Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району  
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 1
Незареєстровані: 1
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональні блоги:
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [244]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]

 
Баштанка рекламна
 

  Вітаємо Вас! З листопада 2014 року на веб-порталі Баштанського району розпочав діяти розділ з блогами читачів сайту. Запрошуємо вас, шановний читачу, ознайомитися з матеріалами блогосфери Баштанського району. Активних і небайдужих земляків закликаємо відкрити Нашому сайті теж свій блог і ділитися з громадою своїми враженнями, переживаннями щодо основних подій суспільно-політичного життя громади Баштанки, області та України.


  За цим лінком повідомте адміністратора сайту про бажання відкрити власний блог.
 
» Розділ Блоги " містить 478 повідомлень [ Додати запис до власного блогу ]
Сторінки: « 1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 31 32 »

Поділіться з друзями інформацією про блоги у соціальних мережах:


  - Ця людина - справжній життєлюб. Скільки разів доводилось бачити, як у мороз, дощ, снігову заметіль чи сорокаградусну спеку, він бадьоро крокує у своїх справах. І це, зважте, у свої вісімдесят чотири роки і чотири перенесених інсульти. Ось у кого є воля до життя.
  Ці слова сказані завідуючим неврологічним відділенням Баштанської центральної рай лікарні Іваном Івановичем Метєлєвим стосувалися Віктора Івановича Гапішка, людини з досить складною і заплутаною долею.
  - Але ж багато людей у райцентрі знали його як пияка,- заперечив я.
  - Це так. -підтвердив лікар. -але ж погодьтеся, скільки витримки у боротьбі за своє існування мала ця людина. Бувають такі пацієнти, що роками розповідають про свої страждання після інсульту, а цей вже на другий день забуває про все.
  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Олександра Басенка | логін на сайті: basenko | Опубліковано: 08.04.2015


  Очі восьмирічної дівчинки аж горять від захоплення. Їй так хочеться повідомити щось важливе.
  - А ви знаєте, ким був мій дід? Пожежником! Ось так ! Він стільки людей і майна врятував від вогню…
 Зважте: не безробітнім батьком, а саме дідом, колишнім пожежником, хвалилась мала перед іншими..
  А ось вже інша ситуація.
  - Миколо, у тебе дід помер, - каже один приятель іншому.
- Ну то й що? У мене ж є ще один, - безтурботно відповідає хлопець. Настільки відсутність діда у виховному процесі позначається у подальшому житті, особисто я відчув на самому собі.
  …На фотографії, датованій березнем 1942 року - моя п’ятнадцятирічна мати з пишною косою і брошкою на сукенці, поруч- її старший брат у здоровенному картузі, а між ними - мій дід у капелюсі, суворий і самовпевнений, як і личить бути сільському старості. Старостою його обрали односельчани на сільському сході, як одного з кращих бригадирів колгоспної польової бригади.

  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Олександра Басенка | логін на сайті: basenko | Опубліковано: 05.04.2015
Коментарів - 1


  Шістдесятилітній вік - для багатьох лише миттєва зупинка на трудовому шляху, і вони продовжують працювати, не помічаючи плину років. Кому з однолітків не зателефонуєш - всі залишились на своїх робочих місцях. А для мене 60 років - це рубіж, за яким починається найсумніша частина нашого життя - пенсійна старість. Як говорили древні філософи, всі хочуть дожити до старості, а коли доживають, то на неї ж і скаржаться.
  Років п’ять тому я мріяв про те, скільки вільного часу буде на пенсії. Ідеш куди захочеш і робиш те, що бажаєш. І ніяких переживань за невиконані плани, зірвані зустрічі, термінові завдання. А найбільше тішило те, що розмір пенсії все таки більший, ніж зарплата. Трохи тривожило те, що зникли робочі і святкові дні, а довгоочікувана "свобода" перетворилась у постійне чекання дня отримання пенсійних виплат.

  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Олександра Басенка | логін на сайті: basenko | Опубліковано: 05.04.2015
Коментарів - 1

   Старість приходить непомітно ("Життя без ретуші")     Старість приходить непомітно ("Життя без ретуші")»              
Телеканал Миколаїв - сюжет про проведення благодійного концерту для військових АТО.
Організатори - народний ВІА "Зоряний шлях" районного Будинку культури

 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 02.04.2015

   Відеосюжет про проведення благодійного концерту для військових АТО     Відеосюжет про проведення благодійного концерту для військових АТО»     Відеосюжет про проведення благодійного концерту для військових АТО         


  Свої і  чужі. ( Думки, які говорять) 

 Хто дає точні параметри хорошої чи поганої людини? Невже всі ми ідеальні, що можемо судити про це?  Кожен має свої недоліки, а значить не може правильно дати оцінку тієї чи іншої особистості. Та все ж таки, люди погані чи хороші?
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 01.04.2015


 Невже я тут живу? (Думки, які говорять)
Після такого видовища мені стало гидко в душі. Невже це моє місто? Невже я тут живу?... Скоріше б зеленіла трава і цвіли дерева, а то оця картина навіює сум, що здається життя вже закінчилося на цій землі…. 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 30.03.2015
Коментарів - 5


Бувші регіонали перефарбувалися і знову лізуть до державного корита.
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Валентина Гриценка | логін на сайті: valentin_gricenko4 | Опубліковано: 30.03.2015
Коментарів - 3(дорога державного значення Н-11, яка проходить і по с. Виноградівка)
 
  25 березня у Баштанці відбулась зустріч начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимира Копіци та народного депутата Андрія Вадатурського з представниками бізнесу та громадськості Баштанського, Новобузького, Казанківського, Березнегуватського районів.
  Не переказуючи про що йшлася мова (коротко - у цій публікації), зазначу, що однин з голів райдержадміністрацій, присутніх на зустрічі, коли йшлася розмова про наші дороги вказав, що їх РДА скооперувала пальне місцевих сільгосптоваровиробників на проведення ремонту доріг (це зробив місцевий райавтодор). Звичайно, не капітальний ремонт, а ямковий. Про асфальтування мова не йшлася, це надто дорого. Тому роблю висновок, що цей "ремонт" робився так: на основу - трохи смоли, потім - жорства або щебінь (мілкої фракції), а під фінал - якийсь в'яжучий матеріал (але знову не асфальт). Постає питання - а скільки протримається такий ремонт дороги? Звісно, якщо це ремонт дороги вулиці всередині населеного пункту, то можливо 2-3 місяці. Проте якщо це дорога державного значення, як от Н-11, де їздять вантажні автомобілі понад 40-50 тон, то протримається дорога тиждень-два. Навіщо ж витрачати зусилля, а головне кошти сільгосптоваровиробників, яким і так нелегко сьогодні з цінами і на пальне, і на добрива, і на зерно?
  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 25.03.2015
Коментарів - 1

   Без державної підтримки дороги не відремонтувати (відео доріг)     Без державної підтримки дороги не відремонтувати (відео доріг)»     Без державної підтримки дороги не відремонтувати (відео доріг)         


  Сьогодні в час інформаційних технологій у кожного, хто має Інтернет, є можливість вільно висловлювати власну думку з тих, чи інших проблемних питань. Проте відповідальними публікацію може стати не  той, хто публікує, а той, у кого, тобто на якому веб-ресурсі, публікують матеріал. Так є і на нашому сайті. Мені, як адміністратору сайту "Баштанка та Баштанський район" ("Моя Баштанщина - мій рідний край!") іноді приходиться пояснювати, що ту, чи іншу статтю, публікували інші користувачі, а не адміністратор. Часто відвідувачі просто не звертають увагу на такі поняття, як "логін" користувача, "адміністратор", автор коментаря, та ін.  Крім того, адміністратор не зобов'язаний контролювати зміст публікацій інших користувачів, адже за їх достовірність несе відповідальність той, хто оприлюднює матеріал. Звичайно, для цього необхдіно нагадати тим користувачам, хто публікує новини, дописи у блогах, новини, статті про повну відповідальність за матеріли. Від них тільки вимагається дотримання певних правил, які для початку викладені для нашого з вами обговорення у цій публікації. Потім вони будуть розміщені у формі з публікацією статті у вигляді "так, як є", або ж у вигляді лінку, де буде повний опис правил.
  Запрошую, вас, друзі, переглянути правила і по-можливості висловити власну думку з цього приводу. Можливо певні твердження дублюються, можливо десь вже "занадто" розписано, а можливо ви знаєте веб-ресурс з іншими правилами, які можна взяти за основу...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 24.03.2015
Коментарів - 4Свора бувших регіоналі-депутатів не хоче визнавати росію агресором.
Потрібно зупинити зрадників.


 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Валентина Гриценка | логін на сайті: valentin_gricenko4 | Опубліковано: 20.03.2015


Росія повномаштабно грабує Україну.
Українська влада навіть санкцій проти росії не ввела.


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Валентина Гриценка | логін на сайті: valentin_gricenko4 | Опубліковано: 18.03.2015


                Різне ставлення ( Або один кадр реальностіВи нічого так і не зрозуміли,  жебрачі душі ваші, -вимовила Ксюха і вийшла.  Вона швидко спускалася сходинками  , а сльози свої вона, все таки, затримала і не випустила на волю. Бо ці люди не заслуговували на те, що б на них витрачати емоції.
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 17.03.2015


«Брат за Брата»* в пісні співається,
Але й сусід за суіда повинен стати.
Так раніше було й повинно так бути –
Тоді ніхто нас не зможе здолати!

Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 16.03.2015

   Брат за Брата     Брат за Брата»              Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz