Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка з Баштанки
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [175]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Віктора Коваленка
Блог містить 175
повідомлень
[ Додати запис до власного блогу ]
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 11 12 »

Поділіться з друзями інформацією про блог Віктора Коваленка у соціальних мережах:


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 19.12.2016

Презентація книги Діани Хижняк     Презентація книги Діани Хижняк»     Презентація книги Діани Хижняк     Презентація книги Діани Хижняк     Презентація книги Діани Хижняк
 
  Вперше в історії Баштанщини, на слова та музику місцевих авторів зроблений відео кліп і пісня про наше рідне місто отримала (за сучасними мірками) завершену форму! І тим більше приємно, що всі учасники телезйомок, і дорослі й малі – жителі Баштанки. Та й два дні з трьох, протягом яких велися зйомки, творчо і з повною віддачею попрацювали наші місцеві телеоператори Валерій Матвієнко і Дмитро Борохов, за що їм величезне «Дякуємо!» (а, загалом, робочий процес тривав з травня по вересень місяць ц.р. і на 99,9% це все – оригінальні зйомки). До речі, в цьому проекті було задіяно близько ста осіб.
 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 10.10.2016

Отже – звершилося!     Отже – звершилося!»     Отже – звершилося!     Отже – звершилося!     Отже – звершилося! 
   Знову й знову подумки повертаюся до двадцятирічного «життя» пісні «Моя Баштанка»… Пригадуються виступи на різних сценах і концертних площадках, згадуються села і міста  де вона прозвучала – Миколаєв та вся Миколаївщина, Баштанка та Баштанщина, Кіровоград (Кропивницький), Луцьк, Радехів, Одеса, Кривий Ріг, а завдяки республіканському радіо й Миколаївські державній ТРК її почула і побачила вся Україна! Також, завдяки нашим землякам з української діаспори та Інтернету, вона давно вже відома в країнах близького та дальнього зарубіжжя. В різний час, разом із «Зоряним шляхом»,  цю пісню виконували Таня та Олександр Сушицькі, Анна та Микола Гамалій, Олександр Савенко, Таня Стародубцева, Володимир Золотарьов, Володимир Вакар, Леонід Камєнєв, Ігор Асманов, Григорій Рижик, Таня Вокалюк та Наташа Коваленко, Алла Бояришева та Світлана Коваленко, Сергій Значок, Володя Заболотній, вихованки шоу-студії «Небесні ластівки», учні Баштанської ДМШ  і… Вибачте, друзі, якщо когось ще не згадав!
   «Моя Баштанка»…
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 16.09.2016

Повертаючись до двадцятирічного «життя» пісні «Моя Баштанка»… (цикл «З творчого архіву»)     Повертаючись до двадцятирічного «життя» пісні «Моя Баштанка»… (цикл «З творчого архіву»)»     Повертаючись до двадцятирічного «життя» пісні «Моя Баштанка»… (цикл «З творчого архіву»)     Повертаючись до двадцятирічного «життя» пісні «Моя Баштанка»… (цикл «З творчого архіву»)     Повертаючись до двадцятирічного «життя» пісні «Моя Баштанка»… (цикл «З творчого архіву»)


  Сьогодні на власному блозі я розпочинаю цикл публікацій «З творчого архіву». Перший пост буде про події, що стосуватимуться пісні «Моя Баштанка». Прикметно, що саме перед 210-річчям нашого міста «З творчого архіву» присвячена пісні, що вже давно стала неофіційним гімном Баштанки.
  Отже, у подорож в минуле!
 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 08.09.2016

«Моя Баштанка» - перша публікація циклу «З творчого архіву»     «Моя Баштанка» - перша публікація циклу «З творчого архіву»»     «Моя Баштанка» - перша публікація циклу «З творчого архіву»     «Моя Баштанка» - перша публікація циклу «З творчого архіву»     «Моя Баштанка» - перша публікація циклу «З творчого архіву»


  23 серпня ц.р. відбулася – промайнула, як мить, зустріч, до якої я зі своїми колегами по ансамблю «Зоряний шлях» Ларисою Шулюк та Любов*ю Курочкіною готувались майже два місяці...
  ..
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 02.09.2016

Європа - це ми!     Європа - це ми!»     Європа - це ми!     Європа - це ми!     Європа - це ми!


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 22.08.2016

   Вітання з Днем Незалежності     Вітання з Днем Незалежності»     Вітання з Днем Незалежності         Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz