Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району  
 
Головне меню сайту
  НОВИНИ
  СТАТТІ
  БЛОГИ БАШТАНЧАН
  ФОТОАЛЬБОМ
  БАШТАНКА TV
  Пошук земляків
  Безкоштовні об'яви

  Проекти та важливі публікації
адмін | відгуки | обмін
Підприємства, установи:
- «Голос Баштанщини»: реклама та публікації
- Баштанський відділ поліції
- Університет «Україна» в м. Баштанка
- КП «Міськводоканал»
- Баштанське УЕГГ
- Управління статистики
- Фонд соцстрахування
- Баштанський РС ГУ ДСНС
- Відділ лабораторних досліждень
- Управління державного казначейства
- Управління Держпродспоживслужби

Баштанка та район є тут:
Баштанка на facebook  Баштанка на vkontakte Instagram Баштанка Баштанка в Однокласниках  Новини Баштанки та району в Твіттері

- сайт до 2007 року -


Переглядають сайт: 1
Незареєстровані: 1
Користувачі: 0

Пошук на сайті від Google

Зверніть увагу!
Тут може бути
Ваша реклама!

вхід на сайт

Персональні блоги:
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [236]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]

 
Баштанка рекламна
 

  Вітаємо Вас! З листопада 2014 року на веб-порталі Баштанського району розпочав діяти розділ з блогами читачів сайту. Запрошуємо вас, шановний читачу, ознайомитися з матеріалами блогосфери Баштанського району. Активних і небайдужих земляків закликаємо відкрити Нашому сайті теж свій блог і ділитися з громадою своїми враженнями, переживаннями щодо основних подій суспільно-політичного життя громади Баштанки, області та України.


  За цим лінком повідомте адміністратора сайту про бажання відкрити власний блог.
 
» Розділ Блоги " містить 471 повідомлень [ Додати запис до власного блогу ]
Сторінки: « 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 31 32 »

Поділіться з друзями інформацією про блоги у соціальних мережах:


  Дядя Льоня. Мусійович. Леронід Мусійович Кльосов.
  Дванадцять років як не стало цього воістину світлого і мудрого чоловіка. І це, на моє глибоке переконання, велика була втрата для нашого міста та району!
  Політрепресований, в’язень комуністичних таборів, людина складної, трагічної долі, але не зломлений і не озлоблений, він, як говориться «з нуля» створив Баштанський краєзнавчий музей, самотужки збираючи по всьому нашому району та й області  для нього експонати. Леонід Мусійович вів листування та особисто їздив в московський, ленінградський (теперішній Санкт-Петербург)  та інші державні архіви тодішнього Радянського Союзу, де відшукував документальні свідчення про заселення та розвиток нашого краю та міста. Зокрема з Санкт-Петербургу привіз офіційно завірені копії документів, які засвідчували той факт, що наша Баштанка заснована приблизно на сорок років раніше ніж місто Миколаїв!
 
  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: VICTKOvalenko2011 | Опубліковано: 08.12.2015
Коментарів - 3


 Перша збірка ( Або один кадр реальності)Чому я пишу свої вірші? – Не знаю? Але ж хтось мені надсилає такі думки, які лягають на папері?.... Після смерті, мабуть, взнаю…
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 08.12.2015


 Психологічна замальовка.( "Помішані" на брехні)  Люди живуть у суцільній брехні. Вони " помішані" на брехні. Всяке діло, яке робиться у нас в державі - є неправдою. 
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 23.11.2015


Шановні, дорогі моєму серцю земляки-баштанці!
 
  Нелегкий, тривожний час переживає наша держава, а разом з нею й ми. Але є надія, що все наладиться і уладиться, як в державі так і в кожного особисто – бо ми того варті!
  Бо ж ми любимо Україну (хоч, на жаль, і не всі!), любимо цю святу землю на якій живемо. Але любов до Батьківщини розпочинається з любові до тієї «маленької» батьківщини* де народився і виріс, де зустрів своє перше кохання і де зростають або вже зросли твої діти й онуки, а в декого й правнуки.
Та чи ж може бути ця любов повноцінною, якщо ти не цікавишся кожного дня, що відбувається на твоїй «маленькій» батьківщині? Чим живуть інші її громадяни – дорослі й малі? Якими здобутками й перемогами вона славиться серед тисяч і тисяч міст і містечок по всій нашій славній Україні та якими, врешті-решт, проблемами і негараздами вона переймається?!
  Адже кожен народ, кожна нація у всьому сучасному, такому заглобалізованому світі, цінує передусім своє рідне, національне, а тому й неповторне! Навіть якщо оте «своє» гірше й слабше ніж у когось.
  Бо ж воно – своє!
Тому я й наважився звернутись до всіх вас, шановних жителів нашого міста Та району, а передусім до творчих людей – музикантів, поетів, художників та поціновувачів мистецтва: «Давайте підтримаємо інформаційне джерело про життя-буття нашої маленької батьківщини – Баштанського району і підпишемся на цікавий, об’єктивний, пізнавальний та й просто людяний «Голос Баштанщини».
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: VICTKOvalenko2011 | Опубліковано: 16.11.2015
Коментарів - 3

   Давайте підтримаємо газету «Голос Баштанщини»     Давайте підтримаємо газету «Голос Баштанщини»»               
  29 вересня 2015 року в місті Миколаєві відбувся 10-й ювілейний міський фестиваль «Песни старого яхт-клуба». Наше місто на ньому з великим успіхом представив народний ВІА «Зоряний шлях» (кер. В.Коваленко).
  Були виконані дві прем’єрні  композиції – «Струна звонкая» (сл.В.Шведова, в редакції В.Коваленка, муз. В.Коваленка) та музична  інструментально-вокальна композиція «Пам’ять» (автор В.Коваленко).
  Фестиваль продовжувався більше шести годин, в ньому прийняли участь близько п’ятидесяти виконавців – як гуртів так і солістів.
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 10.11.2015

«Песни старого яхт-клуба» - 2015     «Песни старого яхт-клуба» - 2015»     «Песни старого яхт-клуба» - 2015     «Песни старого яхт-клуба» - 2015    Обов'язки депутата місцевої ради
 
  В Україні майже завершилися виборчі перегони, тому політичні партії визначилися, хто ж буде представляти інтереси виборців у місцевих радах.
 Політики кажуть, що новий принцип виборчого законодавства - це суцільне демократичне добро. Проте чи можна назвати демократією, коли на виборчій дільниці виборець голосував за певного кандидата, який за підсумками переміг, у списках депутатів ради сільської, міської чи районної його немає? Думаю це не демократія. Хоча багато політиків кажуть, що саме так виховується політична культура: партія - за кандидата, кандидат - партії. Хто не приніс потрібну кількість голосів, хоч і переміг на дільниці, лишається за депутатським бортом місцевої ради. Чи  спрацювало нове виборче законодавство у напрямі політичного виховання населення, показала рекордно низька явка виборців. У Баштанському районі це взагалі антирекорд політичної активності.
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 08.11.2015


  Нікі вже давно за сорок. Вона вже не приховує свого віку як і всіх реальностей особистого життя – буття. У неї воно не краще і не гірше. ніж в інших. У свої сорок вісім літ має дорослого сина, відносно стабільну посаду лаборантки місцевої агрофірми, і… самотні вечори біля телевізора, бо її чоловік як подався по світу на заробітки, то так до сімейства вже так і не повертався. Від повсякденної нудоти її рятує оптимізм і постійне захоплення всілякими справами. Починаючи від участі у грі в баскетбол і до активної футбольної вболівальниці. Втім, є у Ніки одна пристрасть ,про яку вона може розповідати годинами. Це її прив*язаність до сімейства кошачих і, зокрема, кота Антошки. Він живе поруч з хазяйкою, вдосталь їсть і спить де захоче. За це він платив хазяйці ніжністю і теплом свого тіла, коли лежав, згорнувшись клубочком біля її ніг та муркотінням біля її вух та шиї. Отак вони і співіснували багато літ...
...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Олександра Басенка | логін на сайті: basenko | Опубліковано: 07.11.2015


( Думки, які говорять) Вибори до місцевих рад – хибне уявлення.Ті кандидати, які набрали по виборчому округу  найбільшу кількість голосів і фактично отримали перемогу так і не стануть депутатами, бо хтось на інших виборчих округах набрав більший відсоток голосів. Але хто ж тоді буде представляти інтереси громади по цих виборчих округах і що робити з даними обіцянками і довірою людей?  Хто дасть відповідь на ці запитання?
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Ірини Пшиченко | логін на сайті: pshichenkoi | Опубліковано: 05.11.2015
Коментарів - 3


Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Віктора Коваленка | логін на сайті: kovalenko | Опубліковано: 23.10.2015

Дочери Светлане и её друзьям     Дочери Светлане и её друзьям»     Дочери Светлане и её друзьям     Дочери Светлане и её друзьям     Дочери Светлане и её друзьям


  Сьогодні відбулося засідання 42-ї сесії Баштанської районної ради шостого скликання. Це остання сесія депутатів перед виборами цього року. Серед питань порядку денного був звіт голови районної ради (понад 40 друкованих аркушів).
  Депутати прийняли рішення про публікацію даного звіту в районній газеті  "Голос Баштанщини".
  На мою пропозицію як редактора районної газети щодо оптимізації тексту звіту до однієї сторінки (5-6) друкованих аркушів (маємо обмежену площу в районці), депутати відповіли, що вони одні із засновників видання, а тому що хочуть, те й публікуватимуть.
..
  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 22.10.2015
Коментарів - 1


  В Баштанці, у разі проведення масштабних рекламних кампаній по просуванню певних видів товарів та послуг, наповну використовуються усі спеціально відведені місця для оголошень та об’яв. Шкода, що не обмежуються рекламні агенти у використанні для цих потреб офіційно визначеними місцями (рекламними щитами). Здебільшого місцем для реклами стають опори ліній електропередач, двері під’їздів у багатоповерхівках і навіть сміттєві баки. Часто трапляється, що рекламні проспекти жителі містечка навіть не встигають прочитати, як вже поверсі наклеєна інша «корисна» інформація...
  ...
Читати повністю запис у блозі » прочитати повністю
Блог Василя Гонти | логін на сайті: vagonta | Опубліковано: 22.10.2015

Уся Баштанка - місце для реклами?     Уся Баштанка - місце для реклами?»     Уся Баштанка - місце для реклами?     Уся Баштанка - місце для реклами?     Уся Баштанка - місце для реклами?Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz