Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 16.06.2019, 04:30

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

_-46:

День Захисника Вітчизни - 2011:

-26:

Відкриття офісу Партії регіонів:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Управління юстиції

новини законодавства
        З 01 листопада 2011 року набрав чинності новий Закон України «Про судовий збір», який відмінив діючий до       цього    часу   Декрет про державне мито та сплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового      процесу. Згідно норм цього Закону збір сплачуватиметься у визначеному співвідношенні до розміру мінімальної    заробітної плати, встановленої Законом про держбюджет на відповідний період календарного року. Так, наприклад, з 01.11.2011р. розмір «мінімалки» становить 985 грн., за подання позову про розірвання шлюбу необхідно сплатити судовий збір в розмірі 0,1 від мінімальної заробітної плати, тобто, 98,50 грн. Крім цього, за видачу судами документів справлятиметься також плата, як от, за повторну видачу копії судового рішення - 1 гривня за кожний аркуш копії; за видачу дубліката судового наказу та виконавчого листа - 3 гривні; за роздрукування технічного запису судового засідання - 5 гривень за кожний аркуш тексту на папері формату А4 тощо.
     З 1 січня 2012 року будуть введені нові положення державної реєстрації прав на нерухоме майно, визначені в Законі України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяження". З 1 січня 2012 року державною реєстрацією прав власності та інших речових прав займатиметься Укрдержреєстр та структурні підрозділи територіальних органів Міністерства юстиції України, які забезпечують реалізацію повноважень Укрдержреєстру. Тепер рішення про державну реєстрацію прав буде приймати державний реєстратор у строк, який не перевищує 14 днів з моменту прийняття заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяження. Після внесення запису до Державного реєстру прав державний реєстратор формує виписку з Державного реєстру прав та оформлює її в двох примірниках, один з яких залишається у реєстраційній справі, а другий видається або надсилається рекомендованим листом з описом вкладень заявнику. Новими нормативно-правовими актами регламентовано порядок проведення державної реєстрації права власності на підставі договору іпотеки, який містить застереження про задоволення вимог іпотеко держателя, врегульована і державна реєстрація прав на об'єкти незавершеного будівництва.

Баштанське районе управління юстиції
Категорія: Управління юстиції | Опублікував: RUY (09.11.2011) | Автор: райуправління юстиції
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 890 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz