Соціальні медіа є невід’ємною частиною сучасного суспільства. Наші діти практично постійно заходять в «Instagram», «Facebook», «Twitter», «Контакт» і, звісно, на багато інших сайтів, про які ми знаємо трохи менше. Якщо ви хочете привнести у процес навчання «цілий світ», розгляньте можливість інтеграції ваших уроків і соціальних медіа.
Більше не будемо відволікатись
Якщо використовувати соціальні медіа обережно і з розумом, вони можуть слугувати як корисний інструмент, а не як відволікаючий фактор, як це буває зазвичай. Нещодавно на сайті Edutopia було опубліковано матеріал, в якому йдеться про те, що соціальні медіа не тільки збагачують шкільні заняття сучасними технологіями, а й допомагають малозабезпеченим учням подолати цифрову нерівність. Адже такі школярі не мають постійного доступу до соціальних медіа, як їхні більш забезпечені однокласники. Чому ж вони повинні бути відсторонені в той час, як технології продовжують крокувати вперед?
...
Письменниця Оксана Забужко в ефірі програми "Вечір з Миколою Княжицьким" розповіла, чому європейці 23 роки не помічали України, як деградує російська культура і як нам пережити війну
Про актуальність "Музею покинутих секретів" та 100 років історичної самотності України
Про вшанування на Майдані роковин загибелі Небесної сотні
Про Russia Today
Про те, що може протиставити українське суспільство російській пропаганді
Про деградацію російської культури
Про Суркова та "притомних" митців Росії
Про КДБ як основу російського реваншизму Про виставу "Повертайся живим"
Про те як пережити кризу та війну на Донбасі
Харчування має важливе значення для здоров’я імунної системи, захисту від застуди, профілактики загострень хронічних захворювань та розвитку нових, пов’язаних із хронічним стресом. Особливо це стосується солдат, які нині перебувають у зоні бойових дій.
Аби тримати імунітет "у бойовій готовності", лікар-дієтолог Оксана Скиталінська дає поради щодо харчування і приготування їжі у цей непростий для організму період.
За словами лікаря, основою кишкового імунітету є кисломолочні бактерії.
Нездорове харчування, з великою кількістю солодощів (цукерки, солодке печиво), нездорових жирів (жирні консерви, салямі і т.д.) змінюють склад мікрофлори кишечника - зменшується кількість корисних бактерій та збільшується - хвороботворних. Це, в свою чергу, пригнічує виробництво особливого білка імуноглобуліну А, який активізує захисні сили кишечника та слизових оболонок...
...
У пограничника Сергея в результате ранения, полученного в сентябре в одной из самых горячих точек АТО, вблизи Красной Таловкой Луганской области, – не хватает 14-ти сантиметров большой берцовой кости. До войны Сергей был предпринимателем и единственным кормильцем в семье.
"Киборг" Михаил, доброволец из батальона "Днепр-1", тоже был ранен в сентябре, в селе Пески во время разведки – их автомобиль обстреляли из пулемета, после чего раненый боец еще в течение трех часов участвовал в бое. Первую помощь ему оказали в Донецком аэропорту, а потом на вертолете доставили в Днепропетровск. В его ключице отсутствует до 10 сантиметров кости.
Сержант Нацгвардии Роман, один из тех, кто удерживал 32-й блокпост, – в результате боя был ранен взрывной волной, осколок выбил часть большеберцовой кости и мышц. До войны Роман работал учителем истории в школе. Туда же он планирует вернуться после выздоровления.
Все трое еще недавно были обречены на инвалидность. Сейчас у них появился шанс – восстановить утраченные кости с помощью органосберегающих операций...
...
Журналист Сергей Лойко побывал с самом эпицентре событий в Донецком аэропорту и близлежащем поселке Пески, где сделал серию очень ярких снимков.
Как известно, аэропорт Донецка уже несколько месяцев находится под осадой боевиков и российских военных. Ежедневно незаконные вооруженные формирования продолжают обстрелы и совершают очередную неудачную попытку его штурма...
Міністр юстиції Павло Петренко у програмі Еспресо.TV «Вечір із Миколою Княжицьким» розтлумачив гучний «Закон про люстрацію», розповів про дієвість парламентсько-президентської форми правління в Україні, спробував переконати, що суддівська система буде очищена, а також висловив свою думку з приводу особливого ставлення Володимира Путіна до Арсенія Яценюка.
Коли мені ставлять питання: чи справедлива люстрація, чи потрібно її робити, відповідь дуже проста – ми повинні були зробити її ще 20 років тому. Одразу після розпаду СРСР, як Україна отримала незалежність, тому що разом з незалежністю, ми отримали в спадок оту всю комуністичну радянську номенклатуру, яка намагалася нібито по-новому керувати країною, але методи були старі. Після того ця номенклатура отримала комсомольське певне продовження, олігархи-злочинці і Україна має те, що має.
Щодо справедливості, дуже проста відповідь, давайте згадаймо події річної давнини, 30 листопада, коли побили студентів на Майдані, ви бачили хоч одного високопосадовця, який навіть не мав відношення до тих подій, щоб він вийшов на прес-конференцію і зробив якусь заяву. 10 грудня, коли зачищали Майдан – не було жодного міністра, заступника міністра, які хоч якось виступили б з спротивом того, що відбувається і насамкінець 20 лютого коли вбивали людей на Майдані, ми це з вами чітко пам’ятаємо, тому що ми там були. Жоден з високопосадовців, які обіймали найвищі посади, не зробив хоча б маленького громадянського кроку – не написали заяви про звільнення в знак протесту...
...
Україна формально не має своїх лауреатів Нобелівської премії, однак це не означає, що українці не отримували цю найпрестижнішу нагороду в різних областях науки
З 6 жовтня цього року у Стокгольмі й Осло триває традиційне 113-е вручення Нобелевської премії, яка присуджується у різних галузях: фізика, хімія, медицина та фізіологія, література та захист миру, а з 1969 – ще й економіка. З 1901 року, року першого вручення Нобелевської премії, її лауреатами стали понад 700 талановитих осіб з різних країн світу. Найбільше лауреатів у США (314), Великій Британії (106) та Німеччині (91).
Кандидатів на здобуття премії мають право висувати члени Шведської академії та аналогічних закладів інших країн, професори літератури та лінгвістики, лауреати премії попередніх років та голови письменницьких організацій. Бути серед кандидатів на Нобелівську премії випала нагода й українцям, утім, на жаль, безрезультатно.
У публікації ви детально ознайомитеся з наступними науковцями:
Ілля Мечников – фізіологія та медицина (1908)
Зельман Ваксман - фізіологія та медицина (1952)
Роальд Гофман (Сафран) – хімія (1981)
Саймон Кузнець – економіка (1971)
Георгій Шарпак – фізика (1992)
Шмуель Аґнон – література (1966)
В ефірі програми «Вечір з Миколою Княжицьким» на Еспресо.TV міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів про власні статки, заплановану реформу МВС та пояснив, чому не любить слово "люстрація" і носить порожні погони
Зміст основних питань:
- Про багатство - Про добровольчі батальйони
- Про політичні фальшивки в зоні АТО
- Про порожні погони та військове звання
- Про реформу МВС
- Про радників
- Про бої під Іловайськом - Про дитинство в гарнізонах та навчання з Віталієм Кличком - Три умови, за яких має розвиватися наступ. - Про можливість балотуватися до Верховної Ради
- Про те, що так і не змінилося після революції
- Про люстрацію
- Про третій Майдан
Еспресо.TV вирішило дослідити, cкільки часу та грошей потрібно Україні, аби повністю відмовитись від російської телепродукції та чи готові до цього медійники, а головне - глядачі.
Російський актор Іван Охлобистін у соцмережах заявляє, що бажає українцям, аби підірвали усі енергоблоки в країні, а люди загинули. Сергій Безруков підписав лист на підтримку жорсткої політики Путіна щодо України.
У той же час з українських екранів досі лунають епатажні жарти Охлобистіна в "Інтренах" (ТРК Україна), а Безруков у серіалі "Дільниця" (канал "Інтер") досі популяризує чесну та віддану російську міліцію.
В ходе боевых действий, которые сегодня ведёт украинская армия на востоке нашей страны, ею в основном используются те образцы военной техники и вооружения (ВВТ), которые достались Вооружённым Силам Украины (ВСУ) ещё с советских времён. Причём это справедливо для всей номенклатуры ВВТ, от стрелкового оружия до самолётов и вертолётов
Похожая ситуация с ВВТ и у боевиков незаконных вооружённых формирований (НЗФ), которые противостоят нашей армии на Донбассе. Хотя, о наличии полного спектра ВВТ у них, говорить сегодня не приходится.
В отношении применяемых в зоне конфликта ВВТ среди широких слоёв наших граждан ходит немало искажённой и перекрученной информации. Потому, сегодня мы начинаем цикл материалов, посвящённых теме – «Чем воюют на Донбассе?». Первый из них будет посвящён силовым ведомствам Украины, участвующим в АТО, и некоторым перспективам их перевооружения образцами продукции отечественного ОПК.
Війна з російськими найманцями на сході України, яку ми уже звикли називати АТО, за останніми даними, забрала життя майже 600 українських військових
Протистояння триває уже п’ятий місяць, і воно не матиме краю, поки через російський кордон йдуть каравани зброї для бойовиків, поки триває експорт смерті, каліцтв та руйнувань.
І поки десь на російських просторах їде таємнича «гуманітарна допомога» від «братнього народу» журналісти Еспресо.TV вирішили нагадати, яку «допомогу» Росія вже надала для Донбасу.
Cьогоднішня ситуація в Україні змушує кожного замислитися і відповісти на питання як знайти вихід із кризової ситуації, що склалась. Протягом місяця читачі ГУРТа відповідали на запитання "хто може допомогти Україні вийти з кризи". Результати виявились наступними:
Як бачимо, більшість читачів вважають, що вирішення проблем України залежить від кожного з нас. Також ми звернулись за коментарем до громадських активістів, представників громадських організацій та місцевої влади і запитали їх, чи погоджуються вони з такими результатами опитування та як бачать вирішення кризової ситуації в Україні.
Не стало відомого українського політика Івана Степановича Плюща
Про те, яким політичним златоустом увійде в історію Іван Плющ, пише "Ділова столиця".
Протягом політичної кар'єри він обіймав багато різних посад. Найбільш запам'ятався головуванням у Верховній Раді в буремні 90-ті, коли йому, колишньому компартійному діячеві, доводилося усмиряти у сесійній залі комуністів і різноманітних реваншистів, які ніяк не могли змиритися з незалежністю України. Сам Плющевий стиль ведення засідань ВР - це одна велика цитата. А його вислів "включіть мікрохвона у задньому проході" став своєрідною візитівкою цього політика. "ДС" вирішила згадати найяскравіші висловлювання Івана Степановича Плюща.
"З дитинства і по сьогодні від трудових ста грамів не відмовляюсь"
"Я за життя стiльки сала з'їв, що соромно свиням в очi дивитися"
"Перші двадцять років життя мене мучила одна думка: як наїстися"
"Колись Ленін писав, що ми досягнемо такої продуктивності праці, що відхожі місця будемо робити з дорогоцінного металу. От якби хтось підняв його років 20 тому і показав наші відхожі місця... Ви думаєте, чому нас весь світ так боявся? Тому що іноземцям ставало страшно, коли вони в наші громадські туалети заходили!"
...
На прошедших выходных почти десять миллионов китайских выпускников прошли через серьезное испытание. Они сдавали гаокао — общенациональные вступительные экзамены. Высокий бал — престижный вуз, а значит, и светлое будущее. И на пути к нему ни родители, ни сами абитуриенты не останавливаются ни перед чем. Так, некоторые нарушители пытались повысить свои шансы, используя высокотехнологичное оборудование. Может быть, кому-то это и помогло, но в это мало верится, учитывая жесткий контроль за соблюдением правил со стороны власти.
На днях полиция Китая опубликовала снимки некоторых из конфискованных устройств, которые мы решили вам показать.