Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 21.11.2018, 15:37

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-24:

-20:

Конкурс "А я - україночка":

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Фонд соціального страхування

Про проведення медичних оглядів працівників
  Баштанське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області звертає особливу увагу на своєчасне проходження періодичних оглядів працівників певних категорій, що відповідає наказу Міністерства охорони здоров'я «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій» від 21.05.2077 № 246 (далі – наказ МОЗ № 246).
  Відповідно до ст. 17 Закону України «Про охорону праці» (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2694-12 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2801-12/page) роботодавець зобов'язаний за свої кошти забезпечити фінансування та організувати проведення попереднього (під час прийняття на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічного обов'язкового медичного огляду осіб віком до 21 року. За результатами періодичних медичних оглядів у разі потреби роботодавець повинен забезпечити проведення відповідних оздоровчих заходів. Медичні огляди проводяться відповідними закладами охорони здоров'я, працівники яких несуть відповідальність згідно із законодавством за відповідність медичного висновку фактичному стану здоров'я працівника. Відповідно до п. 2.17 наказу МОЗ № 246 визначено: «За результатами періодичних медичних оглядів (протягом місяця після їх закінчення) Комісія оформляє заключний акт за формою, зазначеною у додатку 9, який складається у шести примірниках – один примірник залишається в закладі охорони здоров'я, що проводив медогляд, інші надаються роботодавцю, представнику профспілової організації або вповноваженій працівниками особі, профпатологу, закладу державної санітарно – епідеміологічної служби, робочому органу виконавчої дирекції Фонду. З переліком шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу, при роботі з якими обов'язковий попередній (періодичні) медичний огляд працівників та переліком робіт, для виконання яких є обов'язковим попередній (періодичні) медичний огляд працівників більш детально можна ознайомитись в додатках 4 та 5 до п 2.6 наказу МОЗ №246.(або завантажити цей лінк: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0846-07/page2)
  Нагадуємо, що саме власники та керівники підприємств, установ і організацій несуть відповідальність за своєчасність проходження своїми працівниками обов'язкових медичних оглядів та за шкідливі наслідки для здоров'я населення, спричинені допуском до роботи осіб, які не пройшли обов'язкового медичного огляду.
  За більш детальною інформацією про своєчасне проходження періодичних медичних оглядів працівників та інших питань з охорони праці звертайтесь до Баштанського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області за телефонами (05158) 25979, (05158) 27276, (05158) 25207.
  Страховий експерт з охорони праці Олексієнко О. В.
Категорія: Фонд соціального страхування | Опублікував: bashtankafond (10.05.2018) | Автор: Олексієнко О. В.
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 309 чол.
ПОШУК за ключовими словами (тегами): медичні огляди, медогляд
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz