Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка з Баштанки
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [190]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Віктора Коваленка
Блог містить 190
повідомлень
[ Додати запис до власного блогу ]
Сторінки: « 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 »

Поділіться з друзями інформацією про блог Віктора Коваленка у соціальних мережах:


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 01.04.2016
Коментарів - 4

   Достали!     Достали!»              


Вже відійшла від нас «Зима-2015»...
Але вірш, який написався тоді, мабуть актуальний і тепер – посеред «Весни-2016».
Яка то вона буде, ця весна?

Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 20.03.2016


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 08.03.2016

   До 8 березня     До 8 березня»              


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 25.01.2016

   Нашим славним захисникам Вітчизни - вірш-присвята     Нашим славним захисникам Вітчизни - вірш-присвята»     Нашим славним захисникам Вітчизни - вірш-присвята         


Шановні баштанчани та жителі Новобузького і Казанківського районів!
  У кожного з нас бували в житті моменти, коли потрібно було приймати рішення, до якого, м’яко кажучи, не «лежала душа»!
  Отак і я, прочитавши в нашій районці «Голос Баштанщини» замітку-звернення про збір підписів до петиції Президенту України щодо капітального ремонту автодороги Н-11, прийняв таке рішення. Тобто підтримав вищезгадану петицію.
  Хоча вважав і вважаю принизливим по суті для себе та й для всіх нас просити «керманичів» країни виконання їхніх же конституційних обов’язків! Простіше кажучи, щоб вони дбали про добробут І комфорт українських громадян. (А хто з нами не згоден – тому нехай в роті пір’я поросте!)*
  Але згадавши скільки людей потерпає під час руху в напрямку (бо ж автодороги там просто не існує!) міста Кривий Ріг, я, «плюнувши» на власну гордість і амбіції,  підписав дану петицію. До чого, абсолютно щиро, й закликаю жителів усіх трьох районів!
  А ще прошу колег-блогерів звернутись до своїх прихильників з аналогічною пропозицією – можливо 25 000 людських підписів допоможуть зрушити вкрай потрібне, життєво важливе діло з «мертвої точки», на що я дуже-дуже сподіваюсь!

 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 06.01.2016
Коментарів - 6

Звернення до блогерів та жителів Баштанського, Новобузького та Казанківського районів щодо ремонту дороги Н-11     Звернення до блогерів та жителів Баштанського, Новобузького та Казанківського районів щодо ремонту дороги Н-11»     Звернення до блогерів та жителів Баштанського, Новобузького та Казанківського районів щодо ремонту дороги Н-11     Звернення до блогерів та жителів Баштанського, Новобузького та Казанківського районів щодо ремонту дороги Н-11     Звернення до блогерів та жителів Баштанського, Новобузького та Казанківського районів щодо ремонту дороги Н-11


  Дядя Льоня. Мусійович. Леронід Мусійович Кльосов.
  Дванадцять років як не стало цього воістину світлого і мудрого чоловіка. І це, на моє глибоке переконання, велика була втрата для нашого міста та району!
  Політрепресований, в’язень комуністичних таборів, людина складної, трагічної долі, але не зломлений і не озлоблений, він, як говориться «з нуля» створив Баштанський краєзнавчий музей, самотужки збираючи по всьому нашому району та й області  для нього експонати. Леонід Мусійович вів листування та особисто їздив в московський, ленінградський (теперішній Санкт-Петербург)  та інші державні архіви тодішнього Радянського Союзу, де відшукував документальні свідчення про заселення та розвиток нашого краю та міста. Зокрема з Санкт-Петербургу привіз офіційно завірені копії документів, які засвідчували той факт, що наша Баштанка заснована приблизно на сорок років раніше ніж місто Миколаїв!
 
  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: VICTKOvalenko2011 | Опубліковано: 08.12.2015
Коментарів - 3


Шановні, дорогі моєму серцю земляки-баштанці!
 
  Нелегкий, тривожний час переживає наша держава, а разом з нею й ми. Але є надія, що все наладиться і уладиться, як в державі так і в кожного особисто – бо ми того варті!
  Бо ж ми любимо Україну (хоч, на жаль, і не всі!), любимо цю святу землю на якій живемо. Але любов до Батьківщини розпочинається з любові до тієї «маленької» батьківщини* де народився і виріс, де зустрів своє перше кохання і де зростають або вже зросли твої діти й онуки, а в декого й правнуки.
Та чи ж може бути ця любов повноцінною, якщо ти не цікавишся кожного дня, що відбувається на твоїй «маленькій» батьківщині? Чим живуть інші її громадяни – дорослі й малі? Якими здобутками й перемогами вона славиться серед тисяч і тисяч міст і містечок по всій нашій славній Україні та якими, врешті-решт, проблемами і негараздами вона переймається?!
  Адже кожен народ, кожна нація у всьому сучасному, такому заглобалізованому світі, цінує передусім своє рідне, національне, а тому й неповторне! Навіть якщо оте «своє» гірше й слабше ніж у когось.
  Бо ж воно – своє!
Тому я й наважився звернутись до всіх вас, шановних жителів нашого міста Та району, а передусім до творчих людей – музикантів, поетів, художників та поціновувачів мистецтва: «Давайте підтримаємо інформаційне джерело про життя-буття нашої маленької батьківщини – Баштанського району і підпишемся на цікавий, об’єктивний, пізнавальний та й просто людяний «Голос Баштанщини».
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: VICTKOvalenko2011 | Опубліковано: 16.11.2015
Коментарів - 3

   Давайте підтримаємо газету «Голос Баштанщини»     Давайте підтримаємо газету «Голос Баштанщини»»               
  29 вересня 2015 року в місті Миколаєві відбувся 10-й ювілейний міський фестиваль «Песни старого яхт-клуба». Наше місто на ньому з великим успіхом представив народний ВІА «Зоряний шлях» (кер. В.Коваленко).
  Були виконані дві прем’єрні  композиції – «Струна звонкая» (сл.В.Шведова, в редакції В.Коваленка, муз. В.Коваленка) та музична  інструментально-вокальна композиція «Пам’ять» (автор В.Коваленко).
  Фестиваль продовжувався більше шести годин, в ньому прийняли участь близько п’ятидесяти виконавців – як гуртів так і солістів.
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 10.11.2015

«Песни старого яхт-клуба» - 2015     «Песни старого яхт-клуба» - 2015»     «Песни старого яхт-клуба» - 2015     «Песни старого яхт-клуба» - 2015    


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 23.10.2015

Дочери Светлане и её друзьям     Дочери Светлане и её друзьям»     Дочери Светлане и её друзьям     Дочери Светлане и её друзьям     Дочери Светлане и её друзьямЗгідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz