Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 23.09.2020, 05:36

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-37:

---39:

Фотографія 7:

З 8 березня!:

 

Головна » Статті » Баштанський район » РС ГУ ДСНС

Командо-штабні навчання
  У зв’язку з надзвичайною ситуацією яка склалася минулою зимою (випадання великої кількості снігу, утворення заметів на дорогах) , а також на виконання низки розпоряджень облдержадміністрації у Миколаївській області  27 листопада 2014 року в Баштанській райдержадміністрації проведене командно-штабне навчання за темою “Управління діями органів управління та силами цивільного захисту Баштанської районної ланки Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій пов’язаних з можливим відключенням енергопостачання району та ускладненням метеорологічної обстановки в умовах зимового періоду ”
.

 
  Основною метою командно-штабного тренування було відпрацювання теоретичних навичок служб цивільного захисту Баштанського району з прийняття рішень щодо оперативного реагування на зміну обстановки, захист населення та організації всебічного забезпечення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у тому числі пов’язаних з відключенням енергопостачання і викидом небезпечних хімічних речовин.
 

 
  У ході командно-штабного тренування відпрацьовано 3 ввідних.
  Тренування розпочато з відпрацювання теоретичної ввідної (Ввідна №1), яка за своїм змістом відображала мобільності оповіщення і збору керівного складу служб цивільного захисту Баштанського району для забезпечення управління та організації проведення робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з метеорологічними умовами. Весь керівний склад служб цивільного захисту прибув у зазначений термін.
 

 
  Під час відпрацювання другої ввідної, погіршення погодних умов (Ввідна №2), відпрацьовано комплекс превентивних заходів, спрямованих на мінімізацію наслідків можливої надзвичайної ситуації. Також було вирішено ряд проблемних питань які виникали в ході розбору ввідної №2. Баштанським РС ГУ ДСНС України у Миколаївській області попередньо було перевірено наявність матеріального резерву служб цивільного захисту Баштанського району та готовність реагування на надзвичайні ситуації.  В цілому служби цивільного захисту готові до безперебійної роботи в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду.

 
  Остання ввідна (Ввідна №3) передбачала собою практичне відпрацювання дорожньо – транспортної пригоди в наслідок якої загинуло 7 осіб та два чоловіки постраждало та потрапляння небезпечної хімічної речовини (аміаку 200 кг.) в навколишнє середовище. При отримані ввідної вісі служби цивільного захисту району зреагували миттєво, та в повній мірі впорались з покладеними на них завданнями.  
  Таким чином, проведене командно-штабне навчання дало змогу визначити реальний рівень готовності служб цивільного захисту Баштанського району до реагування на можливі надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, в тому числі з виконання завдань під час осінньо – зимового періоду.
  За результатами проведення командно-штабного тренування та відповідно до Методичних рекомендацій щодо підготовки та проведення командно-штабних навчань, затверджених наказом ДСНС України від 29.01.2014 №44 оцінка стану підготовки служб цивільного захисту Баштанського району до виконання дій за призначенням визначена як “Достатній рівень”.
Категорія: РС ГУ ДСНС | Опублікував: artemsheva555 (03.12.2014)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
| Коментарів відвідувачі лишили: 1
Всього коментарів користувачів сайту: 1
avatar
0
1
Дякую за публікацію! За цим лінком запрошую усіх бажаючих переглянути більше фотографій з практичної частини командно-штабних навчань.

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz