Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 23.09.2020, 05:09

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

---32:

Конкурс "А я - україночка":

Баштанський РВ УМВС:

Відкриття офісу Партії регіонів:

 

Головна » Статті » Баштанський район » РС ГУ ДСНС

17 вересня - День Рятівника!
Щороку вмілими та професійними діями рятувальників визволяються тисячі людей, рятується найцінніше, що є у людей – життя. Безмежна їх вдячність – це найвища оцінка нащої благородної праці.Успішно ліквідовуються пожежі, наслідки аварій та стихійних лих, попередження різного роду надзвичайних ситуацій, забезпечення безпечної життєдіяльності населення – яскраве підтвердження вагомого внеску рятувальників у розвиток та зміцнення української держави.
Протягом 8 місяців ц.р. на території району сталося 62 пожеж. Завдяки оперативності та професіоналізму наших співробітників нам вдалося врятувати від неминучої смерті 4 громодян та надати своєчасну допомогу 65 громодянам. На протязі 10 років врятовано 46 громодян. Внаслідок пожеж завдано матеріальних збитків на суму 2345 тис.гривень.
Працівниками пожежної охорони врятовано матеріальних цінностей на суму майже 3 млн. грн., 65 великої рогатої худоби, 12 одиниць автотранспорту, 30 тонни грубих кормів та 25 житлових будинків.
У зв`язку з реорганізацією та переходом пожежної охорони в Міністерство надзвичайних ситуацій, а згодом у Державну службу України з надзвичайних ситуацій основними завданнями, крім гасіння пожеж, реагування на надзвичайні події, аварії та катастрофи техногенного та природного характеру. Питання техногенної безпеки особливо гостро постає на об`єктах підвищеної небезпеки. На території району знаходиться 16 потенційно небезпечних об`єктів, з них 6 підвищеної небезпеки, де контроль за забезпеченням пожежної безпеки на об`єктах покладено на інспекторів Баштанського РС. На перший погляд ця робота не помітна, проте вона дуже важлива і необхідна. Специфіка виконання своїх службових обов`язків потребує від інспектора своїх глибоких знань не тільки пожежної справи, а й уміння розбиратися в технологічних процесах підприємств, економічних можливостей того чи іншого господарства, знання умов роботи галузі. Адже з кожним роком технології вдосконалюються, на поля приходять нова, імпортна техніка, для забезпечення пожежної безпеки якої необхідно в повній мірі знати всі деталі роботи.
Відділення наглядово-профілактичної діяльності очолює майор служби цивільного захисту Ганзенко Руслан Миколайович під йог керівництвом працює провідний інспектор Шевченко Артем Сергійович.
Постійно спілкуючись з різними верствами населення, вони намагаються до кожного знайти індивідуальний підхід, переконати керівників об`єктів та громадян у важливості вирішення питань протипожежної безпеки, аби не допустити пожежі. Як результат у 2013 році було проведено більше 300 пожежно-технічних обстежень об`єктів та підприємств, установ та організацій різних форм та власності 20 комплексних відпрацювань населених пунктів із складною пожежною ситуацією
Маштабність та багатогранність завдань щодо протидії сучасним природним викликам вимагають кваліфікованої професійної, технічно оснащеної , мобільної державної системи цивільного захисту. Наш головний обов`язок бути щитом на сторожі безпеки населення та території у боротьбі зі стихіями та наслідками людської недбалості.
Особовий склад сектору велику увагу приділяє професійній підготовці, систематично проводяться заняття з пожежно-прикладного спорту, постійно відпрацьовуються вправи по роботі з аварійно-рятувальним обладнання. Опановуютьсянові форми пожеж,ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Як мінімум раз у квартал проводяться тактико-спеціальні навчання, на яких відпрацьовуються дії особового складу при гасінні пожеж на особливо важливих та небезпечних об`єктах, перевіряється рівень взаємодії з (МВС, РЕМ, УЕГГ, ЦРЛ, лісове господарство, райавтодор та органи виконавчої влади).
На території Баштанського району з початку року ліквідовано 7 надзвичайних подій, з яких 3 виявлення вибухонебезпечних предметів часів війни, 1-ДТП, загибель на воді – чол. 62 пожеж.
Приклади відваги проявлені рятувальниками, під час виконання службових обов`язків, наочно свідчить про те, що в підрозділах ДСНС, об`єднанні сильні духом, загартовані часом і випробуванням люди.
В колективі Баштанського РС працює 3 чоловіки. та в 7 державній пожежно-рятувальній частині 26 чоловік Всі вони несуть службу та добросовісно виконують свої службові обов`язки.
Шановні працівники та ветерани служби цивільного захисту Баштанщини, хочу привітати весь особовий склад, ветеранів і пенсіонерів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, пожежної охорони, працівників аварійно-рятувальних формувань та всіх, хто причетний до рятувальної справи, зі святом - Днем рятівника України .
Висловлюю вам щиру вдячність за мужність і відвагу, за готовність завжди прийти людям на допомогу та бажаю міцного здоров'я, безмежного щастя, сімейного добробуту, незламної сили волі та витримки. Нехай незгасаюча життєва енергія щодня надає вам сил для звершення благородних справ, а життєва дорога буде сповнена добром, людською шаною і повагою!
Категорія: РС ГУ ДСНС | Опублікував: olmik207646 (20.09.2014)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz