Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 17.01.2021, 16:26

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Центру електрозв’язку № 1:

Конкурс "А я - україночка":

---22:

-11:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі

Ідентифікація тварин - це актуально!

Власникам тварин щодо ідентифікації

 

Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області нагадує, що для поліпшення управління і прогнозування ринків продукції тваринництва та контролю за епізоотичною ситуацією в Україні, з метою одержання оперативної та надійної інформації про поголів'я тварин щодо статі, віку, породи та їх місцезнаходження в державі проводиться ідентифікація та реєстрація тварин.

Законом України "Про ідентифікацію та реєстрацію тварин" прийнятим Верховною Радою України в 2009 році зобов'язано громадян та підприємців, що утримують тварин ідентифікувати усіх тварин у господарстві; подавати для реєстрації дані про ідентифікованих тварин, здійснювати переміщення тварин з ідентифікаційними документами проводити забій, утилізацію лише ідентифікованих та зареєстрованих тварин.

Ідентифікована тварина отримує ідентифікаційні документи - документи встановленого зразка, що видаються на тварину (паспорт великої рогатої худоби, паспорт коня, реєстраційне свідоцтво свиней, реєстраційне свідоцтво овець/кіз), тваринам прикріплюються бирки встановленого зразка.

Роботу з ідентифікації та реєстрації тварин проводять установи Держпродспоживслужби в районах та містах - спеціалісти державних районних лікарень, дільничних лікарень, дільниць ветеринарної медицини в населених пунктах зони обслуговування.

Згідно Закону України "Про ідентифікацію та реєстрацію тварин" державна підтримка у сфері ідентифікації та реєстрації тварин здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України шляхом обов'язкового відшкодування державою витрат на оплату послуг з ідентифікації та реєстрації тварин фізичним особам - власникам цих тварин.

Передбачена також відповідальність за порушення законодавства з ідентифікації тварин. Статтею 107-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено:

Порушення вимог законодавства про ідентифікацію та реєстрацію тварин:

- неподання для реєстрації даних про ідентифікованих тварин, господарства їх розведення та утримання, переміщення, забій, утилізацію, загибель, падіж тварин;

- переміщення тварин без ідентифікаційних документів;

- проведення забою, утилізації неідентифікованих та незареєстрованих тварин;

- неподання для реєстрації даних про господарства, що здійснюють забій та утилізацію тварин;

- неподання для реєстрації даних про господарства, що займаються продажем тварин, наданням послуг зі штучного осіменіння та організацією виставок тварин;

тягне за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на фізичних осіб-підприємців, уповноважених осіб - від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

На сайті Верховної Ради України розміщено законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин", яким пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо збільшення штрафів в 4-5 разів.

Ідентифікуйте своїх тварин, реєструйте їх в Єдиному державному реєстрі, що допоможе Держпродспоживслужбі вплануванні проведення протиепізоотичних заходів, а державі - в прогнозування продовольчої безпеки .
З метою недопущення порушення термінів надходження документу на реєстрацію (внесення реєстраційних свідоцтв товарних свиней фізичних осіб) між датою заповнення документу тварини та датою надходження документу на реєстрацію більше 5 робочих днів. Тому власники товарних свиней (фізичні особи) повинні проводити ідентифікацію свиней за 2-3 доби до вибуття тварин з господарства при переміщенні та на забій.

За консультаціями звертайтесь в Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області - м. Баштанка вул. Соборна 69 , або за телефонами 2-84-35, 2-84-34.

Категорія: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі | Опублікував: bashtuvm (29.12.2017) | Автор: Сакара Сергій
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz