Головна сторінка

Ср, 24.04.2024, 05:34

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Захисники України
Українські військові-захисники російсько-української війни
Політика в Україні
Економіка України
Українське суспільство, культура, освіта, наука
Історія України. Патріотам.
Видатні постаті України
 
Форма входу
E-mail:
Пароль:

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

Оновлені теми на форумі

  • Норковые шубы от клер
  • Медичний Центр Здоров'я
  • Квитки на автобус по Україні, Польщі та Європі
  • Професійний друк
  • Запрошуємо на онлайн навчання в школу ITStar
  • Головна » Статті » Україна » Українське суспільство, культура, освіта, наука

    В категорії матеріалів: 150
    Показано матеріалів: 16-30
    Сторінки: « 1 2 3 4 ... 9 10 »

    Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
    Последние несколько лет в стране взят курс на всеобщую диджитализацию. Вроде бы хорошее дело, чтобы все было в твоем смартфоне, но, как и другие реформы, эта имеет обратную – негативную сторону. Постепенно во многих населенных пунктах Украины исчезли и банкоматы для выдачи наличных, и терминалы для оплаты различных услуг, в том числе коммунальных. Казалось, о том, что «заплатил за коммуналку – спи спокойно» можно было бы только мечтать. Но...

     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || ОПУБЛІКУВАВ: Promo | 27.11.2021
    Оплата коммунальных услуг онлайн с помощью EasyPay      Оплата коммунальных услуг онлайн с помощью EasyPay»      Оплата коммунальных услуг онлайн с помощью EasyPay      Оплата коммунальных услуг онлайн с помощью EasyPay     

     
      Маючи 25-річний досвід у проведенні учнівських олімпіад, конкурсів з навчальних предметів, конкурсів-захисту науково-дослідницьких робіт, олімпіад зі спеціальних дисциплін, конкурсів фахової майстерності, турнірів, інших інтелектуальних змагань, учитель обов’язково замислиться над їх доцільністю та особливостями. Своє бачення питань щодо проведення в Україні учнівських предметних олімпіад висловлює вчитель історії та правознавства Ужгородської класичної гімназії Федір Брецко.
      У статті:
    - Загальне про учнівські предметні олімпіади у ЗНЗ;
    - Лікування «хвороб» олімпіадного руху;
    - Думки про учнівські предметні олімпіади;
    - Варіант лікування олімпіади з математики: пропозиція математиків та ін.

     
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || АВТОР: Федір Брецко | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 12.01.2017

     


    Державні і професійні свята України в 2017 році
    Державні Свята України 2017 - неробочі дні
    Святкові і вихідні дні у 2017 році в Україні
    Перенесення вихідних днів у 2017 році в Україні

     
      Ефективність діяльності органів місцевого самоврядування значною мірою залежить від кадрового потенціалу. Зрозуміло, що не може не самодостатня громада утримати посадовців належного фахового рівня, але це дуже просто вирішується шляхом об’єднання громад. Територіальні громади повинні забезпечити достатній рівень оплати праці для своїх менеджерів — посадових осіб місцевого самоврядування. Від цього залежить і клас спеціаліста, і корупційні ризики. Як має посадовець місцевого самоврядування жити і працювати на 2000 або 4000 грн, не маючи власного бізнесу (за законом не можна) і не «заглядаючи» в місцевий бюджет або в конверти хабародавців, при цьому утримуючи сім'ю? Виходить, ми всі обманюємо один одного і себе самих.

      Всім відоме прислів’я про рибку, юшку та що з того виходить. Місцеві ради і хотіли б вирішити цю проблему, одиниці й вирішують, але більшість у стані невизначеності — немає підстав. Виходить «трохи несправедливо» — платять громади, а «музику» замовляє Кабмін...
       ...

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 07.12.2016
    Коментарів: 3

     

      Українські батьки часто нарікають на те, як дорого коштує наша «безкоштовна» освіта. Між тим у світі існують різні види «безкоштовного» навчання, що можуть стати прикладом для нашої країни. А тим часом Верховна Рада затверджує проект нового Закону «Про освіту», що має наблизити нас до освіти світового рівня. Тетяна Єфімова, керівник проекту EduPay, розповідає про те, на яку «безкоштовність» краще рівнятись Україні і чи туди нас приведе новий Закон.

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || АВТОР: Тетяна Єфімова, проект EduPay | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 20.10.2016

     
     
      Майже кожному АТОшнику, з перших же днів по повернені, доводиться зіштовхуватись з тим, що не воювавши суспільство настирно намагається відправити тебе назад. "Чому не повертаєшся на війну?" - це питання починають задавати чиновники, воєнкоми, журналісти. На певному етапі, до тиску додаються і бойові побратими, які залишились там. Звичайно, що мета питання у всіх різна, але АТОшник який повернувся, потрапляє під шалений тиск цієї вимоги. Зазвичай, реакція - жорсткий спротив, аж до відвертого посилу на..., особливо невоювавших відправляльників. Та врешті, я все ж зібрав певний пул причин, які заставляють хлопців користуватись дембелем, а не йти на контракт.
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || АВТОР: Кирило Сергєєв | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 03.07.2016

     

      "Сьогодні ситуація в профтехосвітній галузі просто катастрофічна, такого не було в жодні попередні роки", - каже в інтерв’ю DW віце-президент Асоціації працівників професійно-технічної освіти України Катерина Мірошниченко. Фінансування позбавили без попередження, без обговорення, коли місцеві бюджети вже були сформовані.

    Одним натиском кнопки у грудні депутати залишили без централізованого фінансування майже 900 професійно-технічних навчальних закладів. 300 тисяч учнів та 40 тисяч викладачів стали проблемою місцевих бюджетів. Щоправда, згодом депутати внесли зміни до бюджетного кодексу, передбачивши при цьому 1,3 мільярда гривень державної субвенції на забезпечення здобуття середньої освіти в професійно-технічних навчальних закладах (ПТНЗ). Але президент ще не підписав ці зміни. Загалом же для фінансування професійно-технічної освіти потрібно 5,8 мільярда гривень щороку, принаймні таку суму було закладено в минулорічному бюджеті.

    Аби розвантажити державний бюджет, планується передати професійно-технічні навчальні заклади в комунальну власність.
    ...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || АВТОР: Галина Стадник | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 29.03.2016

     
    Як мені «подобаються» терміни, на кшталт «реанімаційний пакет реформ» (щойно прочитав чергову Заяву експертів ініціативи Освіта «Реанімаційного пакета реформ»…).

    У тисячний раз наголошую: українській системі освіти реанімація не потрібна, потрібна евтаназія (грец. ευ — добре, θάνατος — смерть)! Причому потрібна саме активна евтаназія, яка б викликала швидку смерть абсолютно безнадійної, заіржавілої допотопно-ієрархічної махіни.

    Освітянські динозаври мають вимерти, бо «метеорит» (у вигляді цифрової революції, запиту на індивідуалізацію…) уже врізався в Землю.

    «Апарат штучного дихання» лише продовжить агонію системи. Удосконалення поганого зробить стан справ ще гіршим.

    Усвідомлення громадською думкою сьогоднішнього стану освіти як проблеми не відповідає ні її масштабам, ні загрозам, які вона нам несе. Сталася катастрофа («Титанік» старої освіти з пропоротим корпусом ось-ось потоне), а ми продовжуємо вирішувати проблеми.

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || АВТОР: Віктор Громовий | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 26.03.2016

     
      Національна поліція України є центральним органом виконавчої влади, який, відповідно до Закону України "Про Національну поліцію", почав свою роботу 7 листопада 2015 року.
      Основна мета наразі – створення нового органу, здатного надати якісний правоохоронний сервіс, відповідно до вимог суспільства.
      Задля досягнення зазначеної мети Національна поліція проводить глобальну переатестацію своїх працівників.
      Починаючи з першого дня служби, робота працівників, які пройшли атестацію, буде оцінюватися згідно з методикою "100 днів якості Національної поліції".
      Оцінка якості роботи працівників буде здійснюватися незалежно від їхніх посад, звань, а також територіального та структурного підпорядкування.
      Ми розглядаємо ці 100 днів як перехідний період для адаптації всіх підрозділів і працівників Національної поліції до нового стандарту якості та оцінки результатів своєї роботи.
      Після завершення 100 днів будуть прийняті кадрові рішення щодо керівного складу територіальних і структурних підрозділів Національної поліції України.
      Основні проекти, які будуть реалізовані в рамках Концепції:

     
      «Протягом двох останніх років мені довелося вислухати дуже багато критики на адресу МОН від абсолютно різних людей. Так багато, що це аж дивно. Проект Закону про освіту, розроблений Міністерством, викликав буквально протести», – зізнається в розмові із журналістом Гал-інфо науковець та експерт РПР «Освіта» Олена Панич. У інтерв’ю Агенції вона розповіла, що саме не було сприйнято в освітянському середовищі.

    Звіт Кабінету міністрів в парламенті, який має відбутися на наступному тижні, визначить долю не тільки прем’єр-міністра, але й більшості інших міністрів. Експерти говорять про кілька можливих сценаріїв: точкову зміну окремих міністрів та/або створення уряду-технократів. Є ймовірність, що все залишиться так, як є, й на якийсь час криза буде відтермінована.

    ...
    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || АВТОР: Сергій Стуканов | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 15.02.2016

     


    Так само, як з початком війни на Сході, ми згадали про армію. Тоді на два вічних запитання: "Хто винен?" і "Що робити?" – українці доволі швидко дали відповідь: "Винна злочинна влада". А "що" саме робити – яскраво продемонстрували волонтери.

    Сьогодні ж маємо війну за здоров'я. І ми знову виявились не готові.

    Тож, хто винен і що з цим усім тепер робити?

    Політикам зараз найпростіше "повішати всіх собак" на міністра, прозвітувати про героїчне звільнення останнього з посади, при цьому не забути відмітити себе нашим з вами рятівником від "злочинної приватизації".

    25 років ми постійно чуємо щось подібне. За часи незалежності Україна змінила 18 міністрів охорони здоров'я, але не змінила систему охорони здоров'я. Отже, не в міністрах справа, чи не лише в міністрах.

    Де ж реальна проблема?

    Читати далі » прочитати
    РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || АВТОР: Олександр Ябчанка | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 05.02.2016

     

    Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

     

           



    Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz