Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 3
Незареєстровані: 3
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [220]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
 

» Усі блоги " » блог Віктора Коваленка [ Додати запис до власного блогу ]

Про "дешеві" кредити в Україні та ще раз про «Злет і занепад країн» 
ІЩЕ РАЗ З КНИГИ РУЧІРА ШАРМИ «Злет і занепад країн»
 
(Розділ 9 - «ПОЦІЛУНОК БОРГУ»; стор. 281, підрозділ: «ПРИВАТНИЙ СЕКТОР ВЕДУЧИЙ, ДЕРЖАВНИЙ – ВЕДЕНИЙ»).
«Посмертний розтин», здійснений після світової фінансової кризи 2008 року, доповнили наше розуміння механізмів фінансових криз і того, чому вони можуть бути послідовно виявлені через позики фінансових компаній і фізичних осіб. Основна відповідь полягає в тому, що приватний сектор – це місце, де зазвичай породжуються БОРГОВІ МАНІЇ (виділено мною).
… спочатку вплив інновацій дійсно сприяє економічному зростанню та доходам, надихаючи яскраві прогнози, які спонукають до ще більших запозичень.
… Ще хтось (?) починає пропонувати нові види позик для того, щоб «вечірка» не закінчувалася. Коли борг зростає відчутно швидше, ніж економіка, навіть добре керовані банки не можуть так швидко роздати настільки багато позик, не зробивши великих помилок. Що довше триває «гулянка» (-тим тяжче буває похмілля! Прим. моя), то більшими стають прмилки, оскільки у гру вступають все більш поступливі приватні кредитори (тут згадалося відоме прислів*я «ДЕШЕВА РИБКА, ТА ПОГАНА ЮШКА»!), надаючи кредити для все більш бездарніших (чи більш БЕЗГРАМОТНИХ?) приватних позичальників та інвесторів – ці профани описані у Зєлінскі (відомий банківський аналітик, автор п*єси «Поцілунок боргу»), як-от та багата домогосподарка, котра готова інвестувати у «чотири мільйони чого-небуть». Коли сплеск економічного зростання підживлюється надмірними кредитами – ВОНО ПРИРЕЧЕНЕ НА РУЙНУВАННЯ. (!!!)
Як ми тепер знаємо, у Сполучених Штатах цей процес ЕРОЗІЇ якості приватного кредитування супроводжувався підйомом «субстандартних» кредиторів (приціл в яких мабуть і був саме на безграмотних і довірливих позичальників, які скоріш за все не могли навіть «вивести процент від числа» (арифмет. визн.) ; прим. моя), частина з яких (кредиторів) пропонувала позики на оманливо простих умовах для некваліфікованих позичальників (по народному, а чи ще по чийому – «лохів»). І хоча ринок субстандартних кредитів відповідав лише за невелику кількість внутрішніх позик у США, він був КОНЦЕНТРОВАНИМ БОЛОТОМ із тих видів кредитів, які часто з*являються на пізніх стадіях кредитної маніїї (як у нас в Україні приблизно з 2010 року! – Он лайн-кредити, начеб-то легкі гроші і т.п.), надаючи можливість брати позики без копійки в кармані, без доказів працевлаштування та без позитивної кредитної історії. (!)
Зрештою «вечірка» закінчується серйозною фінансовою катастрофою… (а для приватних фізичних осіб – великими сімейними та життєвими негараздами, навіть аж до руйнування сімей, родинних та дружніх зв*язків, і в багатьох випадках – до фінансового рабства! А це ж зломані й скалічені людські долі й душі… Прим. моя)
 
 
І за всим цим «кредитним безумством-манією» стоїть так званий психологічно-збочений «СПЕКУЛЯТИВНИЙ КАПІТАЛ» (бож ВИРОБНИЧИЙ КАПІТАЛ вкладає у виробництво – див. публікації по книзі Генрі Форда «ЖИТТЯ МОЄ ТА РОБОТА»  основне кредо якого сформулював ще в 17-му столітті «барон» Ротшільд (аудіо інформація з українського «Суспільного радіо», січень 2020 року) для своїх спадкоємців та інших фінансофих спекулянтів, і звучало воно так:
«… найкраще (чи найдешевше? Прим. моя) скуповувати нерухомість тоді, коли на вулицях ллється кров (!)»
Або ж під час часто штучно створених фінансових криз (і політичних – також), бож, як відомо «… простіше ловити рибку в мутній воді».

ПРО ОБОВ'ЯЗКОВУ НАСТІЛЬНУ КНИГУ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ОЛІГАРХІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ
«ЛЮДИ! ДАВАЙТЕ ПРИСЛУХАЄМОСЬ ДО ПОРАД І ДУМОК МІЛЬЯРДЕРА, ЯКІ ПЕРЕВІРЕНІ ЧАСОМ І ПРАЦЕЮ!
  
Економіст Алан Тейлор та його колеги у детальному дослідженні фінансових криз аж з 1870 року дійшли висновку: «Ідея (чия?! Запит. моє), що фінансові кризи походять від фіскальних проблем (або ж державних запозичень) не підтверджується історією» (2014). (Хоча, на мою думку від вищезгаданих проблем найбільше страждав і страждає трудовий люд кожної країни!)
Джерела проблеми, як правило, криються у приватному секторі, хоча країни, які входять у кризу з великим державним боргом, будуть зазнавати більш тривалого та глибокого спаду, позаяк уряду буде складніше брати позики (знову ж таки це недобре слово «ПОЗИКИ»! Прим. моя) для фінансування антикризових заходів або стимулів.
… Інша причина полягає в тому, що, беручи надто багато позик для штучного продовження буму, уряди можуть посприяти посиленню кризи. (І знову ж таки найбільше страждатиме простий люд! Прим. моя).
ДИВНО ТІЛЬКИ, ЧОМУ КЕРМАНИЧІ ДЕРЖАВ НЕ МОЖУТЬ ( НЕ ХОЧУТЬ?) ВСТАНОВИТИ ВЕРХНЮ МЕЖУ % СТАВКИ ДЛЯ ЛЮБИХ ВИДІВ КРЕДИТУВАННЯ… СТРАЖДАЮТЬ, ЖЕ, ЇХНІ ПІДДАНІ?! ЧИ НЕ ТАК?


 
От такі невеселі мої роздуми проявилися в цих вище надрукованих рядках після прочитання книги «ЗЛЕТ І ЗАНЕПАД КРАЇН»…
І, повірте друзі, цієї публікації не з*явилося б якби я особисто не постраждав фінансово й морально через свою дитину, яку фінансові негідники й «вурдалаки» спокусили-втянули в свої ОМАНЛИВІ СУБСТАНДАРТНІ боргові ФІНАНСИ!!! Хоч я, в тому що сталося, не відкидаю і її особистої ПРОВИНИ.
І наостанок –
ЛЮДИ! БУДЬТЕ ПИЛЬНІ Й ОБЕРЕЖНІ Й НІ НА ЙОТУ НЕ ВІРТЕ СПЕКУЛЯТИВНИМ ГРОШАМ! А ЩЕ КРАЩЕ – НІКОЛИ І НІ В КОГО НЕ БЕРІТЬ В БОРГ ГРОШЕЙ! Проте, якщо вже так сталося -- то ШВИДЕНЬКО ПОВЕРНІТЬ ПОЗИКУ ПОЗИЧАЛЬНИКУ і… надалі «ПРОСТЯГАЙТЕ СВОЇ НОЖКИ ПО СВОЇЙ ОДЬОЖКІ»!ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 15.01.2020
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Віктора Коваленка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz