Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району  
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональні блоги:
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [185]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]

 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

  Вітаємо Вас! З листопада 2014 року на веб-порталі Баштанського району розпочав діяти розділ з блогами читачів сайту. Запрошуємо вас, шановний читачу, ознайомитися з матеріалами блогосфери Баштанського району. Активних і небайдужих земляків закликаємо відкрити Нашому сайті теж свій блог і ділитися з громадою своїми враженнями, переживаннями щодо основних подій суспільно-політичного життя громади Баштанки, області та України.


  За цим лінком повідомте адміністратора сайту про бажання відкрити власний блог.
 
» Розділ Блоги " містить 419 повідомлень [ Додати запис до власного блогу ]
Сторінки: « 1 2 ... 25 26 27 28 »

Поділіться з друзями інформацією про блоги у соціальних мережах:


До кожної людини колись приходить Мить
Переосмислення всього свого життя –
Того відрізку Часу, що в Небуття летить...

Мабуть це те, що з перших днів своїх
Побачив і почув, що зрозумів і що відчув
І що зробив для тих, своєму серцю дорогих,
До чого доторкнувся й чого... позбувся


...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 28.11.2014


допоможемо нашим воїнам  25 листопада на офіційному Інтернет сайті Кабінету Міністрів України прес-службою Міністерства оборони України оприлюднено інформацію про благодійну допомогу в рамках акції “Підтримай Українську армію”1.
  Цифри, як для пересічного українця значні, але для цільового придбання техніки – не дуже. Наприклад лише один БТР2 швидкої медичної допомоги, на яку надавала кошти громада Миколаївщини коштує понад 2 млн. грн., а про придбання літаків й мови не може бути – надто дорого. Але додавши народні кошти до фінансових вливань, які робив Уряд в Українську Армію у цьому році, вийде достатня сума, щоб наші військові були забезпечені усім для захисту нашої держави. Здавалося і волонтерів не треба, бо ж армія за ці кошти і одягнена, і нагодована. Проте насправді ситуація набагато гірша. Сьогодні спілкувався з баштанським підприємцем, який особисто відвозив допомогу нашим військовим (спільно з підприємцями з інших районів для військових Казанківського, Баштанського та Новобузького районів). За його словами, наші хлопці одягнені і нагодовані лише завдяки волонтерам. Держава надала зброю і техніку (не йде в порівняння з нашим ворогом). А це при тому, як щодня ми чуємо які суми йдуть на матеріально-технічне забезпечення військових! Крім того, генерали звітують, що наші військові одягнені по-зимовому. Навіщо ця брехня від влади, особливо від військових, я не розумію, тим більше, що волонтери все-одно розкажуть про реальний стан справ у війську. Правду кажуть у народі: «Кому війна, а кому мати рідна».
  Який буде бойовий дух наших військових, якщо за словами одного солдата з села (проживає в районі) їх частина лише на тому тижні була забезпечена теплим взуттям. А скільки днів майже зимова погода у країні?
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 26.11.2014
Коментарів - 8


зустріч бійців, зустріч бійців АТО, Новий Буг, адміністративна реформа  Віднедавна здобутки Баштанського району порівнюють зі здобутками сусідів-новобужан. Це пов’язане перш за все з адміністративно-територіальною реформою в Україні, яка з об’єктивних причин вже кілька років поспіль не може стартувати1. Тож маємо поки здорову конкуренцію з нашим сусідом. Крім того, необхідно усі позитивні моменти суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку переймати один у одного. Погано, що в деяких ініціативах громада Нового Бугу на крок випереджає нас, зокрема щодо відношення до учасників АТО.

  Скажіть, чи ви чули, щоб у Баштанському районі належним чином зустрічали наших воїнів – учасників АТО, які приходять з відпусток? Я не чув, а ви? Мабуть теж не чули. А наші сусіди зустрічали! Урочисто зустрічали! І не сьогодні, не вчора, а три місяці назад! Переконаний, що хлопці-новобужани, які прибули у відпустку високо оцінять дану зустріч і, можливо, у них не так буде щеміти серце, коли вони бачитимуть розмірений уклад життя у тилу та порівнюватимуть його з тими жахіттями, які довелося пережити на передовій.
..
   ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 25.11.2014
Коментарів - 4
 
  Баштанська організація ВО "Свобода" готує привітання бійцям АТО на День Святого Миколая
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Валентина Гриценка | логін на сайті: doktorzlo | Опубліковано: 25.11.2014


"Мудрі" дорослі. ( Думки, які говорять)Коли була я ще мала,то думала , що всі дорослі-святі...Довірлива була,
Та вірила їм всім наосліп. І. Пшиченко


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 24.11.2014


Увіковічити память небесної сотні - це не політика,
це наша кровна історія.


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Валентина Гриценка | логін на сайті: doktorzlo | Опубліковано: 21.11.2014

   Ми були свідками тих подій     Ми були свідками тих подій»              


Кожен грішний   (Думки, які говорять.)
   Тож люди карають себе самі, наносячи особисті рани, які можуть призвести до життєвої трагедії. І тільки чуємо: Боже, за  що? - Я ж такий хороший, а сусід мій - гад. Та не за що, а навіщо. А Бог не наказує, бо Він – є любов і премудрість…
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 21.11.2014
Коментарів - 3


  Придумана війна (Думки, які говорять)   Придумана війна  людей, братів , сестер, сусідів, країн і мов…. Як багато війн… Але війна починається із жадібності і заздрості  людської…. Вона починається там, де вже немає місця для духовності...     
     
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 18.11.2014
Коментарів - 3Трохи про інформаційну підтримку благодійної допомоги жителів району на потреби військовим з Баштанщини,
які перебувають у зоні АТО. На завершення відео - про допомогу від пенсіонера, яка проживає у м. Баштанка
Відео...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 18.11.2014


Ганьба тим хто ігнорує увіковічування пам'яті захисникам України, тим які загинули. Тим які зараз дивляться в очі смерті...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Валентина Гриценка | логін на сайті: doktorzlo | Опубліковано: 17.11.2014
Коментарів - 7


Сукня із осені. ( Або один кадр реальності)
             
   Все приходить і все повторюється, і відмирає. Але те , що було прекрасне у житті людини-може бути  один    раз….. Події     повторюються, а почуття різні, відчуття щастя, або печалі кожен ра  різняться,  як і осінь…
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 16.11.2014
Коментарів - 3


Жити по- іншому. ( Або один кадр реальності)
Я чомусь боюся, що мене осудять люди, скажуть, що не гарна господиня. Тридцять п’ять років, а боюся слів людей. Все, досить, - сказала в голос  Наталія, – завтра піду до перукарні і пофарбую  своє волосся...
 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 14.11.2014Влада слабка і ледача. Ціни стрімко ростуть.
Це може спричинити до масових заворушень
...
 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Валентина Гриценка | логін на сайті: doktorzlo | Опубліковано: 13.11.2014
Коментарів - 4


Один кадр реальності.Все мала ця людина, а тепер шукає подругу життя. Чомусь, думаємо, що будемо все життя молодими і гарними і ніколи не прийде старість. А от виходить, що старість треба відробити в молодості і зберегти коло себе тих, хто найдорожчий і найрідніший... 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 13.11.2014
Коментарів - 4


  В Державному архіві Миколаївської області зберігається справа №9240с репресованого Калініченка Василя Федоровича,  1891 року народження, уродженця хутору Комендантове Дубов’язівського району Чернігівської області,  що до свого арешту очолював Баштанську МТС (машино-тракторну станцію).
  Підґрунтям до фабрикування справи проти Калініченка В.Ф. стала заява від травня 1936 року, до секретаря ЦК КП(б)У Постишева П.П. колишнього жителя с.Баштанки і службовця Баштанської МТС тов. (товариш) М. В ній він подавав директора МТС, як колишнього білого офіцера, поміщика, вбивці двох колгоспних дітей, розкрадача колективного майна та інше.
  З матеріалів слідства стало відомо, що Калініченко В.Ф. почав працювати в Баштанській МТС з 1930 року, а 1934 року згадується як директор МТС. В 1937 році, на час арешту директора, Баштанська МТС обслуговувала 30 колгоспів району, машино-тракторний парк нараховував близько 250 одиниць техніки. МТС працювало, тримаючи досить високі показники в складник умовах матеріально-технічного забезпечення.
  Калініченка В.Ф. було заарештовано 11 вересня 1937 року та направлено в тюрму НКВС м.Одеси.
  В розгляді справи трійка «виявила», що Калініченко В.Ф. походив з заможної селянської  сім’ї, а його батько був Конотопським повітовим старшиною, протягом 30 років.  Те що, він служив в вахмістром в царській армії під час першої світової війни. З 1917 по 1920 роки входив до боротьбистської організації в м.Черкаси, а 1935 році його було втягнуто в українську контрреволюційну націоналістичну організацію.
..
  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Олега Требуха | логін на сайті: trebuholeg | Опубліковано: 13.11.2014
Коментарів - 2Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz