Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка з Баштанки
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [158]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Віктора Коваленка
Блог містить 158
повідомлень
[ Додати запис до власного блогу ]
Сторінки: « 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 »

Поділіться з друзями інформацією про блог Віктора Коваленка у соціальних мережах:


Вже відійшла від нас «Зима-2015»...
Але вірш, який написався тоді, мабуть актуальний і тепер – посеред «Весни-2016».
Яка то вона буде, ця весна?

Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 20.03.2016


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 08.03.2016

   До 8 березня     До 8 березня»              


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 25.01.2016

   Нашим славним захисникам Вітчизни - вірш-присвята     Нашим славним захисникам Вітчизни - вірш-присвята»     Нашим славним захисникам Вітчизни - вірш-присвята         


Шановні баштанчани та жителі Новобузького і Казанківського районів!
  У кожного з нас бували в житті моменти, коли потрібно було приймати рішення, до якого, м’яко кажучи, не «лежала душа»!
  Отак і я, прочитавши в нашій районці «Голос Баштанщини» замітку-звернення про збір підписів до петиції Президенту України щодо капітального ремонту автодороги Н-11, прийняв таке рішення. Тобто підтримав вищезгадану петицію.
  Хоча вважав і вважаю принизливим по суті для себе та й для всіх нас просити «керманичів» країни виконання їхніх же конституційних обов’язків! Простіше кажучи, щоб вони дбали про добробут І комфорт українських громадян. (А хто з нами не згоден – тому нехай в роті пір’я поросте!)*
  Але згадавши скільки людей потерпає під час руху в напрямку (бо ж автодороги там просто не існує!) міста Кривий Ріг, я, «плюнувши» на власну гордість і амбіції,  підписав дану петицію. До чого, абсолютно щиро, й закликаю жителів усіх трьох районів!
  А ще прошу колег-блогерів звернутись до своїх прихильників з аналогічною пропозицією – можливо 25 000 людських підписів допоможуть зрушити вкрай потрібне, життєво важливе діло з «мертвої точки», на що я дуже-дуже сподіваюсь!

 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 06.01.2016
Коментарів - 6

Звернення до блогерів та жителів Баштанського, Новобузького та Казанківського районів щодо ремонту дороги Н-11     Звернення до блогерів та жителів Баштанського, Новобузького та Казанківського районів щодо ремонту дороги Н-11»     Звернення до блогерів та жителів Баштанського, Новобузького та Казанківського районів щодо ремонту дороги Н-11     Звернення до блогерів та жителів Баштанського, Новобузького та Казанківського районів щодо ремонту дороги Н-11     Звернення до блогерів та жителів Баштанського, Новобузького та Казанківського районів щодо ремонту дороги Н-11


  Дядя Льоня. Мусійович. Леронід Мусійович Кльосов.
  Дванадцять років як не стало цього воістину світлого і мудрого чоловіка. І це, на моє глибоке переконання, велика була втрата для нашого міста та району!
  Політрепресований, в’язень комуністичних таборів, людина складної, трагічної долі, але не зломлений і не озлоблений, він, як говориться «з нуля» створив Баштанський краєзнавчий музей, самотужки збираючи по всьому нашому району та й області  для нього експонати. Леонід Мусійович вів листування та особисто їздив в московський, ленінградський (теперішній Санкт-Петербург)  та інші державні архіви тодішнього Радянського Союзу, де відшукував документальні свідчення про заселення та розвиток нашого краю та міста. Зокрема з Санкт-Петербургу привіз офіційно завірені копії документів, які засвідчували той факт, що наша Баштанка заснована приблизно на сорок років раніше ніж місто Миколаїв!
 
  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: VICTKOvalenko2011 | Опубліковано: 08.12.2015
Коментарів - 3


Шановні, дорогі моєму серцю земляки-баштанці!
 
  Нелегкий, тривожний час переживає наша держава, а разом з нею й ми. Але є надія, що все наладиться і уладиться, як в державі так і в кожного особисто – бо ми того варті!
  Бо ж ми любимо Україну (хоч, на жаль, і не всі!), любимо цю святу землю на якій живемо. Але любов до Батьківщини розпочинається з любові до тієї «маленької» батьківщини* де народився і виріс, де зустрів своє перше кохання і де зростають або вже зросли твої діти й онуки, а в декого й правнуки.
Та чи ж може бути ця любов повноцінною, якщо ти не цікавишся кожного дня, що відбувається на твоїй «маленькій» батьківщині? Чим живуть інші її громадяни – дорослі й малі? Якими здобутками й перемогами вона славиться серед тисяч і тисяч міст і містечок по всій нашій славній Україні та якими, врешті-решт, проблемами і негараздами вона переймається?!
  Адже кожен народ, кожна нація у всьому сучасному, такому заглобалізованому світі, цінує передусім своє рідне, національне, а тому й неповторне! Навіть якщо оте «своє» гірше й слабше ніж у когось.
  Бо ж воно – своє!
Тому я й наважився звернутись до всіх вас, шановних жителів нашого міста Та району, а передусім до творчих людей – музикантів, поетів, художників та поціновувачів мистецтва: «Давайте підтримаємо інформаційне джерело про життя-буття нашої маленької батьківщини – Баштанського району і підпишемся на цікавий, об’єктивний, пізнавальний та й просто людяний «Голос Баштанщини».
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: VICTKOvalenko2011 | Опубліковано: 16.11.2015
Коментарів - 3

   Давайте підтримаємо газету «Голос Баштанщини»     Давайте підтримаємо газету «Голос Баштанщини»»               
  29 вересня 2015 року в місті Миколаєві відбувся 10-й ювілейний міський фестиваль «Песни старого яхт-клуба». Наше місто на ньому з великим успіхом представив народний ВІА «Зоряний шлях» (кер. В.Коваленко).
  Були виконані дві прем’єрні  композиції – «Струна звонкая» (сл.В.Шведова, в редакції В.Коваленка, муз. В.Коваленка) та музична  інструментально-вокальна композиція «Пам’ять» (автор В.Коваленко).
  Фестиваль продовжувався більше шести годин, в ньому прийняли участь близько п’ятидесяти виконавців – як гуртів так і солістів.
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 10.11.2015

«Песни старого яхт-клуба» - 2015     «Песни старого яхт-клуба» - 2015»     «Песни старого яхт-клуба» - 2015     «Песни старого яхт-клуба» - 2015    


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: VICTKOvalenko2011 | Опубліковано: 23.10.2015

Дочери Светлане и её друзьям     Дочери Светлане и её друзьям»     Дочери Светлане и её друзьям     Дочери Светлане и её друзьям     Дочери Светлане и её друзьям


Шановні співаки, музиканти та істинні шанувальники Її Величності МУЗИКИ!
Від усього свого серця вітаємо вас зі святом Мови Всесвіту – Всесвітним Днем Музики.

Бажаємо вам щоденного творчого натхнення, здійснення творчих задумів
та прихильності ваших слухачів та глядачів!
 
З найкращими побажаннями до всіх вас –
композитор та поет Віктор Коваленко та народний ВІА «Зоряний шлях»
                      м.Баштанка
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: VICTKOvalenko2011 | Опубліковано: 08.10.2015


Пропоную переглянути фотографії з виступу ВІА "Зоряний шлях" та учнів Баштанської ДМШ на День міста 16.09.2015 року на сцені Баштанського РБК. Виконувалася пісня "Моя Баштанка" (сл. Любові Крамаренка, музика В. Коваленка). Від Баштанської міської ради була оголошена подяка з нагоди 20-річчя написання пісні - неофіційного гімну нашого міста.
  19 вересня цього року, в рамках святкування 209-ї річниці заснування м. Баштанки-Полтавки, на території мікрорайону «Сільгосптехніка» відбувся концерт народного ВІА «Зоряний шлях».
  Всіх присутніх поздоровила зі святом ініціатор та організатор цього заходу, в.о. мера нашого міста Лілія Атнажева.
  В концертній програмі було багато цікавих номерів – як вже відомих українських шлягерів так І авторських пісень Віктора Коваленка та Лариси Шулюк, зокрема «Баштанчаночка-україночка».
  У виконанні дітей-учнів Баштанської ДМШ (кер. Л. Шулюк), «Лісова казка», (Валентина Стоянова), а також відбулася прем’єра (в м.Баштанка) пісні В.Коваленка «Старый яхт-клуб», присвяченої Миколаївському міському фестивалю «Песни старого яхт-клуба».
  Пропоную відвідувачам мого блогу фото з концерту та відео з виступу на фестивалі.
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: VICTKOvalenko2011 | Опубліковано: 24.09.2015

Концерт народного ВІА «Зоряний шлях»     Концерт народного ВІА «Зоряний шлях»»     Концерт народного ВІА «Зоряний шлях»     Концерт народного ВІА «Зоряний шлях»     Концерт народного ВІА «Зоряний шлях»Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz