешила получить престижную кинопремию "Оскар".Так в 2006 году выдвинули ленту Оксаны Байрак "Аврора" (номинация "Лучший иностранный фильм"). Статуэтку не получили, фильм не вошел даже в пятерку главных претендентов.

В тот же год страна по Украине прошла громкая новость: два технических "Оскара" вручили гендиректору и основателю компании "Фильмотехник", киевлянину Анатолию Кокушу (технические номинации подаются не страной, а самой киноакадемией).

Талантливого украинца наградили за операторские краны "Каскад" и "Авторобот". С их помощью снимались "Титаник", "Двенадцать друзей Оушена", "Троя" и еще с полсотни голливудских мегакартин...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 03.06.2015

 

  "Ми самі повинні стати тими змінами, які хочемо бачити в світі", - сказав колись Махатма Ганді. Сьогодні в Україні великий запит на зміни. Те покоління, яке виховується нині у школах – і буде майбутнім України.

Розуміючи це, багато активістів взялись розвивати рух альтернативної освіти.

Одне з перших критичних зауважень до звичайних шкіл - заниження самооцінки дітей.

Дослідження показують, що за чотири класи молодшої школи більшість дітей встигають переконати, що вони ніхто. І це – причина для паніки.

Головний інструмент зниження самоповаги – оцінки. Забув зошит – два. Погана поведінка – двійка. Для вчителя "2" лиш цифра, для дитини – діагноз.

Плюс критика та нав’язування ярликів – "ти нездара, гіперактивний, лінивий.." Як результат – комплекс неповноцінності. А звідси дуже багато проблем у дорослому віці.

Часто і самі батьки стають співучасниками цього процесу. Вони демонструють, що їм важливіші оцінки, які стоять у щоденнику дитини, ніж те, що вона насправді знає чи відчуває.

Сучасна наука доводить, найкраще дитина вчиться на власних помилках. Школа ж виробляє страх перед помилками. За неправильні відповіді – покарання. У майбутньому це вкорінить страх перед експериментами, спробою здійснити щось нове.
  ...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || АВТОР: Наталія Кузьма, експерт | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 02.04.2015

 


Найбільші та найрезонансніші застави, які було сплачено українським судам за всю історію незалежності
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 30.03.2015

 
  За кілька місяців стартує зовнішнє незалежне оцінювання – 2015. Одним із важливих цьогорічних нововведень в оцінюванні є запровадження європейської практики визначення його результатів, що передбачає встановлення так званого порогового бала «здав/не здав». Насамперед про те, чому виникла необхідність відмовитися від тієї системи, що існувала дотепер.
  Як відомо, починаючи із 2006 року, результати зовнішнього незалежного оцінювання визначали з використанням еквіпроцентильного перетворення первинних балів за шкалою 100-200 балів. Оскільки всі учасники зовнішнього оцінювання отримували позитивні результати, то для участі в конкурсі для вступу до вищих навчальних закладів допускалися абітурієнти, які отримали не менше 140 балів із профільних дисциплін і не менше 124 балів з інших предметів.
  Коли і кому прийшла в голову ідея визначити 124 бали тим бар’єром, що відмежовував абітурієнтів, котрі начебто успішно склали тест, від тих, хто такий тест начебто не склав ­― таємниця за сімома печатками.
..
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || АВТОР: Ігор Лікарчук | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 04.03.2015
   Як будемо визначати результати ЗНО?      Як будемо визначати результати ЗНО?»                 

 
Соціальні медіа є невід’ємною частиною сучасного суспільства. Наші діти практично постійно заходять в «Instagram», «Facebook», «Twitter», «Контакт» і, звісно, на багато інших сайтів, про які ми знаємо трохи менше. Якщо ви хочете привнести у процес навчання «цілий світ», розгляньте можливість інтеграції ваших уроків і соціальних медіа.

Більше не будемо відволікатись
Якщо використовувати соціальні медіа обережно і з розумом, вони можуть слугувати як корисний інструмент, а не як відволікаючий фактор, як це буває зазвичай. Нещодавно на сайті Edutopia було опубліковано матеріал, в якому йдеться про те, що соціальні медіа не тільки збагачують шкільні заняття сучасними технологіями, а й допомагають малозабезпеченим учням подолати цифрову нерівність. Адже такі школярі не мають постійного доступу до соціальних медіа, як їхні більш забезпечені однокласники. Чому ж вони повинні бути відсторонені в той час, як технології продовжують крокувати вперед?
  ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 01.03.2015

 

Письменниця Оксана Забужко в ефірі програми "Вечір з Миколою Княжицьким" розповіла, чому європейці 23 роки не помічали України, як деградує російська культура і як нам пережити війну

Про актуальність "Музею покинутих секретів" та 100 років історичної самотності України

Про вшанування на Майдані роковин загибелі Небесної сотні
Про Russia Today
Про те, що може протиставити українське суспільство російській пропаганді
Про деградацію російської культури
Про Суркова та "притомних" митців Росії
Про КДБ як основу російського реваншизму
Про виставу "Повертайся живим"
Про те як пережити кризу та війну на Донбасі

   ...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 22.02.2015

 

  Харчування має важливе значення для здоров’я імунної системи, захисту від застуди, профілактики загострень хронічних захворювань та розвитку нових, пов’язаних із хронічним стресом. Особливо це стосується солдат, які нині перебувають у зоні бойових дій.

  Аби тримати імунітет "у бойовій готовності", лікар-дієтолог Оксана Скиталінська дає поради щодо харчування і приготування їжі у цей непростий для організму період.

  За словами лікаря, основою кишкового імунітету є кисломолочні бактерії.  

  Нездорове харчування, з великою кількістю солодощів (цукерки, солодке печиво), нездорових жирів (жирні консерви, салямі і т.д.) змінюють склад мікрофлори кишечника - зменшується кількість корисних бактерій та збільшується - хвороботворних. Це, в свою чергу, пригнічує виробництво особливого білка імуноглобуліну А, який активізує захисні сили кишечника та слизових оболонок...
   ...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 31.01.2015
   Харчування для бійців АТО: поради лікаря      Харчування для бійців АТО: поради лікаря»                 

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz