Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 10.12.2019, 08:01

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-3:

-7:

День Захисника Вітчизни - 2011:

Конкурс "А я - україночка":

 

Головна » Статті » Баштанський район » Фонд соціального страхування

Щодо запровадження в Україні єдиного соціального внеску
                                  Єдиний внесок: продовжуємо виконувати свої функції.
 Про деякі питання щодо запровадження в Україні єдиного соціального внеску розповідає директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Юрій Мельников:
          «8 липня 2010 року Верховною Радою України було ухвалено Закон України №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», який набирає чинності з 1 січня 2011 року. Хочу роз’яснити деякі положення цього Закону, які викликають найбільше запитань. На початку хочу зазначити, що з прийняттям цього закону фонди соціального страхування продовжать виконувати свої функції в рамках відповідних законів, але з урахуванням деяких змін. Перереєстрація платників страхових внесків і застрахованих осіб здійснюватися не буде, замість цього буде проведена звірка платників Пенсійним фондом разом з фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування й податковою адміністрацією. Ми сьогодні намагаємось вжити всіх заходів, аби максимально адаптувати систему Фонду, в першу чергу нормативно-правову базу, до роботи в умовах дії вищезазначеного закону. У зв’язку з цим видано наказ виконавчої дирекції Фонду №611 від 05.08.2010 р., яким затверджено конкретні заходи, які необхідно здійснити виконавчій дирекції та її робочим органам до кінця цього року.
      Хотілося б звернути увагу роботодавців, що відповідно до цього Закону сума внесків, нарахованих на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, строк сплати яких не настав на 1 січня 2011 року, підлягають сплаті в порядку, що діяв до 1 січня 2011 року, тобто на рахунки відповідних робочих органів виконавчої дирекції Фонду. Стягнення заборгованості із сплати страхових внесків та сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених у період до 1 січня 2011 року, в тому числі страхових внесків, строк сплати яких на 1 січня 2011 року не настав, здійснюється Фондом відповідно до законодавства, що діяло на момент виникнення такої заборгованості або застосування штрафних санкцій. Погашення заборгованості з використанням коштів, що надходять у рахунок сплати єдиного внеску, забороняється. При цьому, за Фондом зберігаються повноваження щодо контролю за правильністю нарахування, своєчасністю сплати страхових внесків, застосування фінансових санкцій, якими він був наділений до набрання чинності Закону №2464. Хочу наголосити, що у разі погашення страхувальниками до 1 січня 2011 року заборгованості із сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, (включаючи заборгованість, строк сплати якої не настав, у тому числі через заборгованість по заробітній платі), що виникла до 1 липня 2010 року, заборгованість із сплати фінансових санкцій (пені та штрафів) підлягає списанню.
      Тому, шановні роботодавці, не втратьте свій шанс зекономити власні гроші, які можна було б витратити на створення безпечних умов праці та виплату заробітної плати працівникам. Крім того, згідно зі статтею 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» зі змінами, внесеними Законом №2464, Фонд, як і раніше, буде відносити страхувальника до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду його економічної діяльності та проводити перевірки достовірності поданих страхувальниками до Фонду відомостей про види економічної діяльності підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання для віднесення страхувальника до класу професійного ризику виробництва. Фонд робить все можливе, аби надавати своєчасно страхові виплати потерпілим на виробництві, членам їх сімей та забезпечити умови для повернення потерпілих до нормальної життєдіяльності, профілактику ускладнень та рецидивів захворювання, повернення до активного життя.
      Тому хочеться звернутися до роботодавців з проханням усвідомлювати власну відповідальність за найманих працівників та добросовісно виконувати свої обов’язки перед Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України».
Категорія: Фонд соціального страхування | Опублікував: bashtankafond (12.10.2010) | Автор: Начальник відділення Воробйов ОО.
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz