Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 15.10.2019, 23:37

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Міська влада, установи
Баштанська міська рада
Доступ до публічної інформації
Громада
Славимось людьми
Освіта, к-ра, мед., спорт
КП "Міськводоканал"
БДЮТ
ПТУ №9
Музична школа
Баштанська гімназія
Баштанська ЗОШ №1
Баштанська ЗОШ №2
Дитсадок "Ягідка"
Дитсадок "Чебурашка"
Місто: цікаво-корисно
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-10:

-10:

---42:

З 8 березня!:

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » БАШТАНСЬКА міськрада » Громада

Баштанські ветерани досить активні

Баштанські ветерани досить активні

Ветеранська організація Баштанської міської ради нараховує у своїх лавах майже три  тисячі чоловік: ветеранів війни – 506 чол. з них 10 інвалідів Великої Вітчизняної і стільки ж учасників бойових дій, солдатських вдів у нашому місті – 86, ветеранів праці – 2100, ветеранів військової служби – 7, правоохоронних органів – 16, дітей війни більше 2600 чол. Вони делегували своїх найактивніших представників на звітно-виборну конференцію, яка відбулася нещодавно в  міській раді.

До міської ветеранської організації входять чотири первинні, які діють при Баштанській райспоживспілці, СТОВ «Відродження», в районі «Агропромтехніки» та центральної райлікарні.  Їх очолюють В. Г. Ситник, О. Х. Пришедько, Г. І. Генералова та           Л. І. Парафіло.

Про це доповіла напочатку доповіді голова міської ветеранської організації Н. І. Буцька. Протягом чотирьох звітних років, відбулося більше двох десятків засідань ради міської ветеранської організації, де обговорювалися  плани роботи, готувалися заходи до свят та пам’ятних дат. Відповідно велася підготовка, збір коштів, розроблялися сценарії і урочисто відзначалися в райцентрі усі знаменні дати,  в тому числі День людей похилого віку, Міжнародний день інвалідів.

Фронтовики Великої Вітчизняної війни, воїни-інтернаціоналісти проводять зустрічі з учнями Баштанських шкіл, гімназії, профтехучилищ, розповідають підростаючому поколінню правду про війну про своїх товаришів-побратимів, яких довелося хоронити на полях битв зовсім юними.

Час минає нестримно. Не шкодує він ветеранів. Багато хто має слабке здоров’я, тож їх відвідують на дому, надають матеріальну допомогу, підключаючи до цього підприємства, організації, сільгосптоваровиробників, приватних підпри-ємців, фермерів.

Ветеранська організація постійно відчуває розуміння і підтримку з боку голови райдержадміністрації В. В. Кунпана, голови районної ради М. П. Бенюха,  міського голови  В. Ф. Рибаченка та їх заступників. Систематично проводяться зустрічі ветеранів з керівниками району. Як засіб надання матеріальної допомоги і моральної підтримки організовано волонтерський рух. Створено у районі ветеранську орга-нізацю «Діти війни». Головою  комісії  по роботі з дітьми війни в місті обрано Г. В. Буданову, волонтерський рух у районі очолила Г. І. Ніколаєнко. Це надзвичайно відповідальні і добросовісні люди, які на совість виконують своє громадське доручення.

Н. І. Буцька навела чимало позитивних прикладів співпраці з органами місцевої влади, що дало бажані результати у багатьох добрих справах, наприклад, у впорядкуванні Пагорба Слави, з вдяч-ністю говорила про мешканців Баштанки, які внесли власні кошти у цю благородну справу, зібравши 40 тис. грн.

Ветеранська організація тісно співпрацює з районним управлінням праці та соціального захисту населення. Начальник управління Н. І. Якимчук, її заступник О. О. Пришедько, завідуюча Баштанським міським центром захисту населення Н. В. Гудзь та їх спеціалісти  завжди чуйні і уважні до відвідувачів, надають  неоціненну допомогу.

Напередодні Дня Перемоги спільно обстежили умови життя 58 інвалідів війни, відвідують і надають допомогу хворим, одиноким, престарілим, солдатським вдовам. Літнім людям і справді необхідна увага і співчуття, адже їх, нерідко, нікому  вислухати, а спілкування, добре слово  продовжують життя.

 Н. І. Буцька згадала добрим словом внесок учасників районного хору ветеранів, учасників фольклорної групи «Бабусина пісня» у виховання молоді, відзначила роботу центру зв’язку по телефонізації осель, де проживають члени ветеранської організації, і подякувала за увагу керівнику «Укртелекому» С. Г. Клименку. Розповіла про організацію цікавих вечорів, «вогників», конкурсів «Супердідусь» та «Супербабуся», співпрацю з районним крає-знавчим музеєм, Товариством Червоного хреста, Пенсійним фондом, центральною райлікарнею, де для учасників війни є спеціально обладнані палати,  про забезпечення ветеранів слуховими апаратами, окулярами тощо.

Поряд із здобутками Ніна Іванівна назвала проблеми, які потребують вирішення. Ветерани вважають недолугим перейменування окремих вулиць у Баштанці і добиваються скасування цього рішення. Не всім ще виділені лічильники обліку води, не відкритий абонентський відділ філіалу «Миколаїв-обленерго» в центрі міста, не створено «Клуб дозвілля», не відкрито магазин «Ветеран». Слід ще працювати над створенням первинної ветеранської організації «Освіта» тощо. Одним словом, новому активу міської ветеранської організації є над чим працювати.

 Г. І. Ніколаєнко: Очолюю волонтерський рух, до кого б не звернулися ми по допомогу, нам ніколи не відмовили. Спасибі. Йдемо в школи, училища, відвідуємо ветеранів  на дому, щоб потепліло у них на душі, відступили тривоги, турботи, болі. Завжди знаходимо розуміння і підтримку з боку голови районної ветеранської організації Л. В. Андреєвої.

Г. Ф.Трибрат:  Голова ветеранської організації згадала й про передплату на районну газету та інші видання. Закликаю всіх і надалі передплачувати «Голос Баштанщини», а також ветеранські видання.

 Вулиці в Баштанці  дійсно перейменовані необ’єктивно. Наприклад, вулиця Ворошилова,  Червоних партизанів та інші. Адже це – історичні назви.

Абонентський відділ філії обленерго відкрити в центрі просто необхідно. Управління газового господарства  подбала про своїх абонентів. До РЕМ же треба їхати на околицю Баштанки, що дуже незручно людям, особливо приїжджим.

Слід навести порядок в райлікарні стосовно «поборів». Моїй дружині, коли я лікувався на стаціонарі, вручили цілий список того, що треба здати у відділення. В тому переліку пральний порошок, електролампочка, мило і т. д.

Не знаю, як це називається, а я скажу, що це – «беспредел», бо такі «писульки» бачив і в товаришів по палаті.

Якщо ні в кого руки не доходять зайнятися цим питанням, доведеться нам, ветеранам, взяти його під контроль.

І. К. Сімак: Розумна, розсудлива, привітна, добра, – так, я скажу про Н. І. Буцьку. І бажаю їй, так і надалі тримати!

В. Й. Луценко: Очолюю ветеранську організацію «Діти війни», яких у нашому районі 6 тисяч. Нам уже допомагають 16 підприємств. Дещо вдалося зробити, але більше в планах. Найближча мета – добитися, щоб діти війни мали змогу лікуватися у шпиталях.

Їх виступи доповнили В. Г. Ситник, Г. В. Буданова, Г. І. Генералова, Л. І. Парафіло.

У роботі конференції взяли участь і виступили заступник начальника управління праці та соціального захисту О. А. Пришедько, голова районної ветеранської організації Л. В. Андреєва, радник голови районної ради В. П. Єланцева.

Довго не відпускали з трибуни, засипавши десятками запитань, міського голову В. Ф. Рибаченка.

Головою міської ветеранської організації ветерани знову обрали Ніну Іванівну Буцьку.

Члени ради ветеранів щиро пригощали делегатів конференції морозивом, по закінченні роботи запросили їх на чашку чаю.Другие материалы по теме
Категорія: Громада | Опублікував: bashtanka (05.09.2007) | Автор: Мельник Галина
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz