Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 22.02.2019, 04:11

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-34:

Покладання квітів до 197 р. від д.н. Т.Г.Шевченка:

Пенсійний фонд:

Конкурс "А я - україночка":

 

Головна » Статті » Баштанський район » Фонд соціального страхування

3 грудня кожного року відзначається Міжнародний день інвалідів
    3 грудня  кожного року відзначається Міжнародний день інвалідів. Зрозуміло, що Міжнародний день інвалідів не повинен вважатися святом у традиційному вимірі. Турбота про інвалідів – це основна ознака людяності. Це можливість для суспільства щось робити для полегшення і покращення життя цих людей, вирішувати проблеми, з якими вони щодня стикаються.
  Вирішення соціальних проблем – одне з найголовніших завдань державної політики України в особі Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України щодо матеріального забезпечення потерпілих, які в результаті отриманих на виробництві травм або професійних захворювань, стали інвалідами праці.
  Відділення Фонду у Баштанському районі Миколаївської області об’єднує три райони: Баштанський, Новобузький,  Казанківський. На даний час на обліку знаходяться 160 потерпілих на виробництві (включаючи переселенців із Донецької та Луганської областей), в т.ч. інвалідів І групи – 3, інвалідів ІІ групи – 13, ІІІ групи – 92. У відділенні 7 інвалідів забезпечено автомобілями, що складає 100 % від потреби.
  Відділення забезпечує щомісячні виплати страхових сум потерпілим, проводить індексацію страхових виплат, сприяє створенню умов для відновлення здоров'я та працездатності потерпілих на виробництві від нещасних випадків, особливу увагу приділяє забезпеченню санаторно-курортного лікування, медико-соціальної реабілітації, відновлення здоров'я та працездатності інвалідів.  До послуг, які надаються інвалідам, входить: лікування потерпілих в стаціонарних медичних закладах, санаторно-курортне лікування, забезпечення виробами медичного призначення, протезно-ортопедичними виробами, спеціальними засобами пересування (колясками), автомобілями тощо. Серед інвалідів трудового каліцтва кожного року проводиться Спартакіада «Сила духу», що сприяє соціальній та суспільній реабілітації інвалідів.    На даний час щомісячні страхові виплати виплачуються у повному обсязі та своєчасно.
  Нещасний випадок, звісно, краще попередити. Створення безпечних умов праці – найбільш ефективний та універсальний шлях до недопущення виробничого травматизму і як наслідок можливої інвалідності. В разі настання нещасного випадку закликаємо керівників підприємств, установ та потерпілих ні в якому разі не приховувати його, а звертатись за допомогою до відділень Фонду.
  Бажаємо всім інвалідам міцного здоров’я, оптимізму, родинного затишку, заслуженої поваги та вдячності від людей.              


 
Категорія: Фонд соціального страхування | Опублікував: bashtankafond (02.12.2015)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 537 чол.
ПОШУК за ключовими словами (тегами): вітання з днем інваліда, вітання до Дня інваліда, Міжнародний день інваліда
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz