Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району  
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 4
Незареєстровані: 4
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональні блоги:
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [223]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]

 
Баштанка рекламна
 

  Вітаємо Вас! З листопада 2014 року на веб-порталі Баштанського району розпочав діяти розділ з блогами читачів сайту. Запрошуємо вас, шановний читачу, ознайомитися з матеріалами блогосфери Баштанського району. Активних і небайдужих земляків закликаємо відкрити Нашому сайті теж свій блог і ділитися з громадою своїми враженнями, переживаннями щодо основних подій суспільно-політичного життя громади Баштанки, області та України.


  За цим лінком повідомте адміністратора сайту про бажання відкрити власний блог.
 
» Розділ Блоги " містить 458 повідомлень [ Додати запис до власного блогу ]
Сторінки: « 1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 30 31 »

Поділіться з друзями інформацією про блоги у соціальних мережах:


   Щастя в обмані ( Або один кадр реальності)  Вона вже подивилася подарунок від  коханця - це був перстень з діамантом. Так, Андрій ще зранку передав цю річ, але швидко пішов, щоб ніхто не примітив. Що у мене за життя? Я обманюю двох чоловіків…. І всі можуть в один день стати нещасними...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 24.04.2015


  Боротьба ОУНівців Баштанщини проти націської окупації в роки другої Світової війни:
 
Ніна Олексіївна Борова - член Пісківського підпілля ОУН в роки Другої Світової війниНіні Олексіївна Борова член Пісківського підпілля ОУН в роки Другої Світової війни.Яка вона була молодою? Щоб уявити ось деякі документи з її слідчої справи. (Выписка из заседания ЦК МВД, МГБ и Прокуратури СССР от 28 июня 1948 г. Сов.секретно:» Заключенная Боровая Н. А. как особоопасный преступник подлежит содержанию в особом лагере МВД. Просим выслать наряд для этапирования в ссылку Боровую Н.А. 1925 г.р. Арестована 24.08.44г.)»
 ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Валентина Гриценка | логін на сайті: valentin_gricenko4 | Опубліковано: 23.04.2015
Коментарів - 1


  На початку дев’яностих років минулого століття доля вберегла мене від прірви безробіття. Я не опинився на узбіччі життя завдяки тому, що після закінчення відділення журналістики Київського інституту політології і соціального управління був направлений на престижну посаду власного кореспондента Миколаївської обласної газети "Южная правда". Ця посада гарантувала стабільну зарплату і мала чимало переваг у порівнянні з тими, хто працював у райцентрі. Згодом я все життя щиро дякував тодішньому першому секретареві Баштанського райкому Компартії України Володимиру Миколайовичу Хамчичу і тодішньому редактору газети «Южная правда» Анатолію Івановичу Самойленку, які сприяли моєму переведенню на посаду власкора обласної газети.
   Спогади, які пропоную сьогодні читачам – це лише окремі фрагменти з бурхливого життя дев’яностих років, які не претендують на всебічність і глибину висвітлення, в них відсутня хронологічна послідовність описуваних подій.  Присвячую їх пам’яті колег і соратників, які не дожили до наших днів.
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Олександра Басенка | логін на сайті: basenko | Опубліковано: 22.04.2015

Спочатку Муза нашіптує щось,
А потім приходить Натхнення – сповна!
А потім щось пишеться-«правиться»...*
А потім бринить, як струна,
Сердечний натягнутий нерв.
І все ради того одного,
Щоб склався (як вдасться) і стався «раптово»
Отой неповторний, поетичний
                                      Шедевр!

 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 22.04.2015


  Суботнього дня Дмитро з сусідом Степаном вирішили перелити дорогу весільному кортежу, а весільні свати за це мали пригостити їх чаркою горілки.
   З криниці біля обійстя Федька Терпуга набрали води і стали чекати. Як тільки на вулиці з’явилися уквітчані стрічками автомашини, почали від’єднувати від ланцюга відро. Оскільки воно було приклепане на совість, то вирішили нести воду для переливання разом з колодязним ланцюгом. Ланцюг бряжчав, скреготів незмазаний криничний барабан, гавкав хазяйський пес, почувши на вулиці підозрілу вовтузню. Незабаром вийшов власник криниці і заволав до любителів весільних звичаїв: " Ви куди забрали відро? Негайно віддайте відро!".
  Поливальники хлюпнули воду під колеса машини з весільної колони . Але зі святкового легковика вилізла перев’язана рушником огрядна тітка і замість того, щоб запропонувати чарку, заголосила...
  ...

 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Олександра Басенка | логін на сайті: basenko | Опубліковано: 20.04.2015


  Образа - це гнів. (Думки, які говорять)Образа – це гнів, але тихий і прихований.      Образлива людина егоїстична і тому, носить у собі план помсти дуже довго, який з роками стає страшним і жорстоким...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 20.04.2015
Коментарів - 1


  Малеча щойно повернулась з першовересневого свята і бавиться у свою гру: копіює окремі уривки всього, що відбувалось на урочистій шкільній лінійці.
  – Школа, шикуйсь! На державний прапор рівняйсь! Підняти державний прапор! – командує лідерка-першокласниця.
  Підняли на деревце якусь хустинку та й заспівали:
Ще не вмерла України
І слава і воля…

 
  Звісно ж, не все у них виходило як слід, бо деякі не знали слів, інші плутали мелодію, але ж співали так щиро і натхненно та ще й приклавши руки до сердець, що мимоволі подумалось: ось, нарешті, маємо справжніх маленьких патріотів.
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Олександра Басенка | логін на сайті: basenko | Опубліковано: 14.04.2015 
 
   У неділю, 5 квітня, у культурному житті району відбулася визначна подія – у Баштанці відкрито студію звукозапису! Це було подвійне свято, адже на професійній музичній апаратурі відбувся перший запис кількох пісень народного ВІА «Зоряний шлях» районного Будинку культури. Майстер-клас запису пісень для баштанських музикантів провів відомий звукорежисер Миколаївського артистично-рекламного агентства «EVENT» Ю. Ю. Храмов.
  Про можливості студії розповів її засновник та керівник народного ВІА «Зоряний шлях» В. Г. Коваленко: «Студія звукозапису – складна інтерактивна система. При її створенні враховувалося багато факторів, починаючи з правильного розрахунку акустичного дизайну і завершуючи пошуком музичного обладнання з оптимальним співвідношенням ціна-якість.
  В студії здійснюватиметься аудіозапис пісень, відбуватимуться музичні репетиції, творчі зустрічі. Безперечно, студія Відкриття музичної студії звукозапису принесе велику користь громаді міста, адже це ще один острівець культури у бурхливому морі життя
».
..
   ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 14.04.2015

Відкриття студії звукозапису Віктора Коваленка     Відкриття студії звукозапису Віктора Коваленка»     Відкриття студії звукозапису Віктора Коваленка     Відкриття студії звукозапису Віктора Коваленка     Відкриття студії звукозапису Віктора Коваленка


  Мелодії церковних дзвонів хвилюють багатьох з нас, змушують якось по особливому сприймати навколишній світ. Здається, що під час їх звучання якась життєстверджуюча сила робить наші думки чистими і світлими , а настрій урочисто - мажорним. Одним дзвін нагадує далеке дитинство, іншим - місця, де народилися і виросли , третім - величні куполи храмів і місця, по яких крокували під мелодії церковних дзвонів.
  - Чому так ? - запитую у дзвонаря Баштанської церкви Пресвятої Богородиці Богдана Петровича Березюка.
  - В таких відчуттях і відображається сила церковного дзвону , - відповідав співрозмовник - Адже він супроводжує людину все життя - від народження і до смерті. Крім заклику йти на молитву, дзвін сповіщає і про те, коли людині займатися працею і коли відпочивати. У далекі часи дзвони попереджали "сполоховим" дзвоном про загрозу стихійного лиха - урагану, повені, пожежі або про інші біди. А під повільні удари дзвону ховають померлих.
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Олександра Басенка | логін на сайті: basenko | Опубліковано: 14.04.2015
Коментарів - 2


Картинки по запросу картинка молитва к богу  Молитва - просьба всього. ( Думки, які говорять) Розбиваючи свої думки об скелі  труднощів, людина стає на шляху розпачі. Вона не знає що робити в житті і де її дорога.  Звертається до лікарів, психологів, а відповідей для себе не знаходить. І тоді, коли вже зовсім їй здається, що життя розбите і осколки не зібрати , приходить на думку слово Боже – молитва... 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 10.04.2015
Коментарів - 2


  - Ця людина - справжній життєлюб. Скільки разів доводилось бачити, як у мороз, дощ, снігову заметіль чи сорокаградусну спеку, він бадьоро крокує у своїх справах. І це, зважте, у свої вісімдесят чотири роки і чотири перенесених інсульти. Ось у кого є воля до життя.
  Ці слова сказані завідуючим неврологічним відділенням Баштанської центральної рай лікарні Іваном Івановичем Метєлєвим стосувалися Віктора Івановича Гапішка, людини з досить складною і заплутаною долею.
  - Але ж багато людей у райцентрі знали його як пияка,- заперечив я.
  - Це так. -підтвердив лікар. -але ж погодьтеся, скільки витримки у боротьбі за своє існування мала ця людина. Бувають такі пацієнти, що роками розповідають про свої страждання після інсульту, а цей вже на другий день забуває про все.
  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Олександра Басенка | логін на сайті: basenko | Опубліковано: 08.04.2015


  Очі восьмирічної дівчинки аж горять від захоплення. Їй так хочеться повідомити щось важливе.
  - А ви знаєте, ким був мій дід? Пожежником! Ось так ! Він стільки людей і майна врятував від вогню…
 Зважте: не безробітнім батьком, а саме дідом, колишнім пожежником, хвалилась мала перед іншими..
  А ось вже інша ситуація.
  - Миколо, у тебе дід помер, - каже один приятель іншому.
- Ну то й що? У мене ж є ще один, - безтурботно відповідає хлопець. Настільки відсутність діда у виховному процесі позначається у подальшому житті, особисто я відчув на самому собі.
  …На фотографії, датованій березнем 1942 року - моя п’ятнадцятирічна мати з пишною косою і брошкою на сукенці, поруч- її старший брат у здоровенному картузі, а між ними - мій дід у капелюсі, суворий і самовпевнений, як і личить бути сільському старості. Старостою його обрали односельчани на сільському сході, як одного з кращих бригадирів колгоспної польової бригади.

  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Олександра Басенка | логін на сайті: basenko | Опубліковано: 05.04.2015
Коментарів - 1


  Шістдесятилітній вік - для багатьох лише миттєва зупинка на трудовому шляху, і вони продовжують працювати, не помічаючи плину років. Кому з однолітків не зателефонуєш - всі залишились на своїх робочих місцях. А для мене 60 років - це рубіж, за яким починається найсумніша частина нашого життя - пенсійна старість. Як говорили древні філософи, всі хочуть дожити до старості, а коли доживають, то на неї ж і скаржаться.
  Років п’ять тому я мріяв про те, скільки вільного часу буде на пенсії. Ідеш куди захочеш і робиш те, що бажаєш. І ніяких переживань за невиконані плани, зірвані зустрічі, термінові завдання. А найбільше тішило те, що розмір пенсії все таки більший, ніж зарплата. Трохи тривожило те, що зникли робочі і святкові дні, а довгоочікувана "свобода" перетворилась у постійне чекання дня отримання пенсійних виплат.

  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Олександра Басенка | логін на сайті: basenko | Опубліковано: 05.04.2015
Коментарів - 1

   Старість приходить непомітно ("Життя без ретуші")     Старість приходить непомітно ("Життя без ретуші")»              
Телеканал Миколаїв - сюжет про проведення благодійного концерту для військових АТО.
Організатори - народний ВІА "Зоряний шлях" районного Будинку культури

 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 02.04.2015

   Відеосюжет про проведення благодійного концерту для військових АТО     Відеосюжет про проведення благодійного концерту для військових АТО»     Відеосюжет про проведення благодійного концерту для військових АТО         Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz